در اینجا چرا شما نباید در زمستان ماشین خود را گرم کنید

گرم شدن ماشین در زمستان

هنگامی که خارج از خانه یخ زده است و شما باید به یک نوع مقصد بروید ، تنها یک راه حل برای مقابله با سرما مسخره وجود دارد: ماشین را گرم کنید. فقط چند دقیقه قبل از شروع کار آن را شروع کنید و به کابین و موتور خود زمان گرم کنید تا قبل از برخورد به جاده گرم شود. بعلاوه ، ظاهراً برای عمر موتور شما خوب است ، درست است؟

اشتباه! گرم کردن ماشین شما در زمستان قبل از رانندگی در واقع برای موتور شما وحشتناک است. طبق گفته محبوب مکانیک ، رانندگی سریع اتومبیل سریعترین راه برای گرم کردن موتور شماست و در واقع عمر موتور شما را به جای اینکه اجازه دهید قبل از رانندگی بیکار بماند طولانی تر می کند. در پاسخ به سوال قدیمی درباره اینکه آیا شما باید ماشین خود را گرم کنید.

این استدلال مربوط به نحوه عملکرد موتورهای احتراق داخلی مدرن است. با اجازه دادن به ماشین خود برای گرم شدن ، واقعاً سوخت اضافی را درون محفظه احتراق قرار می دهد که می تواند به دیواره سیلندر شما برسد. از آنجا که بنزین یک حلال عالی است ، بیش از حد بر روی دیواره های سیلندر شما می تواند روغن را که سیلندرهای شما را روان می کند ، حل کند و منجر به عمر کوتاه تر در اجزای مهم شود.

رانندگی اتومبیل شما آن را سریعتر از حالت بیکار شدن گرم می کند

البته ، پریدن به داخل ماشین سرد هرگز یک کار جالب نیست. اگرچه رانندگی اتومبیل شما در واقع موتور شما را سریعتر از حالت سکون گرم می کند ، اما همچنان به معنای رانندگی برای مدت زمانی در یک وسیله نقلیه سرد است. و همچنین به معنای برخورد با یخ زدگی در ویندوزهای ماشین شما قبل از گرم شدن است. خوشبختانه با این ترفند یخ زدایی آسان پنجره ماشین به راحتی می توانید ویندوز خود را در 30 ثانیه یخ زدایی کنید.

چرا مردم ماشین خود را گرم می کنند؟

حال اگر گرم کردن ماشین شما در زمستان برای موتور شما واقعاً وحشتناک است ، چرا مردم حتی در وهله اول این کار را انجام دادند؟ طبق گفته USA USA Today ، این شیوه ها ناشی از استفاده از اتومبیل های دارای کاربراتور است – سیستم تحویل سوخت که قبل از تزریق سوخت پیش از آن نیاز به گرم شدن داشت. برخی از افراد قبل از ورود به اتومبیل باید 10 دقیقه صبر کنند و آن را به اندازه کافی ایمن می دانند تا بتوانند با موتور گرم شده رانندگی کنند. با این وجود ، از دهه 1960 اتومبیل و فناوری به طرز چشمگیری تغییر کرده است ، به این معنی که این عمل قدیمی دیگر لازم نیست.

درعوض ، فقط یک دقیقه وقت بگذارید و با یک درایو آسان شروع کنید. کف پوش کردن آن به روشنی راه حل نیست ، اما وارد کردن رانندگی به شما کمک می کند موتور خود را سریعتر از آنچه در ابتدا فکر می کنید گرم کنید.

مگر ماشین شما را برای زمستان آماده نکردید؟ در اینجا نحوه آماده سازی اتومبیل خود در زمستان و همچنین موارد مورد نیاز در کیت بقا در اتومبیل زمستانی شما آورده شده است. به علاوه ، نحوه تغییر تیغه های برف پاک کن خود را بررسی کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *