در اینجا نحوه آماده سازی خانه شما برای انفجار تیک های آینده آورده شده است

با تشکر از یک متخصص کنه در بوستون ، مردم در مورد انفجار کنه که انتظار می رود تابستان امسال رخ دهد ، فریاد می زنند. براساس وب سایت این متخصص تیک ، قرار است در اکثر مناطق شرقی ایالات متحده ، Midwest ، ایالت دشت و ساحل غربی یک تجمع فعالیت کنه انجام شود. بهار و تابستان زمان مناسبی برای کنه است ، به این معنی که برای محافظت از خانه خود در مقابل انفجار کنه در پیش رو باید هر کاری را انجام دهید.

به منظور آماده سازی درست خانه خود برای این انفجار کنه ، ما به راهنمای مفیدی که توسط این مرکز منتشر شده است ، رسیدیم ایستگاه آزمایش کشاورزی کانکتیکات (CAES) این همان چیزی است که آنها توصیه می کنند.

لبه چمن ایجاد کنید

کنه های گوزن در مناطقی از جنگل وجود دارد ، خصوصاً در جایی که میزان رطوبت زیاد باشد. آنها از مکانهای خنک تری در مقایسه با چمن های آفتابی و مرفه لذت می برند ، از این رو چرا کنه ها را پیدا نمی کنید که در وسط حیاط خود خزنده باشند. CAES می گوید 82 درصد از گوزن های گوزن در 9 پای اول چمن شما قرار می گیرند. بهترین راه برای جلوگیری از کنه در طول چمن تابستان ، اضافه کردن لبه در اطراف حیاط است. این لبه می تواند از مسیرهای شن ، ماله ها ، کف سازی ، سنگ ، کاشی یا حیاط دیگر ساخته شود.

شمشیربازی آهو

اگر گوزن های گوزن مشکل دارند از شر معاف کردن آهوها معقول است. بهترین (و انسانی ترین) راه برای انجام این کار ، شمشیربازی کردن اموال شما است. اگر در یک منطقه دور افتاده زندگی می کنید ، حصار مطمئناً به حداقل نگه داشتن کنه ها در اطراف ملک شما کمک می کند.

گیاهانی را که دوست دارند غذا بخورند ، نکنید

گوزن ها دوست دارند گیاهان بخورند ، بنابراین اگر گیاهان نزدیک شما دارند ، آنها می آیند. با محدود کردن منابع غذایی (یا کاشت پوشش گیاهی که گوزنها دوست ندارند غذا بخورند) ، آنها با کنه های کوچک در حیاط شما وارد نمی شوند. طبق گفته های آلماناک کشاورز ، گوزن ها تمایل دارند از گیاهان معطر با رایحه های قوی مانند مریم گلی ، مریم گلی ، اسطوخودوس ، گل صد تومانی و ریش زنبور عسل جلوگیری کنند.

از اسید کشها استفاده کنید

آخر اینکه ، مواد شیمیایی باید کنه ها را دور نگه دارند. اسید کش کش آفت کش (یا حشره کش) است که کنه ها را از بین می برد و می تواند در چمنزارها و لبه های جنگلی استفاده شود. با این حال ، استفاده از سموم دفع آفات مانند این امر به یک متخصص دارای مجوز محدود می شود زیرا به تجهیزات مخصوص اسپری نیاز دارد. با این حال ، وقتی صحبت از آفات دیگر است ، تعداد کمی از آنها وجود دارد خودتان کنترل آفات را انجام دهید روش هایی که نیازی به کمک حرفه ای ندارند. همچنین می توانید مواد دافع کنه طبیعی مانند اسپری روغن سرو ، سرکه سیب و سایر موارد را امتحان کنید.

در مورد آفات صحبت می شود ، گرمتر می شود ، بنابراین ممکن است دیده اید که آن خانه های ساکن در خانه در حال خزیدن هستند. اگر اینگونه باشد ، به همین دلیل است که نباید محاصره خانه را کشتید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *