این وقت است که بدانیم آیا وقت آن است که یک نقاش حرفه ای را استخدام کنید

بعضی اوقات به نظر می رسد کار ساده ای است چون نقاشی خانه نیازی به حرفه ای ندارد. این فقط نقاشی است ، درست است؟ نقاشی به اندازه یک کار لوله کشی و حتی کار با بنیاد خانه شما گسترده نیست. مطمئناً به نظر می رسد آسان است ، اما هنوز لازم نیست که آن را بنویسید. در واقع چند سناریو وجود دارد که باید قبل از ایجاد ایده استخدام یک نقاش حرفه ای در نظر بگیرید.

اولین چیزی که طبیعتاً باید در نظر داشته باشید قیمت گذاری است. معمول است که فکر کنید که خود نقاشی با توجه به اینکه هزینه کار می تواند تقریبا 85 درصد از قیمت کار رنگ شما باشد ، ارزان تر از استخدام یک حرفه ای است. با این حال ، هنگامی که شما خرید همه لوازم نقاشی مورد نیاز (برس ، غلطک ، آغازگر ، قوطی رنگ ، ظروف ، شاید حتی برخی از ابزارها برای تعمیر دیوارها) را در نظر می گیرید ، این قیمت ها خیلی سریع بالا می روند. قبل از دانستن آن ، مبلغی تقریباً نزدیک به آنچه را برای استخدام یک حرفه ای هزینه می کنید ، می باشد.

با این حال ، اگر شما انجام دادن لوازم مورد نیاز را در اختیار داشته باشید ، وقتی استخدام یک متخصص حرفه ای می شود ، هنوز باید چیزهای زیادی را در نظر بگیرید. در اینجا چگونگی می دانیم که آیا باید یا نه؟

چند اتاق: این کار را خودتان انجام دهید
کل خانه: یک حرفه ای استخدام کنید

آیا به دنبال نقاشی کلی خانه خود از جمله قسمت بیرونی هستید؟ این در مقایسه با فقط تبدیل چند اتاق بسیار زیاد است. اگر کل خانه را مجدداً تعمیر می کنید ، باید مدت زمانی را که می خواهید زحمت بکشید نیز در نظر بگیرید. اگر قرار است اکثر اوقات آزاد شما را به خود اختصاص دهد ، ممکن است ارزش خود را برای یک حرفه ای به خاطر عقل و روان خود ارائه دهد. اما اگر فقط چند اتاق باشد ، در اینجا نحوه رنگ آمیزی سریع تر برای انجام کار آمده است.

یک داستان: این کار را خودتان انجام دهید
دو داستان: یک حرفه ای استخدام کنید

اگر جلوی خانه خود را به صورت ظاهری بسیار مورد نیاز می دهید ، ابتدا می خواهید ارتفاع خانه را در نظر بگیرید. با توجه به اینکه برای انجام این کار به هیچ نردبان بلندی احتیاج ندارید ، یک خانه یک طبقه آسان خواهد بود. اما اگر به دنبال نقاشی قسمت بیرونی یک دو طبقه (یا حتی سه طبقه) هستید ، یک نقاش حرفه ای برای آن مجهزتر است. آنها نردبان و تجهیزات لازم برای انجام کار را در اختیار شما خواهند داشت و شما را از فشار ناشی از رسیدن به نقاط سخت قابل دسترسی در بالای خانه خود رهایی می بخشند.

دیوارهای صاف: این کار را خودتان انجام دهید
دیوارهای نیاز به تعمیر: یک حرفه ای استخدام کنید

اگر قبل از نقاشی دیواره های شما به برخی کارهای مقدماتی احتیاج داشته باشد ، یک متخصص حرفه ای این کار را با چشم خود انجام می دهد. اگرچه تهیه بستر سخت افزاری نسبتاً آسان است ، اما لازم است قبل از شروع کار رنگ ، لوازم بیشتری را خریداری کنید. اگر دیوارهای شما به کار احتیاج دارند ، اجازه دهید متخصصان آن را اداره کنند. اما اگر صاف و آماده یک کت تازه باشند ، دست زدن به آن به تنهایی نسیم خواهد بود.

فقط دیوارها: این کار را خودتان انجام دهید
چوب های پیچیده: یک حرفه ای استخدام کنید

نقاشی یک اتاق جدید برای کودک؟ تغییر اتاق خواب کودک شما در اتاق خواب مهمانانی که همیشه می خواستید؟ یک کت رنگ تازه برای شما بسیار مهم نخواهد بود. با این حال ، اگر به دنبال نقاشی بر روی برخی از چوب های پیچیده (یعنی پیرایش در ویندوز یا درها هستید) ، یک حرفه ای می تواند با سهولت کار کند. اگر محکم ترین چنگال را ندارید ، بگذارید حرفه ای این کار را انجام دهد. فکر می کنید به تنهایی می توانید آن را اداره کنید؟ در اینجا چند نکته برای یک کار مناسب با نقاشی آورده شده است.

تغییر چشمگیر رنگ: این کار را خودتان انجام دهید
رنگ مشابه: یک حرفه ای استخدام کنید

اتاق را از آبی تیره تا خاکستری روشن تغییر دهید؟ این یک تغییر بزرگ است – به خصوص اگر شما دیوارها را روشن تر می کنید! یک تغییر بزرگ مانند این به دو کت نیاز دارد ، که این نیز به رنگ و کار بیشتری از حرفه ای خواهد پرداخت. که در عوض هزینه بیشتری برای شما به همراه دارد. اگر لازم است چند کت انجام دهید ، پول خود را برای کارگران حرفه ای تلف نکنید. با این حال ، اگر شما اکثریت خوبی از اتاق های خود را با رنگ های مشابه نقاشی می کنید ، به چند کت نیاز نخواهید داشت – یا ساعت آن را در ساعت حرفه ای دو برابر کنید. مطمئن نیستید چه رنگهایی را انتخاب کنید؟ در اینجا نحوه انتخاب رنگ رنگ آورده شده است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *