نکات ایمنی در گودال آتش نشانی همه باید بدانند

ایمنی گودال آتش نشانی

ایمنی گودال آتش نشانی

چاله های حریق حیاط خلوت محبوب ترین طراحی در فضای باز توسط انجمن معماران منظر آمریکایی است. چه کسی عاشق نشستن در اطراف آتش با خانواده و دوستان نیست؟ اما ، آنها با هشدار می آیند.

طبق گزارش کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ، همانطور که توسط NBC News گزارش شده است ، حداقل 5،300 صدمه مربوط به حفره های آتش نشانی یا بخاری در فضای باز در سال 2017 در اتاق های اورژانس ایالات متحده آمریکا تحت معالجه قرار گرفتند. این تقریباً سه برابر بیشتر از 19000 آسیب دیدگی گزارش شده در سال 2008 است. .

از قربانیان ، یک چهارم زیر 5 سال بودند که بسیاری از آنها روز بعد که ذغال سنگ رها شده هنوز داغ است سوزانده شدند. این مهمترین اهمیت را برای ایمنی از گودال آتش نشان می دهد.

ایمنی گودال آتش با انتخاب سایت مناسب شروع می شود. به خصوص برای گودالهای قابل حمل ، مطمئن باشید سطح زمین است. اطمینان حاصل کنید که آتش سوزی حداقل 10 تا 20 فوت از هر گیاه و درختان بزرگ ، ساختمانهای اطراف ، ساختمانهای فرعی و فضاهای حصیری منزل شما فاصله دارد. اگر در منطقه ای مستعد آتش هستید ، گودال خود را با مواد غیر قابل احتراق مانند سنگ خرد شده ، آجر یا ماسه محاصره کنید.

این 14 چاله آتش شگفت انگیز قابل حمل را ببینید.

اگر گودال آتش شما دارای صفحه است ، همیشه هنگام سوختن از آن استفاده کنید. یک سطل شن و ماسه یا شیلنگ باغ در نزدیکی برای مقابله با جرقه های ناشی از آتش سوزی چوب نیز احتیاطی است ، همانطور که با استفاده از دستکش های مقاوم در برابر گرما برای ایمن کردن قسمت های گرم چاله آتش سوزی نیز استفاده می شود.

در مورد چاله های آتش نشانی چوبی ، به این نکته توجه داشته باشید که فقط چوبهایی که حداقل شش ماه از آن چاشنی هستند ، را بسوزانید و برای داشتن ترک و جرقه کمتر به بلوط یا حصیری بچسبانید ، مطمئن شوید که قطعه ها از قطر گودال کمتر از سه چهارم قطع شده اند. مواد ساختمانی محدود نیستند ، زیرا مواد شیمیایی سمی را در هوا آزاد می کنند.

مطمئن باشید که هرگز این 10 مورد را در گودال حیاط خلوت خانه خود نسوزانید.

در مورد روز بعد ، از آنجا که چاله های آتش هنوز هم می تواند بسیار گرم باشد ، حتما کودکان از این امر آگاه هستند و تا نزدیکی آتش سوزی آتش سوزی تا زمانی که آوارها به طور کامل سوزانده شوند و درجه حرارت به حالت عادی برگشته باشد ، تحت نظارت قرار می گیرند.

می خواهید خودتان یک گودال آتش بسازید؟ در اینجا آموزش DIY شما آمده است.

اگر می توانید ، صندلی های داخلی ایجاد کنید. این مانع از نزدیک شدن بیش از حد صندلی ها به شعله های آتش می شود. در غیر این صورت ، از صندلی های سنگین تر استفاده کنید تا مردم از گره خوردن جلوگیری کنند. کودکان و حیوانات خانگی باید در همه زمان ها تحت نظارت باشند و باید 10 فوت از آتش دور بمانند. و به یاد داشته باشید که هرکسی می تواند سفر کرده و در آتش بماند. نوشیدن این خطر را حتی بیشتر می کند.

در اینجا حفره های حیرت انگیزتری وجود دارد که به شما الهام می بخشد.

افشای اطلاعات: این پست توسط ویراستاران Family Handyman برای شما آورده شده است ، که هدف آنها برجسته کردن محصولات و خدمات شما جالب است. اگر آنها را بخرید ، ما سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما از نظرات شما استقبال می کنیم چیزی دارید که فکر می کنید باید درباره آن بدانیم؟ با ما تماس بگیرید، اینجا.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *