چکش دانشی سنگین

چکش سورتمه ایعکس از حسن نیت دیوالت

یک ضربه گیر سنگین جدید

Wانتظار زیادی را از سورتمه کشان ما داریم. ما می خواهیم یک سر غیرقابل تخریب و دسته ای داشته باشیم که بتواند در مقابل فشارهای روبرو مقاومت کند. ما همچنین می خواهیم ابزاری برای وزن ایده آل باشد: به اندازه کافی سنگین است که بتواند بتن را پرتاب کند اما به اندازه کافی نوری باشد که بتواند در تمام طول روز حرکت کند. با بیشتر سورتمه ها شما دو از سه کسب می کنید – اما یک شرکت امتیاز را بالا برده است. سورتمه کش های DeWalt EXOCORE دارای دسته از فیبر کربن کامپوزیت هستند که از دوام و به ظاهر مصون در برابر صدمات بیش از حد برخوردار هستند. دستگیره ها – تقریباً دو سوم توخالی هستند – وزن را سبک تر می کنند و به جذب شوک کمک می کنند. سورتمه کش ها در 8- ، 10- و 12 پوند در دسترس هستند. نسخه ها و 50 تا 60 دلار قیمت دارند.

امروز این سورتمه کش را در آمازون دریافت کنید.

این ابزارها و نکات مربوط به تخریب بتن را بررسی کنید.

افشای اطلاعات: این ارسال توسط ویراستاران The Family Handyman برای شما آورده شده است ، که هدف آنها برجسته کردن محصولات و خدمات شما جالب است. اگر آنها را بخرید ، ما سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما از نظرات شما استقبال می کنیم چیزی دارید که فکر می کنید باید درباره آن بدانیم؟ با ما تماس بگیرید، اینجا.

در اینجا پنج ابزار شگفت انگیز دیگر همه DIYers باید در دست داشته باشد:
1 / 5

خانواده دستی

اره ای برای قرون

وقتی روز گذشته من نجار قاب دار در دنور بودم ، یک مأمور “کرم درایو” از کامیون خود بیرون کشیدم و به محل کار می رفتم علامتی بود که به لیگ های بزرگ رسیده اید. این هیولا به ساعد Popeye و رژیم غذایی اسفناج کنسرو نیاز داشتند تا بتوانند عمل کنند ، اما آنها می توانند هر چیزی را برطرف کنند و عملاً غیر قابل تخریب بودند.
اره مدور DeWalt 60 ولت MAX (مدل DCS575T2) معادل بی سیم این بروت های پرنعمت است. این یک اسب بخار است: باتری 60 ولت همراه با تیغ FLEXVOLT با چشمه نازک DeWalt (به طور خاص برای اره های بی سیم طراحی شده است) یک اره سریع و قدرتمند ایجاد می کند. اره نیز دارای چندین نت دلپذیر است ، مانند آچار تغییر روی تیغه روی صفحه ، یک عمق سنج که به شما می گوید چقدر عمق تیغه تنظیم شده است ، و یک کیسه حمل. قلاب قایق سواری چرخان به شما امکان می دهد اره را از تیر یا میز نورد بین برش آویزان کنید (و باور کنید ، می خواهید بازوی خود را بین بریدگی تقسیم کنید).
هم اکنون این اره را در آمازون بخرید.
برای اطلاع از نحوه چیدمان یک گاراژ اینجا را کلیک کنید.Trimmer Jonsered Stringخانواده دستی

عالی تریمر برای پول

من به یک ترمیم کننده رشته جدید نیاز داشتم اما نمی خواهم 300 تا 400 دلار را که بیشتر مراکز خانه شارژ می کردند خرج کنم. سپس این مورد را که توسط Jonsered ساخته شده است (مدل GTS 2228) پیدا کردم. این دستگاه بسیار عالی عمل می کند و دارای ویژگی های بسیار با کیفیتی مانند شافت مستقیم ، یک دسته قابل تنظیم و یک سر “Tap Go Go Go 35” می باشد که باعث می شود رشته جدید یک نسیم پخش شود. همچنین دارای قدرت زیادی است و با کشش یا دو شروع می شود. من معدن را با قیمتی حدود 220 دلار در منارد ، مراکز خانگی زنجیره ای میانه غربی خریداری کردم. همچنین می توانید آنها را در شرکت تأمین تراکتور و بسیاری از نمایندگی های مستقل بیابید.
این اصلاح کننده رشته را امروز در آمازون دریافت کنید.
برخی از محصولات باغی دیگر را اینجا ببینید.سخت افزار متحد

بدون شیلنگ

آب دادن به باغ من یک دردسر بزرگ است بدون اینکه مجبور به خم شدن شوید تا شیلنگ را به مارپیچ وصل کنید و هر سه دقیقه یکبار از آن غافل شوید. Swan Hose Swivel هر دو مشکل را برطرف می کند. متصل به سنبله ، می تواند 180 درجه بالا و پایین بچرخد و 360 بچرخد. این بدان معنی است که شیلنگ نیاز به تعداد قشر کمتری دارد و با حرکت در حیاط خود احتمال لگد زدن کمتر است. همچنین می توانید آن را به انتهای دیگر شیلنگ وصل کنید تا استفاده از آبپاش ها راحت تر باشد. از همه بهتر ، این نشتی ندارد. می توانید Hose Swivel را با قیمت تقریبی 6 دلار در فروشگاه های سخت افزار و مراکز خانگی پیدا کنید.
هم اکنون این آویز شلنگ را در آمازون بخرید.
برخی از نکات باغبانی دیگر را در اینجا ببینید.خانواده دستی

جیب پاکت پی سی برای پروژه های بزرگ

ما عاشق تخته های سوراخ دار Kreg هستیم زیرا آنها مبلمان و پروژه های کابینتی را سریع و آسان می کنند. اما بعضی اوقات پروژه هایی از چوب 2 ضخیم تر ضخیم می سازیم که به پیچ های بزرگتر احتیاج دارد. Kreg اکنون یک جیگر سوراخ جیب مخصوصاً برای 1-1 / 2-in تهیه کرده است. چوب یا ضخیم تر به نام Kreg Jig HD (HD = سنگین). همراه با پیچ های بزرگتر ، برای ساخت پروژه های بزرگتر مانند میز کار و مبلمان فضای باز مناسب است. Kreg همچنین پیچ های ضد آب را ایجاد می کند. این جیگ که شامل یک مته و یک مربع درایو است ، 60 دلار قیمت دارد.
همین حالا سفارش را در آمازون سفارش دهید!
اینجا را کلیک کنید برای یک پروژه شگفت انگیز سوراخ کردن جیب.خانواده دستی

عینک ایمنی Bifocal

چوب جنگی دور افتاده شما بدون شک عاشق یک جفت عینک ایمنی bifocal است – دیگر نباید بین شیشه های ایمنی و کلاهبرداران جابجا شوید. این عینک ها به حدی راحت هستند که می توانید هنگام ورود به مغازه آنها را روشن کرده و آنها را بگذارید تا تمام شود! آنها دارای فریم های قابل تنظیم و لنزهای ضد مه شکن ضد آب هستند. از میان طیف وسیعی از قدرتهای دوقطبی را انتخاب کنید.
امروز عینک ایمنی دوقطبی را در آمازون بخرید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *