پنج راه آسان برای کاهش کار حیاط

اگر احساس می کنید که مانند یک برده در حیاط خود سعی می کنید تمام خواسته های نگهداری خود را رعایت کنید ، وقت آن است که خود را آزاد کنید. در اینجا چند روش آسان برای کاهش یا حتی از بین بردن کارهای اصلی حیاط وجود دارد ، بنابراین می توانید مدتی را آزاد کنید تا در واقع از خارج بودن لذت ببرید!

مسیری را بسازید که می توانید از آن عبور کنید

مسیرهایی که پیرایش چمن را کاهش می دهد

مسیرهای سنگی یا بتونی که از توپوگرافی حیاط شما پیروی می کنند ، اجازه می دهند بدون اصلاح پیرایش موخوره شوید.

مسیرهایی که مطابق با چشم انداز هستند نیاز به نگهداری کمتری نسبت به مسیرهای رسمی دارند که شامل مراحل ، دیوارها و محدوده هاست. نکته اصلی این است که سنگ ها یا سنگفرش ها بالاتر از یک اینچ از سطح زمین قرار نگیرند. سپس می توانید بر روی آنها درست کنید و پیرایش اضافی را پرش کنید. نه تنها این آسان برای نگهداری ، آنها همچنین مسیرهای بسیار مقرون به صرفه هستند.

درختان مالچ و پیرایش را پرش کنید

حلقه مالچ در اطراف یک درخت

با اضافه کردن حلقه عمیق مالچ 2- تا 4 اینچ از پیرایش در اطراف درختان خودداری کنید.

پیرایش در اطراف درختان بسیار وقت گیر است و می توانید به راحتی پوست درخت را سفت کنید ، که می تواند به طرز مهمی به درخت جوان آسیب برساند. پیرایش را با استفاده از حلقه مالچ در اطراف درختان و درختچه ها از بین ببرید. برای سایت های خوب تخلیه شده ، یک لایه عمق 2- تا 4 اینچ اعمال کنید. برای خاکهایی که به خوبی تخلیه نمی شوند ، تا عمق حداکثر 2 گلدان را نگه دارید. برای جلوگیری از بیماری ، خفگی ریشه و سایر مشکلات ، مالچ را حداقل 3 داخل آن دور از خود تنه نگه دارید.

مرزهای چمن زنی را نصب کنید

یک مرز چمن زنی ، پیرایش چمن را کاهش می دهد

یک مرز چمن زنی را در امتداد تختخوابها ، دیوارها و نرده ها نصب کنید تا چمن ها را بدون پیرایش اضافی برش دهید.

از رشد چمن در امتداد تخت گل ، دیوارها ، نرده ها و موانع دیگر جلوگیری کنید. چیدن مرزها به شما امکان می دهد تا ماشین چمن زنی خود را روی آنها بکشید تا چمن ها را بدون پیرایش جداگانه برش بزنید. یک مرز 4 در عمق مانع از خزیدن ریشه های چمن در زیر آن می شود. بالای مرز را یک اینچ بالاتر از سطح زمین قرار دهید تا از خزیدن چمن بر روی آن جلوگیری شود.

تیغه مورس خود را در ارتفاع مناسب تنظیم کنید

تیغه مورس خود را در ارتفاع مناسب تنظیم کنید

چمن خود را به ارتفاع مناسب برش داده تا علفهای هرز را سایه افشانده و از علف زنی کاسته شود.

بسیاری از مردم چمن خود را خیلی کوتاه برش می دهند ، که آن را تضعیف می کند و باعث رشد بیشتر علفهای هرز می شود. همچنین این بدان معنی است که شما بیش از آنچه باید مجسم کنید. هر نوع چمن از ارتفاع کاشت ایده آل برخوردار است. این منطقه برای اکثر چمن های آب و هوای سرد و 1/2 تا 2 اینچ است. اگر مطمئن نیستید که چه نوع چمن دارید ، از خدمات محلی خود سؤال کنید. این فیلم را تماشا کنید و مطمئن شوید که چمن را به ارتفاع مناسب می زنید.

در فصل پاییز یک بار چمن خود را بارور کنید

در فصل پاییز چمن را بارور کنید

کوددهی بهاری را کنار بگذارید و این کار را فقط در پاییز انجام دهید. در بهار بعد این ماده مغذی را برای رشد ریشه پاییز و یک تیر انرژی فراهم می کند.

مراقبت از چمن خود را با کوددهی فقط در پاییز ساده کنید. از یک متخصص مراقبت از چمن در مرکز باغ محلی خود بخواهید بهترین نوع کود را برای نوع چمن و شرایط خاک خود توصیه کند. کود را حدود سه هفته قبل از آخرین کاشت فصل بمالید. این باعث ایجاد انرژی و مواد مغذی برای ریشه های چمن می شود زیرا در هوای سردتر پاییز چند برابر می شوند و به آنها سر بهار بعدی می دهد.

– الیسا برنیک ، ویراستار دانشیار

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *