در اینجا چگونه می توان گربه را از خراشیدن مبلمان جلوگیری کرد

آیا کسی آهنگ را به خاطر می آورد تب خراش گربه، توسط تد Nugent؟ در سال 1977 منتشر شد و در سال 2009 ، VH1 آن را به عنوان 32مین بهترین آهنگ راک در تمام دوران نامگذاری کرد. اما ، ما حفر می کنیم. مهم نیست که چقدر گربه (های) خود را دوست دارید ، اگر آنها مبلمان شما را پاره می کنند ، وقت آن است که یک راه حل پیدا کنید. ما برای کمک اینجا هستیم.

آیا همه گربه ها مبلمان خراشیده هستند؟

خراشیدن است یک جنبه طبیعی از رفتار گربه است. در وحشی ، گربه ها برای از بین بردن لایه مرده پنجه ، پنجه های خود را خراشیده می کنند (فکر کنید که مانند آن مانیکور گربه است) ، که به نگه داشتن پنجه آنها برای شکار تیز کمک می کند. خاراندن همچنین به آنها اجازه می دهد قلمرو خود را علامت گذاری کنند. آنها بین پنجه های خود غدد بو دارند و علائم خراشیدگی خود نشانه بصری برای سایر گربه ها است که این منطقه را اشغال کرده است. خراشیدن و کشش همچنین به آنها کمک می کند تا بدن خود را در حالت مناسب حفظ کنند.

بنابراین ، گربه بسیار دوست داشتنی شما صرفاً گربه بودن است. با این حال ، سرگرم کننده نیست اگر آنها تصمیم بگیرند کارت تلفن خود را روی مبلمان ، پارچه یا فرش شما بگذارند. بنابراین در اینجا چند روش اثبات شده برای جلوگیری از خراشیدن مبلمان از گربه وجود دارد.

گربه خود را اعلام نکنید

خنثی کردن گربه شما توصیه نمی شود. این یک عمل جراحی است که شامل از بین بردن آخرین استخوان در ناحیه انگشتان پا برای جلوگیری از بازگشت مجدد پنجه است. این می تواند به مشکلات رفتاری مانند گاز گرفتن و امتناع از استفاده از صندوق بستر منجر شود.

ارسال مطالب خراش دهنده

بچه گربه ها تقریباً در 8 هفتهگی شروع به خراشیدن می کنند ، بنابراین شروع کنید به آموزش گربه خود در زمان جوانی ، با تهیه پست های خراشیده یا غرفه. گربه شما هنوز هم می تواند رفتار طبیعی خود را تحریک کند ، اما بدون اینکه مبلمان خود را خرد کند. و در اینجا مبلمان سرگرم کننده گربه DIY بسیار جذاب برای سرگرمی گربه شما وجود دارد.

از اسپری Cat Scratch استفاده کنید

با استفاده از اسپری خراش گربه ، گربه شما را به این فکر می اندازد که قبلاً قلمرو خود را مشخص کرده است و باعث می شود که آن را از خراشیدن در جایی که نمی خواهید ، منع کند. برای جلوگیری از خراشیدن مبلمان می توانید از اسپری خریداری کنید ، اما تهیه اسپری خراشیده گربه خانگی خود با استفاده از سرکه ، روغنهای اساسی مرکبات یا حتی سیر و نعناع کار ساده ای است! و اگر می خواهید گربه خود را از روی میز آشپزخانه خود دور نگه دارید ، 10 روش برای انجام این کار آمده است.

اسپری بازدارنده گربه را هم اکنون در آمازون بخرید.

از نوار خراش گربه استفاده کنید

اگر نمی دانید چگونه جلوی خراشیدن مبلمان چرمی گربه ها را بگیرید ، جواب این است که نوار خراش گربه ها است. همچنین روی پارچه ، فرش و سطوح سخت مانند دیوارها و درها به خوبی کار می کند. این نوار چسب دو طرفه در پانل ها یا رول هایی مانند نوار معمولی قرار می گیرد و می تواند در جایی که لازم دارید گیر کرده و پس از آن به راحتی برداشته شود. گربه ها از احساس چسبندگی روی پنجه متنفر هستند ، بنابراین از خراشیدگی آن جلوگیری می کند. نوار خراش گربه را هم اکنون در آمازون بخرید.

جوراب یا کلاه های ناخن را امتحان کنید

جوراب گربه (مادون با نام مستعار) برای جلوگیری از خراش دادن گزینه ای برای جوش زدایی است. این جورابها برای بعضی از گربه ها خوب کار می کنند ، اما اگر مال شما ناامید شده و همچنان آنها را از بین ببرد ، کلاه های نرم ناخن را که چسبیده به پنجه گربه شما است ، امتحان کنید. اگر گربه شما تصمیم به خراشیدن جایی که لازم نیست این آسیب ها را محدود می کند. در حال حاضر در آمازون و گربه های گربه نرم را بخرید.

peeing روی فرش یکی دیگر از عادت های مشکل گربه است. بنابراین روش ساده ما برای از بین بردن لکه های حیوان خانگی و بو از فرش خود را بررسی کنید.

با نگهبانان وینیل محافظت کنید

گزینه دیگر نصب پانل های وینیل شفاف روی مبلمان است که گربه شما می خواهد خراش دهد. این پنل ها در اندازه های مختلفی موجود هستند و دارای پیچ های پیچ هستند که نصب پنل ها را بسیار آسان می کند. پانل های وینیل پاک را هم اکنون در آمازون بخرید.

بنابراین ، در حالی که ممکن است نتوانید از خراشیدن مبلمان به طور کلی گربه خودداری کنید ، این نکات می تواند احتمال آسیب دیدن به خانه شما را کاهش دهد.

نمی توانم به خاطر بیاورم تب خراش گربه؟ خواهش میکنم.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

https://premier.shutterstock.com/image/detail-527806570/kitten-scratching-orange-fabric-sofa

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *