بررسی بازکننده درب گاراژ: LiftMaster 8500W

برای مجهز به فناوری که می خواهد فضای گاراژ را به حداکثر برساند ، LiftMaster 8500W در صدر لیست بازکن های درب گاراژ قرار دارد.

این کادیلاک درب های گاراژ به دلیل ویژگی های آن و طراحی آرام است.

جوانب مثبت LiftMaster 8500W

LiftMaster 8500W درب بازکن دیواری است که با قدرت DC کار می کند. از آنجا که LiftMaster 8500W به صورت دیواری نصب شده است ، کاهش چشمگیر صدا و لرزش وجود دارد.

Wi-Fi را فعال کنید

LiftMaster 8500W دارای Wi-Fi است که می توانید از طریق برنامه myQ آن را به یک تلفن هوشمند وصل کنید. اگر می خواهید حساب myQ خود را به دستیار Google و یا IFTTT پیوند دهید ، هزینه اشتراک 1 دلار در ماه یا 10 دلار در سال وجود دارد.

فضای بالای گاراژ

از آنجایی که درب گاراژ روی دیوار نصب شده است ، تمام فضایی که یک درب بازکن درب گاراژ در آن آویزان است ، اکنون برای ذخیره سازی باز است. برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی گاراژ خود از این 14 محصول عالی استفاده کنید.

اضافی LiftMaster 8500W

LiftMaster 8500W دارای یک چراغ LED از راه دور 1500 لومن است که می تواند برنامه ریزی شود تا به طور خودکار از طریق برنامه myQ روشن شود. می توانید چراغ LED را در هر نقطه در گاراژ قرار دهید ، بنابراین درب اتومبیل خود را برای یافتن یک گاراژ تاریک باز نمی کنید.

گاراژ بن بست

LiftMaster 8500W دارای قفل درب اتوماتیک گاراژ است که به عنوان بن بست عمل می کند. این اولین قفل درب گاراژ است که توسط UL آزمایش شده است.

تهیه نسخه پشتیبان از باتری

لازم نیست نگران نحوه باز کردن درب گاراژ خود در هنگام خاموش شدن برق با LiftMaster 8500W باشید زیرا از پشتیبان باتری استفاده می شود که حداکثر 20 چرخه باز و بسته را در مدت 24 ساعت امکان پذیر می کند.

کنترل پنل هوشمند

کنترل پنل هوشمند LiftMaster 8500W تا سه بازکننده کار می کند ، دارای زاویه سنجش 150 درجه ای برای تشخیص حرکت است و حتی در صورت داشتن یک گاراژ گرم ، امکان کنترل دمای گاراژ نیز وجود دارد.

می توانید درب گوشی خود را باز و بسته کنید. این یک دیوار نصب شده است و لرزش را کاهش می دهد. بر روی دیوار ، در کنار درب بازوی گاراژ نصب شده است ، بنابراین نمی تواند به بالای آن آویزان باشد. دارای سرعت متغیر است. چراغ بی سیم است و می توانید آن را در هر کجا قرار دهید. سنسور حرکت و یک ترموستات روی ریموت وجود دارد. برای قفل کردن درب ، پیچ را از طریق چرخ پرتاب می کند.

مقاومت LiftMaster 8500W

درهای باز خواهد شد که وزن آن تا 850 پوند است. این خودرو با ضمانت موتوری با طول عمر ، 5 سال ضمانت قطعات و 1 سال ضمانت باتری و لوازم جانبی همراه است.

از کجا می توان LiftMaster 8500W را خریداری کرد

LiftMaster 8500W را اکنون با قیمت 475 دلار در آمازون پیدا کنید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

آیا درب بازکن درب گاراژ قدیمی دارید؟ در اینجا نحوه اصلاح مجدد آن با WiFi آورده شده است
1 / 16

درب گاراژ wi-fi

گاراژ Wi-Fi

درب گاراژ باز دعوت از سارقان است. در صورت چشم ، آنها می توانند با دوچرخه ، مورس و تجهیزات ورزشی کنار بیایند. اگر یک گاراژ متصل دارید ، باز کردن درب گاراژ خود بهترین راه برای ورود سارقین به خانه شما و حتی بیشتر سرقت است! و با آن روبرو شوید ، چند بار فراموش کرده اید که درب گاراژ خود را در شب ببندید؟ بله ، ما اینطور فکر کردیم
با اتصال مجدد درب های گاراژ خود با یک کنترلر Wi-Fi ، مشکل را حل کنید و راهنمای ما را در مورد چگونگی ایمن سازی گاراژ خود از سارقان بررسی کنید. یک کنترلر و برنامه هوشمند Wi-Fi به شما امکان می دهد وضعیت درب را از هر نقطه بررسی کنید و با کلیک روی صفحه آن را ببندید. این برنامه به شما امکان می دهد یک ساعت تعطیل شبانه را تنظیم کنید تا در صورت باز بودن بیش از حد هرگز هرگز درب آن را فراموش نکنید یا آن را ببندید. به علاوه ، این برنامه می تواند در صورت باز بودن درب هنگام عدم خانه بودن ، هشدار برای شما ارسال کند.
نصب آسان است ، اما شما باید قدرت سیگنال Wi-Fi و سازگاری درب درب گاراژ خود را قبل از خرید بررسی کنید. بعلاوه ، نکاتی درباره نحوه جایگزینی بازکن موجود را بیاموزید.مقاومت wi-fi گاراژعکس: با ادب از شرکت گروه چمبرین

قدرت سیگنال Wi-Fi خود را بررسی کنید

کنترلر Wi-Fi روی سقف نزدیک درب بازکن نصب می شود. بنابراین شما باید پذیرش WiFi قوی در آنجا داشته باشید. نردبان را بگیرید و تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود را در نزدیکی سقف نگه دارید. حداقل به دو نوار به یک سیگنال نیاز خواهید داشت و قادر خواهید بود از آن مکان به گشت و گذار در اینترنت بپردازید. اگر سیگنال قوی ندارید ، باید با یک افزونه Wi-Fi یا یک روتر مش جدیدتر از سیگنال خود استفاده کنید.توسعه دهنده دامنه wi-fiخانواده دستی

توسعه دهنده محدوده Wi-Fi را اضافه کنید

یک توسعه دهنده Wi-Fi سیگنال Wi-Fi را از روتر بی سیم منزل شما دریافت می کند و مجدداً آن را پخش می کند ، و از روتر دورتر می شود. از میان یک مدل مدل جدول یا یک مدل پلاگین در آغوش دیوار استفاده کنید. قیمت واحد از 20 تا 125 دلار برای واحدهای قدرتمند تر متغیر است.سیگنال wi-fi خانه

یک روتر بهتر بخرید

اگر روتر را از ارائه دهنده اینترنت خود اجاره می کنید ، احتمال دارد که یک واحد قدرت کم با برد محدود داشته باشید. اگر نمی توانید یک سیگنال Wi-Fi قوی در گاراژ خود دریافت کنید ، واحد اجاره شده را خیس کنید و یک روتر جدید با سرعت بالا خریداری کنید.
روترهای بی سیم قدرتمندتر با قیمت 150 دلار به فروش می رسند. اگر مایل به هزینه 450 دلار هستید ، می توانید به یک روتر بی سیم مش باند سه باند ارتقا دهید که Wi-Fi با سرعت بالا را در هر گوشه خانه خود پخش خواهد کرد. برای دستیابی به سریعتر Wi-Fi و چگونگی گسترش دامنه Wi-Fi خود ، این راهنما را بررسی کنید.کنترلر wi-fiعکس ها: با ادای احترام از شرکت گروه چمبراین ، شرکت جن و Skylink Technolgies Inc.

خرید یک کنترلر درب گاراژ Wi-Fi

سه شرکت در حال حاضر کنترل کننده های درب گاراژ وای فای را با قابلیت ساخت مجدد ساخته اند.
• Chamberlain MyQ Smart Garage Hub 100 دلار
• Genie ALLADIN CONNECT 95 دلار
• Skylink نوا 100 دلار
بسته به مارک ، یک کنترلر درب گاراژ مقاومتی می تواند دو یا سه دهانه باز کار کند. به علاوه ، آنها با انواع مختلفی از اتوماسیون منزل اما همه آنها رابط نمی شوند.Genie ALLADIN CONNECT کنترل کننده Wi-Fi را وصل کنیدعکس: حسن نیت ارائه دهنده اعتبار شرکت Genie:

Genie ALLADIN CONNECT کنترل کننده Wi-Fi را وصل کنید

کنترلر Genie ALLADIN CONNECT تا سه درب درب گاراژ کار می کند. این واحد به یک سنسور یک درب مجهز است و برای هر درب اضافی به یک سنسور (35 دلار) نیاز دارید.
این واحد به برق 24 ساعته 120 ولت AC نیاز دارد و به سیم (دیواره) سوئیچ (ها) یا بازکن (ها) با سیم زنگ 2 هادی متصل می شود (شامل).
ALLADIN CONNECT با بیشتر درب های گاراژ ساخته شده پس از سال 1993 سازگار است. این واحد با برنامه ALLADAN و سیستم امنیتی / اتوماسیون منزل IRIS از Lowes کار می کند. برای لیست سازگاری درهای بازکننده درب گاراژ ، به geniecompany.com برویدکنترلر Wi-Fi توپی Chamberlain MyQ Smart Garage Hubعکس: با ادب از شرکت گروه چمبرین

کنترلر درب گاراژ وای فای Chamberlain MyQ Smart Garage Hub

کنترلر Chamberlain MyQ Smart Garage Hub تا دو درب گاراژ فعالیت می کند. این واحد به یک سنسور یک درب مجهز است و برای هر درب گاراژ به یک سنسور (35 دلار) نیاز دارید.
این واحد به برق 24 ساعته 120 ولت AC نیاز دارد. با این حال ، مرکز گاراژ هوشمند MyQ نیازی به سیم کشی دیگری ندارد. به سادگی دکمه “یادگیری” را روی بازکن خود لمس کنید تا مرکز MyQ را آموزش دهید تا مانند یک فرستنده درب گاراژ سنتی عمل کند. سپس هاب دستورات باز و بسته را به صورت بی سیم به درب بازکن شما می فرستد. توپی MyQ با اکثر درب های گاراژ تولید شده پس از سال 1993 سازگار است. برای سازگاری بازکن ، به chamberlain.com بروید.
علاوه بر برنامه MyQ ، این واحد همچنین با این سیستم های اتوماسیون خانگی کار می کند *:
• خوب Google
• Apple Homekit
• IFTTT
• لانه
• خانه XFINITY
• چشمک
• اتصال آلپ
• Clare Controle
* ممکن است هزینه اشتراک نیاز داشته باشدکنترلر Wi-Fi Skylink Novaعکس: حسن نیت ارائه دهنده Skylink Technolgies Inc.

کنترلر درب گاراژ Wi-Fi Skylink Nova

کنترلر Skylink Nova تا دو درب گاراژ فعالیت می کند. این واحد به یک سنسور یک درب مجهز شده است و برای هر درب گاراژ اضافی به یک سنسور (20 دلار) نیاز دارید.
این واحد به برق 24 ساعته 120 ولت AC نیاز دارد و به سیم (دیواره) سوئیچ (ها) یا بازکن (ها) با سیم زنگ 2 هادی متصل می شود (شامل). Skylink Nova با بیشتر درب بازکن های گاراژ ساخته شده پس از سال 1993 سازگار است. برای لیست سازگاری درهای باز کننده درب گاراژ ، به skylinkhome.com بروید. علاوه بر برنامه Skylink ، این واحد همچنین با بیشتر سیستم های اتوماسیون خانگی با استفاده از بستر IFTTT کار می کند.تعمیر درب گاراژ

سازگاری بازکن را بررسی کنید

نردبان را ببندید و شماره مدل هر درب درب گاراژ را پایین بیاورید. سپس وب سایت های تولید کنندگان را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها قبل از خرید با کنترلر Wi-Fi سازگار هستند.
اگر درهای باز کنونی شما سازگار نیستند ، درب های گاراژ جدید Wi-Fi را فعال کنید.
تلفن رایگان wi-fi

به Wi-Fi خانه خود وصل شوید

برنامه را در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید. سپس کنترلر را وصل کنید و دستورالعمل های برنامه را دنبال کنید تا کنترلر به Wi-Fi خانه شما متصل شود. برای این مرحله به رمز ورود Wi-Fi خود نیاز خواهید داشت.کنترلر گاراژ wi-fi را نصب کنید

کنترلر درب Wi-Fi Garage را نصب کنید

براکت نصب شده را به سقف بین درب بازکن های گاراژ خود ایمن کنید. سپس کنترلر را سوار کنید.سنسور درب گاراژ را سوار کنید

سنسور درب (ها) را نصب کنید

با استفاده از پیچ های عرضه شده یا قلاب و نوار حلقه خود چسبان ، سنسور درب را در قسمت بالای هر درب گاراژ سوار کنید.کنترلر را به درب های گاراژ درب وصل کنید

کنترلر را به Openers وصل کنید

سیم زنگ 2 هادی از کنترلر را به هر درب باز کن درب گاراژ (فقط Alladin CONNECT و Nova) هدایت کنید. 3/4-in را خاموش کنید. عایق بندی شده و به ترمینال های سوئیچ دیواری متصل شوید.
برای کنترلر MyQ Smart Hub. دکمه “یادگیری” را روی درب بازکن و دکمه برنامه نویسی در توپی فشار دهید.گاراژ-درب بازکنخانواده دستی

سنسور (های) درب را به کنترلر وصل کنید

دکمه برنامه نویسی را روی کنترلر و سپس دکمه جفت سازی در حسگر درب فشار دهید. منتظر دیدن چراغ تأیید “زوج” در کنترلر یا برنامه باشید. برای هر سنسور درب تکرار کنید.برنامه درب گاراژ بسته باز استعکس: با احترام از شرکت گروه چمبرین ،

تست سیستم

کنترل کننده را از تلفن خود استفاده کنید تا تأیید کنید که وضعیت روی صفحه با وضعیت واقعی درب مطابقت دارد.صورت ساعت آنالوگ

یک برنامه بسته شدن و هشدارهای هشدار تنظیم کنید

برنامه را ببندید که در هر ساعت یا در زمانی که درب بیشتر از زمان برنامه ریزی شده است ، درب را در یک ساعت معین ببندید. هشدارهای هشدار را تنظیم کنید تا در صورت عدم دسترسی به خانه ، درب گاراژ در خانه نباشید و از این درب گاراژ ضد سارق مطلع شوید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *