در اینجا چگونگی پاک کردن سد یخ از بام با خیال راحت آورده شده است

سدهای یخی رودخانه های زمستانی آماده زمستان است

سدهای یخ وقتی رخ می دهد که برف روی سقف ذوب می شود ، اما قبل از پاک شدن کامل سقف یخ می زند. هرچه برف بیشتر ذوب می شود ، هنگام برخورد با یخ جدید ، دوباره از بین می رود ، به آرامی دیواری منجمد را ایجاد می کنید که به پشت به پشت بام فشار می آورد ، زونا را بلند می کند و به داخل پوشش سقف محافظت نشده محافظت می کند. هنگامی که یک ذوب واقعی بالاخره فرا رسد ، بقایای آبکی سد یخ به خانه حمله کرده و به دیوارها ، سقفها و هر آنچه که لمس کند آسیب می رساند.

در اینجا چند راه برای مقابله با این تهاجم گسترده وجود دارد.

10 هک برای از بین بردن یخ انواع

گزینه 1: به برف حمله کنید

یکی از راه های رسیدن به مقابل سدهای احتمالی یخ ، برف هایی است که باعث می شود قبل از آنکه ذوب شود ، برف را از بین ببرید. این کار را می کند نه شامل بالا رفتن از روی برف و یخ پوشانده شده و خود را در معرض خطر قرار دهید! درعوض ، از ابزاری استفاده شده است که برای برف از امنیت زمین طراحی شده است. تعدادی از این دستگاه ها در دسترس است که معمولاً به آن کیسه های دستگیر یا بیل سقفی گفته می شود. به دنبال مدلی باشید که از یک بافر محافظ (مانند چرخ یا ضربه گیر) استفاده کند تا در ضمن از بین بردن مقادیر زیادی برف از آسیب دیدن زونا جلوگیری شود. یک دسته تلسکوپی یک ضرورت است – تمام ایده این است که خطر را محدود کنید ، نه اینکه شما را مجبور به بالا رفتن از نردبان یا سقف در هوای مناسب کنید.

بدیهی است این ابزار محدودیت های خود را دارد. وقتی برف کافی برای نگه داشتن وجود دارد ، بهتر عمل می کند ، اما نه آنقدر که ناخوشایند شود. همچنین به ارتفاع منزل و مشخصات سقف شما نیز باید توجه شود.

13 ابزار باورنکردنی برطرف کننده برف

گزینه 2: الاغ را گرم کنید

به یاد داشته باشید که سدهای یخی از دره ها و مفرخ های سقفی سرچشمه می گیرند ، جایی که دمای پایین یخ برف تازه را ذوب می کند. این بدان معنی است که شما نیازی به حمله به کل بام برف ندارید. یکی از روشهای رایج استفاده از سیستم کابل کشی برقی است که باعث می شود دمای مورچه ها به اندازه کافی تقویت شود تا از تشکیل سدهای یخی جلوگیری شود. برخی ادعا می کنند که قرار دادن ذوب یخ کلرید کلسیم (همان ماده ای که در پیاده روها و معابر استفاده می شود) در یک جفت panythose و ریختن آن در میان مبهم ها ، از سدهای یخی جلوگیری می کند. ما این ادعا را بررسی کردیم و فهمیدیم که این یک شلوغ است.

گزینه 3: آن را در قسمت داخلی یخ بزنید

این روش هوشمند از درون به سدهای یخی حمله می کند. اگر خانه شما شروع به رنج نشت نشانگر سد یخ می کند ، یک پنکه (یک فن جعبه یا هواکش کوچک) را به اتاق زیر شیروانی خود بکشید و آن را در بخش سقف رنج نشت کنید. این انفجار هوای سرد معمولاً برای تازه کردن انگشتان سد یخ کافی خواهد بود ، در حالی که برف و یخ در قسمت بیرونی خانه شما در حال ذوب شدن است. پس از تسکین فشار بیرونی ، یخ باقیمانده از بین می رود و مابقی سقف را از بین می برد. این یک روش عالی برای متوقف کردن نشت در مسیرهای آن بدون نیاز به خنثی کردن تجهیزات در خارج است ، اما در نهایت درمان علائم است نه دلیل.

از این لوازم جانبی فن جعبه DIY هوشمند استفاده کنید.

گزینه 4: حمله به Root Cause

درنهایت ، هدف جلوگیری از شکل گیری سدهای یخ است. تجزیه و تحلیل حرارتی از اتاق زیر شیروانی شما اغلب نشان می دهد چه چیزی باعث می شود دمای سقف در لبه ها بالاتر از لبه های مبهم باشد. با تثبیت این دما می توانید سدهای یخ را قبل از وقوع متوقف کنید.

این امر می تواند با تهویه ، محافظت از گرمای داخلی ، عایق یا ترکیبی از این عوامل انجام شود. مکان شروع خوب این است که به دنبال چیزهایی مانند پنکه های حمام یا خطوط خشک کن باشید که به جای بیرون به داخل اتاق زیر شیروانی بخورند. برای بررسی عمیق تر این روند ، به این مقاله از Family Handyman: چگونه برای جلوگیری از سدهای یخی رجوع کنید

هم اکنون یک آویز بام برفی بخرید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *