در اینجا چرا باید ماشین بعدی خود را از طریق Costco خریداری کنید

خرید یک ماشین جدید همیشه هیجان انگیز است ، اما روند خرید واقعی می تواند کاملاً این پروژه باشد. قبل از اینکه حتی اتومبیل های محرک را مجبور به تحقیق در مورد اتومبیل ها کنید ، به نمایندگی های مختلف نگاه کنید ، قیمت ها را مقایسه کرده و به طور بالقوه با مبلغ ارزانتری مذاکره کنید. اما به لطف برنامه خودکار Costco ، این مواردی است که دیگر لازم نیست نگران آنها باشید.

نکته طرفدار:اگر عاشق DIY هستید ، باید این 10 مورد را در Costco خریداری کنید.

اگر عضویت دارید ، شما همچنین عضو برنامه اتومبیل Costco هستید که به شما کمک می کند انواع مختلفی از وسایل نقلیه اعم از جدید یا استفاده شده را خریداری کنید. برنامه خرید اتومبیل Costco حتی وسایل نقلیه تفریحی ، وسایل نقلیه تحرک ، موتور سیکلت و حتی قطعات (یا خدمات) را برای هر آنچه شما نیاز دارید ارائه می دهد. نه تنها این ، بلکه می توانید برخی را تجربه کنید جدی پس انداز با پیشنهادات ویژه Costco.

بانک اطلاعاتی برنامه وسیله نقلیه Costco باعث صرفه جویی در وقت شما می شود

برنامه خرید اتومبیل Costco به جای اینکه به چندین وب سایت یا تماس با نمایندگی های مختلف مراجعه کند ، تمام اطلاعات را در یک مکان قرار می دهد. پس از وارد کردن کد پستی خود ، می توانید نوع ماشین مورد نظر خود را مرور کرده و نمایندگی را از آنجا انتخاب کنید. پس از انتخاب ، در واقع می توانید قیمت های مدل های مختلف را در کنار هم مقایسه کنید. برنامه خرید وسایل نقلیه Costco باعث می شود هنگام مقایسه وسایل نقلیه ، یک مقدار زمان صرفه جویی کنید ، و به شما این امکان را می دانید که بهترین ماشین برای باک شما چه خودرویی است.

برنامه خودکار Costco فقط نمایندگی های مورد اعتماد خود را انتخاب می کند

در مصاحبه با Business Insider ، ریک بورگ (مدیر اجرایی برنامه برنامه Costco Auto) توضیح داد که چگونه برنامه خودکار Costco نمایندگی ها را بر اساس “قیمت ها ، نمرات شاخص رضایت مشتری و اعتبار در رسانه های اجتماعی” انتخاب می کند. “گرچه Costco محدود به موارد زیر است. منطقه جغرافیایی ، سعی می کند بهترین تجربه ممکن خرید را از نمایندگی های معتبر در اختیار مشتریان قرار دهد.

قیمت ها قبلاً در برنامه خودکار Costco مذاکره شده است

اگر طرفدار مذاکره نیستید ، احتمالاً برنامه خودکار Costco انتخاب مناسبی است. Costco قبلاً قیمت ها را برای شما مذاکره می کند! نیازی به نگرانی در مورد کمترین قیمت ممکن نیست.

مگر اینکه احمقانه ای مثل من باشید که حتی به فکر مذاکره در مورد قیمت هم نباشید ، احتمالاً می خواهید ماشین خود را با تخفیف از طریق برنامه خرید ماشین Costco دریافت کنید.

برنامه خودکار Costco حتی پس از خرید نیز کمک می کند

قبل و بعد از خرید ماشین ، Costco در کنار شما خواهد بود. Costco اطمینان می دهد که مشتریان از برنامه خودکار Costco راضی هستند و همیشه در صورت نیاز واسطه بین نمایندگی ها خواهد بود. بنابراین اگر از خرید این خرید عظیم عصبی نیستید ، برنامه اتومبیل Costco به شما در بخش های دشوار روند خرید اتومبیل کمک می کند.

اکنون که اتومبیل دارید ، به همین دلیل است که باید خرید خود را در Costco نیز آغاز کنید.

12 چیزهایی که کارمندان Costco به شما نمی گویند
1 / 13

تلویزیون

اسرار استیکر قیمت Costco

در صورتی که به اندازه کافی باهوش باشید که به دنبال آن هستید ، یک کد مخفی در استیکرهای قیمت Costco وجود دارد. اکثر اقلام قیمتی به $_ 9 دارند (مانند $ 2.99 یا 2.49 $). مطابق با کدهای مخفی قیمت که باعث صرفه جویی در هزینه در Costco می شوند، این موارد قیمت استاندارد Costco است. اما وقتی قیمت کالایی را مشاهده می کنید که به $ 00 یا 0.88 دلار ختم می شود ، این بدان معنی است که این کالا در Special Manager است. این موارد اغلب مواردی هستند که به سطح بسته بندی بازگردانده شده یا آسیب دیده اند. حتماً به آنها نگاه کنید تا از خرید کالاهای زیرمجاز خودداری کنید ، اما حتی اگر تا زمان رسیدن به خانه مشکلی را کشف نکنید ، سیاست معروف بازگشت Costco هنوز از شما محافظت می کند.
علاوه بر این ، هر برچسب قیمتی که با قیمت 0.97 دلار به پایان برسد ، نشان می دهد که حداقل یک بار تخفیف داده شده است و آن را به یک معامله حتی بهتر تبدیل می کند. از پس اندازهای کلانی مانند این ، به ویژه در مورد بلیط های بالاتر مانند برخی از غذاهای لذیذ و غافلگیرکننده که در Costco موجود است ، مراقب باشید.پالتو

کد بسته و تاریخ علامت گذاری

بنابراین اکنون می دانید که آیا یک کالا تخفیف داده است یا خیر. اما اگر می خواهید دریابید که تخفیف چقدر است ، باید کمی عمیق تر به نظر برسید. در گوشه سمت راست بالای برچسب قیمت به دنبال ستاره باشید. اگر یکی را مشاهده کردید ، به این معنی است که کالا دوباره سفارش داده نمی شود. (درمورد موارد فصلی ، این به سادگی می تواند به معنای عدم سفارش آنها تا سال آینده باشد.)
همچنین ، به یک تاریخ توجه کنید که گاهی اوقات در زیر رقم نهایی قیمت ظاهر می شود. این تاریخ نشانگر مناسب ترین علامت نزولی است. از این تاریخ استفاده کنید تا تعیین کنید که اکنون باید خرید کنید یا منتظر بمانید که آیا قیمت دوباره کاهش می یابد یا خیر. هیچ راهکار صحیحی وجود ندارد ، زیرا کالاهای محبوب معمولاً اندکی پس از افت قیمت به فروش می رسند ، در حالی که کالاهای کمتر از تقاضا قبل از فروش مجبور به تخفیف مکرر می شوند. مهم نیست که چه زمانی تصمیم به خرید گرفتید ، دانستن این ترفند شما را خوشحال می کند که از عضویت در Costco برخوردار هستید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسرار خرید Costco که می تواند در هزینه شما پس انداز کند ، این فیلم را تماشا کنید:

شربت افراکاستو

کرکلند خردمندانه را انتخاب کنید

به عنوان برند فروشگاه Costco ، Kirkland با کیفیت و قیمت مناسب همراه است. اما همیشه بهترین انتخاب نیست. تحقیقات مستقل از گزارش های مصرف کننده طیف گسترده ای از کیفیت را در مارک Kirkland پیدا کرده است. این امر زمانی حساس است که تعداد محصولات مارک کرکلند موجود در Costco را در نظر بگیرید. وقتی همه چیز ، از چکمه های کاری گرفته تا مایونز ، برچسب کرکلند را حمل می کند ، شوک نیست که همه آنها از نظر کلاس بهترین نیستند. طبق گزارش های مصرف کننده ، شرط بندی های امن کرکلند شامل شربت بیکن و افرا است ، در حالی که بسته های ژل قهوه و ماشین ظرفشویی کرکلند چیزی را به دلخواه خود باقی می گذارد.
علاقه مندان ، توجه داشته باشید به این لیست از 10 چیزهایی که DIYers همیشه باید در Costco بخرد.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده Costcoجوجه

گوش دادن به بل

اگر صدای زنگ را در Deli Costco می شنوید ، این بدان معناست که یک دسته جدید از مرغ تازه پخته شده rotisserie خارج شده است. مرغهای Costco rotisserie یک ارزش عالی هستند و به سرعت فروخته می شوند. اگر از دست ندیدید ، کافی است کمی برای زنگ بعدی صبر کنید.
یا می توانید راه حل واقعی DIY را انتخاب کنید: پرورش مرغ های خود را! در اینجا 14 حلقه مرغ بی نظیر برای ارائه کمی الهام بخش آورده شده است!پالتو

مکان ، مکان ، مکان!

دقیقاً مانند املاک و مستغلات ، درک موقعیت مکانی شما در یک فروشگاه Costco برای کسب بیشترین نفاق برای شما مهم است. تقریباً همیشه بهترین معاملات در اعماق فروشگاه یافت می شود. این امر خصوصاً در مورد قلب طرح فروشگاه صادق است ، که غالباً توسط کارمندان Costco به آن “دادگاه مرکزی” گفته می شود.
از مرکز شروع کنید و به پشت کار کنید. فقط کالاهای مورد نیاز یا خواسته خود را از جلوی فروشگاه خریداری کنید ، زیرا آنها تمایل به بالاترین مارک دارند. و در حالی که شما از طریق فروشگاه کار می کنید ، 15 ابزار وجود دارد که احتمالاً نمی دانید که می توانید در Costco خریداری کنید.راهرو فروشگاه

پرش سودا

سودای کاسکو کار بدی نیست ، اما احتمال اینکه فروش سوپر مارکت یا تخفیف فروشگاه محلی شما در سودا معامله ای باشد حتی بهتر است. بسیاری از سوپر مارکت ها از سودا به عنوان یک رهبر ضرر استفاده می کنند و برای جذب مشتری در آن ، کمتر از هزینه آن را می فروشند. بهترین معاملات اغلب در حدود تعطیلات تابستانی مانند چهارم ژوئیه یا روز یادبود است. فروش عمده آن را بخرید ، و در دراز مدت خیلی جلوتر خواهید رفت.
هنگامی که تمام آن سودا را به خانه آوردید ، آن را در یخچال یدکی ذخیره کنید. در اینجا 10 نکته جالب برای داشتن و نگهداری فریزر یا یخچال گاراژ آورده شده است.گوشت گاوکاستو

گوشت گاو توسط چوب

یک نکته جالب این است که درخواست یک گاو گوشت گاو است. اگرچه بیشتر مردم با این اصطلاح بسته بندی گوشت ناآشنا هستند ، “چاب” لوله ای از گوشت گاو زمینی است که در پلاستیک بسته شده است. به نظر می رسد کمی شبیه به یک سگ بزرگ و بزرگ ، هویج حاوی گوشت گاو مشابهی است ، اما در بسته بندی هایی که ارزانتر از جعبه فوم سنتی با قلم پلاستیکی روشن هستند ، ارزان تر هستند. Costco deli می تواند به درخواست شما گوشت گاو شما را بسته بندی کند و تله معمولاً با تخفیف به فروش می رسد. این بدان معناست که می توانید دفعه بعد که قصد تهیه کباب شام را دارید ، دارای برآمدگی و خوشبو کننده بیشتری باشید.سایت اینترنتی

گزینه های کارت اعتباری

یک انتقاد رایج از Costco ، سیاست خود در پذیرش چند شکل پرداخت است. منتقدین خاطرنشان می کنند که آوردن وجه نقد ناخوشایند است و این سیاست می تواند برای تهیه امتیاز یا تخفیف با ارائه دهنده کارت اعتباری دلخواه شما مشکل باشد. خبر خوب این است که یک کار وجود دارد! آنچه فروشگاه محلی شما به شما نخواهد گفت این است که می توانید از آن استفاده کنید هر کارت اعتباری هنگام خرید در Costco.com. البته همه موارد را نمی توان به صورت آنلاین خریداری کرد و گاهی اوقات خرید آن به صورت حضوری معقول است. برخی از محصولات به طور قابل توجهی ارزان تر از فروشگاه هستند ، در حالی که برخی دیگر برای خرید آنلاین غیر عملی هستند. به عنوان مثال ، در اینجا به همین دلیل است که خرید بنزین خود در Costco ایده بسیار خوبی است.تعمیرگاه

چرخش لاستیک Costco (قیمت)

لاستیک های جدید حتی با قیمت پایین روزانه Costco می توانند یک خرید گران باشند. اما آنچه اکثر مشتریان نمی دانند این است که یک دوره چرخش وجود دارد ، با یک مارک تایر متفاوت در فروش هر ماه. بنابراین اگر بتوانید یک یا دو ماه صبر کنید ، قادر خواهید بود با تخفیف عمیق برند مورد نظر خود را انتخاب کنید. علاوه بر این ، بخش خدمات Costco تعمیر آپارتمان ها ، بررسی فشار تایرها و حتی چرخش آنها را برای عمر لاستیک ها انجام می دهد. این کار بزرگی است که بسیاری از اعضای Costco هرگز از آن استفاده نمی کنند.
اگر در خرید لاستیک راحت نیستید ، در اینجا می توانید در مورد آنچه باید بدانید برای انتخاب تایرهای مناسب هر وقت بدانید ، مفید بخوانید.با ادب از Costco

بازگرداندن فروش

Costco به خاطر سیاست بازگشت سخاوتمندانه خود مشهور است. مدتی است که این مدیریت اعتقاد دارد که شرکت بهتر است اگر کالای زیرمجموعه ای را تبادل کند اگر به این معنی باشد که آنها مشتری شاد داشته باشند. کمتر شناخته شده (اما به همان اندازه سخاوتمندانه) سیاست تطبیق قیمت شرکت است. تمام خریدهای Costco به مدت 30 روز در مقابل فروش های آینده محافظت می شوند. این بدان معناست که اگر چیزی که خریداری می کنید بلافاصله پس از خرید در 30 روز به فروش برسد ، می توانید بازپرداخت مانده را درخواست کنید. حتی بهتر ، می توانید به جای اینکه وارد فروشگاه شوید و منتظر بمانید ، یک فرم را در وب سایت Costco پر کنید. این تخفیف های برگشت پذیر واقعاً می توانند موارد گران قیمت مانند تلویزیون های Costco و واحدهای بزرگ ذخیره سازی را اضافه کنند.
نمونه های بسیار خوبی از محصولات ذخیره سازی کارگاه و گاراژ را می توانید در Costco خریداری کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده Costcoراز

اطلاعات خودی

Costco دارای بسیاری از کارمندان وفادار است که سالها در یک مکان کار می کنند. بعضی اوقات خانواده های کل در آن جا کار می کنند. بنابراین جای تعجب ندارد که برخی از کارمندان و خودی های سابق Costco مایل به اشتراک گذاری دانش خود هستند. سایت هایی مانند Reddit و CostcoInsider نکات و ترفندهایی را که کارمندان برای استفاده بیشتر از تجربه Costco استفاده می کنند جمع می کنند. اگر به این شبکه ضربه بزنید ، ابتدا متوجه معاملات ویژه و نحوه استفاده بیشتر از خط مشی های Costco می شوید.
آیا به Home Home Depo وفادار هستید؟ اگر چنین است ، این 13 مورد را که کارمندان Home Depot به شما نمی گویند ، بررسی کنید و از سفر بعدی خود بیشترین بهره را ببرید.سبد خرید

بازپرداخت حتی در مورد عضویت اعمال می شود

ما قبلاً نیز به سیاست بازگشت مشتری پسند Costco اشاره کرده ایم. اگر از یک محصول راضی نیستید ، فقط آن را برای بازپرداخت کامل بازگردانید. اما اگر محصولی که از آن راضی نیستید ، خود Costco است؟ خوب ، معلوم است که آنها شما را نیز برای آن تحت پوشش قرار داده اند. اگر از تجربه خود به عنوان یک عضو Costco راضی نیستید ، فقط به خدمات مشتری بگویید و می توانید هزینه کامل عضویت خود را پرداخت کنید. اکنون این سرویس عالی است!
Costco مکانی برای تهیه لوازم مورد نیاز است ، اما همچنین مکانی عالی برای خرید هدیه است. این مجموعه از 45 ایده هدیه درخشان را برای صاحبان خانه جدید بررسی کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *