در اینجا نحوه نگه داشتن موش ها از آشپزخانه شما آورده شده است

ماوس

من به تازگی از یک تعطیلات شکوهمند 12 روزه برمی گشتم که احساس آرامش و تعجب آور شدم تا روز بعد دوباره به کار خود برگردم. آن شب چیز آسان برای شام را می پختم – اعتقاد دارم اعتقاد دارم که تیرچه های شل و ول ، با بعضی از سیب زمینی سرخ شده در فر. همانطور که من برای گرفتن میت فر خود را برای گرفتن سیب زمینی سرخ کردم ، دستم به پایان رسید که یک موش کوچک و کوچک را بجوشد. در ابتدا گیج شدم ، اما وقتی توپ خز کوچکی شروع به حرکت کرد ، آنچه را که فکر می کنم هرکسی می تواند به عنوان یک فریاد خشن خون توصیف کند ، اعلام کردم.

بعد از گرفتن موش و خارج کردن آن ، من به بعضی از تحقیقات قبلی من در مورد موش ها ، مانند این هک غافلگیرکننده که باعث می شود موش ها به خوبی حفظ شود ، اشاره کردم. اگرچه این یک نکته عالی است ، اما من مصمم شدم که اطمینان حاصل کنم که هیچ چیزی مانند این نیست همیشه دوباره برای من اتفاق بیفتد

در تلاش برای ساختن آشپزخانه من به منطقه بدون جوندگان ، با چند ترفند روبرو شدم که می توانند در ساخت آشپزخانه من – و اجاق گاز من – مکانی حتی جذاب تر برای ساختن خانه کمک کنند.

تمام نقاط ورود را از بین ببرید

آیا می دانستید که موش ها می توانند استاد متعارض باشند؟ این مکنده ها در واقع می توانند درون سوراخ هایی قرار بگیرند که کمتر از یک اینچ عرض داشته باشند. حتی فیلم های YouTube وجود دارند که این تئوری را اثبات می کنند. موشها می توانند راه خود را به درون حفره های کوچک بکشند ، به خصوص اگر غذایی برای جلب آنها وجود داشته باشد. این یکی از موارد زیادی است که موش ها نمی خواهند شما بدانید.

اولین کاری که باید انجام شود این است که کل آشپزخانه خود را طی کرده و نقاط ورودی را پیدا کنید که احتمالاً می تواند ماوس را به آشپزخانه شما جلب کند. دنبال سوراخ های بعدی (یا حتی در داخل) کابینت های خود ، تمام قفسه های خود ، پشت یا زیر اجاق گاز (یا حتی یخچال) و موارد دیگر باشید.

تمام غذاهای خود را آب بندی کنید

جای تعجب نیست که موش کوچک آشپزخانه من را دوست داشت – آنجا غذا وجود دارد! اعتراف می کنم که من در آب بندی مناسب تمام غذاهایم مانند کالاهای خشک شده مانند کراکر یا ماکارونی بهترین نیستم و می توانستم محکم بسته بندی کنم.

بعد از این واقعه ، من تصمیم گرفتم برای نگهداری همه غذاهایم ، مقداری ظروف و قوطی های محکم مهر و موم را با خود ببرم. به این ترتیب دلیلی وجود ندارد که موش به غذای من جلب شود. با ظروف بسته بندی شده ، هیچ چیزی در دسترس نیست که بتوانید آنرا تهیه کنید.

آشپزخانه را مرتب و مرتب نگه دارید

موشها را می توان در مقادیر بسیار کمی از غذا در روز تحمل کرد. آنها فقط به حدود 3 تا 5 گرم غذا در روز نیاز دارند ، بنابراین بله ، خرده های شما میان وعده های مناسب برای این بچه های کوچک است. آنها ممکن است به نظر نمی رسد که یک چیز بزرگ در کف باشد ، اما به من اعتماد کنید ، این کافی است که موش های کوچک از بین بروند.

به نظر می رسد چاقی است اما یکی از بهترین راه های نگه داشتن موش ها بیرون این است که آشپزخانه را مرتب نگه دارید – نه فقط یک بار در هفته بلکه هر روز. بعد از پختن آن وعده غذایی ، سریع کفپوش های آشپزخانه خود را تمیز کنید و آن پیشخوان ها (و اجاق گازها) را پاک کنید.

مکان های “لانه سازی” را از بین ببرید

البته ماوس از میت فر من خوشش می آمد ، یک خانه کوچک دنج و گرم برای آن بود! دستگیره اجاق من برای دسترسی آسان در محلی نزدیک به پیشخوان های آشپزخانه من آویزان شده بود. که البته به این معنی بود که باز شدن میت در فضای باز و کامل برای یک موش کوچک آشیانه قرار داشت.

بعد از فهمیدن این موضوع ، من تمام مکانهای “لانه سازی” داخل آشپزخانه خود را که برای جوندگان دنج به نظر می رسد ، ارزیابی کردم. به گفته مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها ، این همچنین می تواند به از بین بردن مکانهایی که موشها می توانند از بین بروند … که بله ، می توانند میزبان انواع بیماریهای مسمومیت باشند.

سعی کنید از نعناع استفاده کنید

باز هم ، این بخشی از هک کوچک شگفت آور برای جلوگیری از موش هایی است که من چند ماه پس از آن کشف کردم. برخی افراد گزارش داده اند که گیاهان نعناع یا روغنهای اساسی یک روش عالی برای نگه داشتن موش ها هستند بیرون آنها از بوی آن دفع می کنند. اگرچه تجربه شخصی با این تئوری ندارم ، اما برای خرید یک شمع با نعناع به عنوان رایحه ای برجسته بیرون رفتم. سوزاندن این بعد از پخت و پز غذا نه تنها باعث می شود آشپزخانه تمیز من تازه باشد ، بلکه دوستان جوندگان کوچک آن موش را نیز دور نگه خواهد داشت (امیدوارم).

اکنون که موش ها با خیال راحت از آشپزخانه خود خارج شده اید ، در اینجا نحوه می توانید موشها را از بقیه خانه دور نگه دارید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *