در اینجا آمده است که چرا اسپری فوم می تواند دمای خانه شما را تنظیم کند

ایگور مشکوف / شوتستروک

وقتی عایق بندی خانه می آید ، شیشه های شیشه ای تمایل به شکل معمول عایق بندی هستند. با این حال ، پس از مقایسه فایبرگلاس و عایق کف پاششی ، این شوکه کننده است که چگونه شیشه شیشه تمایل به کمتر از این دو دارد. اگرچه این امر در طول سال ها قابل اعتماد به نظر می رسد ، اما راه های بیشتری برای عایق کاری منزل شما با فوم اسپری وجود دارد. یکی از این مزایا ها شامل تنظیم دمای خانه شما است.

اگر آشنا نیستید ، کف پاششی نوعی عایق است که پس از پاشیدن منبسط می شود. فوم گسترش می یابد و مهر و موم می شود و از هر نوع رطوبت غیرضروری (که می تواند قالب ایجاد کند) یا تشویق آفات برای خوردن از طریق دیواره های شما جلوگیری می کند. از پوشش خانه شما محافظت می کند و حتی می تواند از گرمایشی و خنک کننده خانه شما در آن روزهای غیرقابل تحمل سرد یا گرم محافظت کند.

عایق به تنظیم گرما در خانه کمک می کند. وزارت انرژی ایالات متحده توضیح می دهد که عایق کاری به گرم کردن منابع و مکانهای خانه شما که الگوهای گرمایش معمولی نیستند کمک خواهد کرد. از آنجا که هوای گرم سبک تر است ، تمایل به افزایش پیدا می کند و مناطق تحتانی خانه شما را در هوای سردتر ترک می کند. داشتن عایق کف پاش به مقاومت در برابر انتقال حرارت کمک می کند و به مسدود شدن هرگونه نفوذ هوا ناخواسته از طریق ترک ها کمک می کند. به دام افتادن گرما ، به طور طبیعی خانه شما را گرمتر خواهد کرد ، در مقایسه با استفاده از عایق کاری که در آن ممکن است گرما بیفتد. فوم اسپری در هنگام آببندی هوا و کنترل رطوبت قابل اطمینان است که در مورد عایق کاری و تنظیم دمای خانه دو مشکل رایج است.

سه نوع مختلف از اسپری فام ها وجود دارد که برای انواع مختلف دیوارها در خانه شما وجود دارد. فوم اسپری با چگالی بالا برای دیوارهای بیرونی و بام در نظر گرفته شده است. چگالی متوسط ​​برای عایق بندی مداوم ، پر کردن حفره داخلی و کاربردهای اتاق زیر شیروانی بدون استفاده استفاده می شود. چگالی کم نیز برای پر کردن حفره داخلی و کاربردهای اتاق زیر شیروانی بدون استفاده استفاده می شود. دانستن انواع مختلف کفهای اسپری هنگام تنظیم دمای خانه شما بسیار مهم است.

بیایید ابتدا یک روز گرم را نگاه کنیم. از آنجا که خورشید در بالای خانه شما در حال تابش است ، این حس را به وجود می آورد که قوی ترین عایق باید در قسمت بالای آن باشد. استفاده از اسپری با چگالی بالا در بالا باعث جلوگیری از گرمای اضافی شده و خانه شما را خنک نگه می دارد. عایق کاری اتاق زیر شیروانی همچنین برای روزهای سردتر بسیار مهم است. با عایق بندی مناسب در پشت بام ، گرمای ناشی از بخاری شما را جذب می کند ، و از طریق ترک ها به بیرون درز نمی کند (به همین دلیل کف پاششی با چگالی بالا معمولاً سلول بسته است).

آب بندی هوای قوی کف و کنترل رطوبت در تنظیم دمای خانه شما مهم است. متقاعد؟ این سه فوم اسپری برتر بهترین مکان برای شروع هستند ، و قبل از شروع کار ، در اینجا نحوه استفاده از فوم اسپری فقط در مواردی آورده شده است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *