به یاد بیاورید که Ford Explorer ممکن است بیش از 50،000 وسیله نقلیه را تحت تأثیر قرار دهد

ماشینعمرو الفیکی / AP / Shutterstock / Shutterstock

اگر صاحب یک فورد اکسپلورر هستید ، گوش دهید: سازنده اتومبیل میراث فراخوان های متعددی را برای Explorer صادر کرده است. در حقیقت ، بسیاری از افراد در واقع این سوالات در اطراف گیاه شیکاگو در حال چرخش است که فورد در آن کاوشگرها و لینکلن آویاتورهای خود را می سازد.

105 تعمیر فوق العاده ساده که می توانید بدون مراجعه به فروشگاه بدنه اتومبیل انجام دهید.

آخرین فراخوان ، که در تاریخ 2 اکتبر صادر شد ، شامل 2020 Explorer با موتورهای 2.3 لیتری و 3.3 لیتری است. این فراخوان فورد گزارش می دهد که سیم نگهدارنده سیم های برقی وسیله نقلیه به درستی تضمین نشده است. به این ترتیب ، قرقره تهویه مطبوع در نزدیکی می تواند به طور بالقوه وارد عایق اطراف آن سیم ها شود ، که این یک خطر آتش سوزی بزرگ است. این شرکت می گوید نزدیک به 10،700 وسیله نقلیه با مشکل روبرو هستند ، اما بیشتر آنها در موجودی فروشندگی هستند.

10 دستگاه هندزفری برای گپ زدن در جاده ها.

در اواسط ماه سپتامبر ، یک فراخوان فورد نزدیک به 340،000 Explorer 2017 را درگیر کرد. در آن حالت ، این شرکت قاب صندلی های لبه تیز را استناد می کند. و در تاریخ 30 اوت ، فورد فراخوان گسترده ای را برای Explorer های 2018-2020 برای “صندلی هایی که ممکن است به طور کافی سرنشینان را در تصادف مهار نکند” صادر کرد. این فراخوان فورد همچنین شامل F-150 ، Super-Dutys و Expeditions F-Series بود و شامل 483.325 وسیله نقلیه بود. در امریکا

به همین دلیل است که نباید در زمستان ماشین خود را گرم کنید.

در تاریخ 7 آگوست ، فورد هشدار ایمنی صادر کرد مبنی بر اینکه 2020 Explorer ممکن است قسمتی را که مانع از حرکت اتومبیل در هنگام پارک است ، از دست ندهد. همچنین در اوایل ماه اوت ، شش سرباز ایالتی واشنگتن علیه کارخانه سازنده شکایت کردند. آنها ادعا می کنند که اکسپلوررها برای استفاده در پلیس اصلاح شده در سال های 2014-2017 ، مونواکسید کربن را درون کابین مسافر نشت کردند و آنها را مسموم کردند. همچنین به نظر می رسد که این موضوع از پردیس شیکاگو سرچشمه می گیرد. کارگران اکسپلوررها را برای اجرای قانون در یک ساختمان 200،000 فوت مربعی در نزدیکی کارخانه مونتاژ شیکاگو اصلاح می کنند.

46 راهنمایی درباره جزئیات مربوط به ماشین DIY که موجب صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد.

در اواسط ماه سپتامبر ، مطبوعات آزاد دیترویت گزارش شده است که موضوعات کیفیت ممکن است حتی بیشتر باشد. در این مقاله به کارگران کنترل کیفیت بی نام در کارخانه Flat Rock در جنوب دیترویت اشاره شده است که می گویند کاوشگران با مشکلات شاسی ، رایانه و تهویه مطبوع از شیکاگو خارج می شوند. یک منبع به آن گفت مطبوعات آزاد اینکه برخی از محققان با اشتباهات تازه کار ، مانند نمادهای گمشده و قطعات برش خورده ، یا چرخهای اشتباه وارد آنها می شوند. بر اساس مطبوعات آزاد، کارگران مرکز Flat Rock در حال انجام شیفت های اضافی برای رفع مشکلات بی شمار هستند.

14 راه برای زمستانی کردن ماشین خود.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *