در اینجا نحوه اطمینان حاصل می شود که توالت شما منفجر نمی شود

Polar Vortex 2019 در ژانویه امسال با هوای سرد رکورددار ، ملت را جارو کرده و مینسوتا مطمئناً آن را تحمل کرده است. در تاریخ 30 ژانویه سال 2019 ، مینیاپولیس دمای منفی 28 درجه فارنهایت را تجربه کرد – از جمله این سرما باد شدید نیست. Thief River Falls ، مینسوتا عصر روز 29 ژانویه دمای شدید 77 درجه زیر صفر را تجربه کرد. طبق گزارش AccuWeather ، مینیاپولیس نزدیک به شکستن رکورد درجه حرارت پایین بود که در دهه 1800 تنظیم شده بود.

در سرتاسر کشور مردم مراقب این مسئله هستند که تلاش های آنها برای جلوگیری از یخ زدگی لوله ها برای جلوگیری از یخ زدگی لوله ها کافی باشد تا چنین آب و هوایی شدید سرما بخورد. اما برای برخی ، لوله ها کمترین نگرانی را به نظر می رسند. به خصوص هنگامی که ترکیدن موهای توالت تمایل به مشکل دارد.

بله ، این مته نیست. یک نفر عکسی را در اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می دهد مخزن آب توالت آنها واقعاً منفجر شده است و یک شکل آب مخزن توالت منجمد را در جای خود می گذارد.

شخصی در مینه سوتا مخزن توالت خود را منفجر کرده است زیرا آب داخل یخ زده منفجر شده است 😬 pic.twitter.com/fCBLjDwChx

– معشوقه معشوقه (hannahtraining) 31 ژانویه 2019

هر روز مخزن توالت فرنگی را نمی بینید ، اما ظاهراً هنگام نزدیک شدن به هوای سرد شدید ، باید چیزی را بخاطر بسپارید. اگر شما همچنین هوای سرد را تجربه می کنید ، یا در اقلیمی زندگی می کنید که اغلب آن را تجربه می کنید ، مطمئناً لوله ها و توالت خود را برای یخ زدایی عمیق آماده می کنید.

گری ونتز ، سردبیر در اینجا خانواده دستی، نکاتی را در مورد چگونگی جلوگیری از وضعیتی مانند این در خانه خود بیان کرد. مهمترین چیزی که باید به خاطر بسپارید؟ حمام خود را گرم نگه دارید! برای یخ زدایی از توالت مانند این ، آب باید به زیر 32 درجه می رسید – این بدان معنی است که دمای اتاق باید مطابق با آن باشد.

گری گفت: “برخی از افراد سعی خواهند کرد که هزینه ها را کاهش دهند و گرما را در حمام قرار ندهند.” این خصوصاً می تواند در مورد حمام زیرزمینی صادق باشد ، که ممکن است برخی از افراد نیازی به گرم کردن فضا نداشته باشند. اگر این راهی است که شما تصمیم گرفتید هزینه های خود را کاهش دهید ، همیشه می توانید یک بخاری فضایی را در حمام قرار دهید تا توالت (و آن لوله ها) خوب و گرم باشد.

نکته مهم دیگر این است که همه درهای خود را باز نگه دارید. برخی افراد ممکن است معتقدند که اگر از اتاق استفاده نمی شود ، برای گرم کردن آن ، ارزش پول ندارید ، بنابراین درب آنها را می بندند. این اغلب می تواند به همین دلیل باشد که لوله ها در یک خانه منجمد می شوند زیرا لوله ها در تمام خانه جریان دارند و حتی می تواند موازی با اتاقی باشد که از آن استفاده نمی کنید.

مورد بعدی ریختن ضد یخ در مخزن توالت است. گری توصیه می کند ضد یخ غیر سمی را برای لوله کشی خانگی استفاده کنید ، در مقابل ضد یخ هایی که معمولاً برای اتومبیل ها استفاده می شود. استدلال مربوط به باکتریهای موجود در سیستم سپتیک شما است. این نوع باکتری ها در واقع خوب هستند زیرا به تجزیه مواد زائد در سیستم سپتیک شما کمک می کند و همه چیز را به صورت روان و صاف نگه می دارد.

انجام این کار بسیار ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مخزن توالت خود را خالی کنید و به راحتی ضد یخ را بریزید.

خودشه! آن حمام را گرم نگه دارید ، از ضد یخ مناسب استفاده کنید ، و توالت منفجر شده نباید در آینده شما باشد. صحبت از توالت ، آیا می دانید که هنگام شستشو همیشه باید درب توالت را ببندید؟

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *