اینجاست که شما نباید AC خود را نصب کنید

آیا احساس بهتر از قدم گذاشتن به یک اتاق ترد ، سرد و مطبوع هوا در یک روز گرم تابستان وجود دارد؟ تهویه هوا مطمئناً یک تابستان است ، به خصوص اگر به معنای قرار دادن یکی از آنها در پنجره درست در کنار تختخواب باشد. به جز ، ممکن است این پنجره نباشد دقیقا بهترین مکان برای واحد AC جدید خود باشید.

درست است ، هر پنجره برای یک واحد AC مناسب نیست. وقتی صحبت از واحدهای AC داخلی و خارجی است ، مکانهایی وجود دارد که شما هستید نباید آن را نصب کنید بنابراین اگر می خواهید عمر تهویه مطبوع خود را دو برابر کنید ، پیدا کردن یک نقطه عالی اولین قدم شماست.

از قسمت های گرم خانه (یا حیاط) خودداری کنید

قرار دادن تهویه مطبوع در گرمترین قسمت های خانه شما احتمالاً با توجه به اینکه آن بخش های خانه گرم ترین است ، منطقی است. مطمئناً آن قسمت از خانه را خنک خواهد کرد ، اما واحد AC برای خنک نگه داشتن آن باید سخت تلاش کند و در عوض هزینه بیشتری برای اجرای آن هزینه می کند. اگر می توانید از قرار دادن AC به طور مستقیم در آن منطقه گرم جلوگیری کنید. مکانی را پیدا کنید که سایه دار باشد و به اندازه گرم نیست اما به اندازه کافی نزدیک باشد که AC برای خنک کردن مناطق گرمتر از آن استفاده کند.

از مخفی کردن آن خودداری کنید

قرار دادن واحد AC در ناحیه سایه به معنای قرار دادن آن در پشت گیاهان ، نیمکتها یا چیز دیگری نیست که بتواند در جریان گردش هوا قرار بگیرد. پنهان کردن آن می تواند با تهویه مخلوط شود ، و اگر در خارج از خانه هستید ، کویل ها به راحتی می توانند با برگ و شاخه های آن بسته شوند.

از خطر آتش سوزی خودداری کنید

مراقب محیط باشید! مطمئن شوید که واحد شما مخفی نیست و در نزدیکی هر چیزی نیست که می تواند باعث ایجاد هر نوع آتش سوزی شود. اگر از واحد AC پنجره استفاده می کنید ، در صورت بروز آتش سوزی باید برنامه خروج خانه را نیز در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که واحد پنجره در پنجره ای که برای آن نقشه در نظر گرفته شده است نصب نشده است!

از سطل زباله جلوگیری کنید

این ممکن است یک وضعیت بوی بد بو باشد! واحد AC شما به منظور تنفس و فیلتر صحیح هوا به فضای زیادی احتیاج دارد. سیستم های تهویه هوا در واقع هوا را از محیط اطراف خود می گیرند ، این بدان معنی است که هوای خنک و شیرین به هیچ وجه از آن بو نخواهد بود. به علاوه ، داشتن اشیاء بسیار نزدیک به سیستم تهویه هوا به این معنی است که واحد AC برای گرفتن هوایی که برای خنک کردن ویژگی لازم دارد باید سخت تر کار کند.

از اشتراک مدارات خودداری کنید

واحدهای AC نیاز به انرژی زیادی دارند ، بنابراین اگر در حال وصل شدن به یک واحد پنجره هستید ، حتماً وسایل اطراف آن را در نظر بگیرید. اگر مدار از قبل لوازم خانگی پر انرژی مانند یخچال یا ماشین لباسشویی را تغذیه می کند ، باید یک نقطه جدید برای AC پیدا کنید.

اکنون که بهترین مکان برای سیستم تهویه مطبوع خود را پیدا کردید ، حتما این 10 اشتباه تهویه مطبوع را که نمی توانید برای انجام آن در نظر بگیرید در نظر بگیرید. زیرا آخرین چیزی که شما می خواهید هدر دادن آن صورتحساب دلار است!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *