کلیدهای خود را در این نقاط مخفی کنید و سرقت خواهید شد

کلیدها

هیچ کس دوست ندارد سرقت شود و با این وجود هربار که خانه را ترک می کنید ، احتمالاً کارهای منفعلی انجام می دهید تا اطمینان حاصل کنید که نمی خواهید ، مانند بستن و قفل کردن پنجره ها و درها. حتی ممکن است شما یک سیستم امنیتی خانگی عالی داشته باشید. با این حال ، سارقان انعطاف پذیر کوچک را از بین می برد ، بنابراین باید حتماً اطمینان حاصل کنید که سرنخ های ساده ای را برای انتخاب آنها نمی گذارید. به عنوان مثال ، چگونه کلیدهای خود را پنهان می کنید ، اولین چیزی است که سارق ها در آن انتخاب می کنند.

مکان های بد زیادی برای مخفی کردن چیزها وجود دارد ، اما در اینجا 12 مکان هوشمندانه وجود دارد.

ترک یک کلید یدکی در پشت برای افرادی که به نظر می رسد مجموعه معمولی خود را زیاد تنظیم نمی کنند ، ایده آل است. حتی اگر از ماندن در بالای وسایل خود خوب باشید ، اتفاقاتی رخ می دهد! اما اگر لوازم یدکی خود را به خوبی پنهان نکردید ، می توانید به خانه خلاف یک درب قفل شده بروید که نمی توانید وارد آن شوید.

هنگامی که بدترین نقاط مخفی کردن کلید خود را یاد گرفتید ، این روش های ارزان قیمت برای ضد سرقت خانه خود را بررسی کنید.

اگر نمی خواهید در خانه خالی قدم بزنید ، مکانهایی وجود دارد که برای جلوگیری از خنک کردن آن کلید اضافی باید مکان هایی داشته باشید. اولین جایی که باید از آن اجتناب کنید در معرض doormat قرار دارد. این خیلی ساده است و قطعاً اولین جایی که یک دزد به نظر می رسد.

در اینجا اطلاعات ارزشمندی وجود دارد که می خواهید در مورد سارقان متوقف شوید.

زیر گلدان گل در نزدیکی درب جلو هیچ چیز دیگری برای مخفی کردن کلید شما نیست. این دومین مکان شایسته سارق است. و فکر نکنید که داشتن گلدان های مختلف گل در جلو ، مانع از بین رفتن آنها خواهد شد! آنها هیچ صلاحیتی در مورد بلند کردن گلدان برای پیدا کردن بلیط طلایی خود نخواهند داشت.

این 35 مورد را که سارقین نمی خواهند بدانید ، بررسی کنید.

سنگهای تقلبی ، به نام کلیدهای پنهان ، ممکن است ایده خوبی به نظر برسند ، اما آیا فکر می کنید یک سارق نمی خواهد متوجه آن دسته از محصولات مصنوعی شود که در مقابل معاملات واقعی ایستاده است؟ حتی اگر سنگی در اطراف خود نداشته باشید و بدتر اینکه سنگ جعلی را در گلدان گل قرار دهید ، حتی بدتر است! بهترین شرط شما اجتناب از این استراتژی است ، زیرا سنگهای جعلی که برای مخفی کردن کلیدهای یدکی فروخته می شوند ، به سادگی دزدیده می شوند.

واقعیت این است که پنهان کردن کلید خود در هر جایی که در نزدیکی درب جلو است ، یک ایده بد است. این شامل در لبه درب ، بالای نور ایوان و هر جای دیگر شما می توانید چیزی کوچک در نزدیکی درب جلو خود را پنهان کنید.

اگر یک نگهدارنده کلید مغناطیسی دارید ، سارقین می خواهند مکانهای اطراف درب ورودی شما (و حتی سایر درها یا مناطق مغناطیسی اطراف خانه شما) را جستجو کنند ، برای جایی که نگهدارنده می تواند بچسبد. این تاکتیک بسیار شبیه راه حل مخفی کردن است.

شاید فکر کنید صندوق پستی ممکن است یک مکان خوب باشد زیرا درست در مقابل درب شما نیست. دوباره فکر کنید این یکی دیگر از نقاط محبوب سارق به نظر می رسد.

بهترین شرط شما این است که با نصب قفل بدون کلید به جای آن ، از شر یک کلید خلاص شوید. در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد قفل های درب هوشمند ، از جمله گزینه ورود بدون کلید ، بدانید وجود دارد.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *