در اینجا چرا سگها بعد از لکه دار شدن چمن شما را لگد می کنند

چرا سگ ها چمن شما را لگد می زنند

به راحتی می توان گفت که سگ ها رفتارهای عجیب و غریبی دارند ، که بیشتر آنها ناشی از غریزه هایی است که این حیوانات در طبیعت تجربه می کردند. سگها می توانند بوها را ردیابی کنند ، احساس خطر کنند و حتی از پوست خود برای ارتباط پیام های خاص استفاده کنند. مقابله با این رفتارها بسیار آسان است ، اما وقتی نوبت به دست آوردن تکه های چمن پس از رفتن به دستشویی می رسد ، ماهیت غریزی آنها به نظر نمی رسد دیگر زیبا باشد. به همین دلیل است که سگها پس از چسبیدن چمن شما را لگد می زنند:

نکته طرفدار: با تمیز نگه داشتن خانه با حیوان خانگی خود مشکل دارید؟ هر صاحب سگ و گربه باید این 14 نکته تمیز کردن را بداند.

لگد زدن به خاک پس از پهلو گرفتن در واقع یک رفتار معمولی نیست. به گفته روزی بسکوبی ، یک رفتارگر بالینی حیوانات که با LiveScience صحبت کرده است ، تنها 10 درصد از سگ ها در واقع این نوع رفتار را انجام می دهند. این رفتار “خراشیدن زمین” نامیده می شود و یک صفت منتقل شده از گرگ و کویوت است. برای اینکه رهبران بسته بتوانند قلمرو مناسب را بپذیرند ، آنها از این رفتار برای تعیین مرزهایی استفاده می کنند که “برای عبور از خط” نیست. Peeing در یک نقطه فقط سیگنال را ارسال نمی کند – گسترش خاک به ترسیم این خط کمک می کند.

اگرچه این صفت به طور مستقیم ارثی نیست ، اما ماهیت آن هنوز هم در مورد سگ ها صدق می کند. اکنون سگها دقیقاً سعی نمی کنند قلمرو خود را با هر نوع سگ دیگر مشخص کنند. برای سگ های خانگی ، این جمله برای سگ های دیگر (یا حیوانات) است که نشان می دهد آنها در این مکان خاص وجود دارند. به طور معمول ، این اتفاق در نزدیکی یک درخت رخ می دهد ، که یک رفتار مشابه برای گرگ ها و کویوت ها نیز هست.

با کمال تعجب ، گسترش خاک فقط برای گسترش در اطراف خاک امروزی نیست ، اگرچه این کمک کمی می کند. از بین بردن خاک و ایجاد یک نقطه سرزمینی ، حیوانات دیگر را در معرض فرمون های موجود در پای سگ قرار می دهد. حتی اگر سگ شما بعد از رفتن به دستشویی چمن های پشت آنها را پاره نکند ، ممکن است پنجه های خود را در اطراف آن منطقه پاک کند تا همان عطر را ترک کند. این به سگها یا حیوانات دیگر می گوید که یک سگ در این نزدیکی هست.

اکنون اگرچه این رفتار دوستانه تر از تهاجمی است ، اما هنوز چمن شما را می شکند. اگرچه برخی می گویند این یک انقراض طبیعی است که شما باید آن را تنها بگذارید ، اما دیگران با موفقیت سعی در آموزش سگ های خود را از این عادت دارند. مردم این کار را با ارائه جوایز بلافاصله پس از آن انجام داده اند تا سگ را از روند لگد زدن دور کنند.

با این حال ، برخی از کارشناسان دامپزشکی مخالف هستند و به شما می گویند اجازه دهید سگ خود را با این ارتباط نامرئی بین سایر حیوانات وحشی تمرین کند. این همچنین روش آنها برای ساختن خانه شما به خانه است.

آیا می خواهید سگ (یا گربه) خود را حتی بیشتر درک کنید؟ این 17 بهترین راهنمایی برای مراقبت از حیوانات خانگی و ایمنی حیوانات خانگی باید چند ترفند را آموزش دهد!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *