خانه Highgrove: یک باغ سلطنتی خیره کننده و پایدار

کتابانتشارات اوریون / آمازون

شرکت در یک مهمانی باغ سلطنتی ، بازدید از یک مدرسه ، گشت و گذار در یک کارخانه محلی و یا ملاقات با رهبران انجمن – آنها همه در یک کار یک روزه برای شاهزاده چارلز ، دوک کرن ولو هستند. در حقیقت ، وی بیش از هر عضو دیگری از خانواده سلطنتی انگلیس ، در سال 2017 تعداد 546 درگیری رسمی را به دست آورد.

اما با توجه به زمان خودش ، شاهزاده ترجیح می دهد كه دستهای خود را در باغهای Highgrove House ، محل زندگی خصوصی وی در Gloucestershire كثیف كند (و Camila اعتراف كرده است كه او نیز باغبانی را به وظایف سلطنتی نیز ترجیح می دهد!).

باغ های Highgrove مشهور جهان است ، بخشی از آن به این دلیل که یکی از اعضای خانواده سلطنتی انگلیس بیش از 35 سال است که بر پیشرفت آنها نظارت می کند و بخشی نیز به دلیل اینکه الگویی از باغبانی پایدار هستند ، چیزی که پرنس چارلز از آن شور و اشتیاق دارد. هدف او این است که یک باغ تا آنجا که ممکن است دوستدار محیط زیست باشد ، و در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

پنل های خورشیدی

خانه زیبا جورجیایی در Highgrove با گیاهان کوهنوردی مانند wisteria ، لانه زنبق و یاس تزئین شده و یک باغ واقعی کشور را ایجاد می کند. اما این خانه به پنل های خورشیدی نیز مجهز شده است و باعث گرم شدن آن از نظر انرژی و اقتصادی می شود.

آیا پانل های خورشیدی می توانند مناسب شما باشند؟ راهنمای ما تمام حقایق و ارقام را برای شما تعریف می کند.

صرفه جویی در مصرف آب

آب باران جمع می شود تا استفاده از آب دیگر برای به حداقل رساندن آبرسانی تمام گیاهان به حداقل برسد. سیستم هایی نصب شده اند تا با استفاده از آب باران ، همه چیز را آبیاری کنند.

سیستم فاضلاب تختخوابی نی نیز وجود دارد ، به طوری که تمام زباله ها به طور طبیعی پردازش می شوند و آب تمیز شده به داخل باغ باز می گردد. شما ممکن است بخواهید که خیلی دور نروید ، اما در اینجا نحوه ساخت بشکه باران در حیاط خلوت شما آورده شده است.

کمپوست

هر باغبان می داند که کمپوست خوب و غنی کلید رشد موفقیت آمیز است و باغ های Highgrove نیز از این قاعده مستثنی نیستند. زباله های آشپزخانه و باغ با دقت کمپوست ساخته می شوند تا بیشترین استفاده از باقیمانده ، علفهای هرز و قلمه ها را داشته و از کمپوست برای تقویت رشد و همچنین به عنوان مالچ استفاده می شود. راهنمای ما برای ساخت سطل کمپوست و نکات ما برای کمپوست ، همه چیزهایی را که باید برای شروع کار بدانید به شما می گوید.

کودهای طبیعی

همه چیز در Highgrove به صورت ارگانیک رشد می کند – گل ها ، میوه ها و سبزیجات به طور یکسان. شاهزاده چارلز مصمم است که از هیچ ماده شیمیایی استفاده نشده باشد ، و در عوض این باغ به استفاده از کودهای طبیعی اعتماد دارد. به عنوان مثال ، سالانه بیش از 100 چرخ دستی پر از کود از گله های گاو شاهزاده در باغ استفاده می شود. این روش همچنین به سبزیجات رشد یافته در مزرعه املاک ، مزرعه خانگی گسترش می یابد. و به حیوانات فقط داروهای هومیوپاتی داده می شود و نه آنتی بیوتیک.

کنترل آفات و علفهای هرز

شاهزاده استفاده از کنترل آفات شیمیایی را نیز تحمل نخواهد کرد. او ترجیح می دهد به حیات وحش محلی تکیه کند: اشکالات در جشن گرفتن شته ها ، پرندگان برای نوازش اسلحه ها و حلزون ها و حتی استوایی های محلی (حوله ها) برای نگه داشتن جمعیت خرگوش ها.

او اجازه نمی دهد که از مواد شیمیایی برای کنترل علفهای هرز استفاده شود ، و ترجیح می دهد به روشهای ارگانیکی که از خاک محافظت می کند و به میوه و سبزیجات باقی نمی ماند تکیه کند. اگر روشهای کنترل علفهای هرز ارگانیک را ترجیح می دهید ، راهنمای مفید ما را بررسی کنید.

باغبانی برای حیوانات وحشی

چندین منطقه از باغ ها با نگاه جدی به طبیعی و پایدار نگه داشتن چیزها کاشته می شوند.

باغ کلبه مملو از گل های باغ سنتی است و از دو بخش تشکیل شده است و تأکید بر شکوفه هایی است که برای زنبورها و پروانه ها جذاب است. (این گیاهان برای تهیه شهد برای زنبورها بسیار عالی هستند و اینها برای جذب پروانه ها مفید هستند). باغ قدیمی دارای موارد دلخواه قدیمی مانند تمساح ها ، لاله ها ، و delphiniums گل مورد علاقه شاهزاده است. بخش جدیدتر با الهام از ابریشم تبت ، دارای گلهایی به رنگ زرد ، صورتی و آبی است.

ویکتوریایی ها دوست داشتند سرخس ها را در میان درختان بزرگ رشد دهند ، یک زیستگاه ایده آل برای حیات وحش ایجاد کنند و پرنس چارلز این مضمون را در Highgrove در The Stumpery ایجاد کرده است.

Thyme Walk باغ های Highgrove Gardens دارای بیش از 20 گونه آویشن ، آهنربایی برای گونه های شهد آور به مدت هفت ها و یک بار. شما ممکن است جایی برای 20 نوع آویشن نداشته باشید ، اما در اینجا برخی از گیاهان مناسب برای رشد در گلدان ها وجود دارد.

علفزارهای گل وحشی

چمنزارهای گل وحشی در ایالات متحده در حال نزول جدی هستند بنابراین در سال 1982 ، شاهزاده خود را تاسیس کرد ، از جمله گونه هایی مانند مروارید چشم گاو ، پروانه ها ، قاصدک ها ، خشخاش ها ، رابین های پارچه ای ، گوزن زرد ، نیلوفرهای امانت دار و یخ های یخی. این گیاه به عنوان یک علفزار یونجه سنتی اداره می شود ، و هم اکنون در باغ ارکیده های وحشی نیز قرار دارد و یک زیستگاه طبیعی برای زنبورها ، پروانه ها ، بانوی حیوانات و سایر مناطق فراهم می کند. گوسفندان در فصل پاییز علفزار را چمن می زنند تا دانه ها را به داخل زمین برگردانند.

باغ های خانه های مرتفع با تورهای هدایت شده در دسترس عموم است. اگر علاقه مند به باغبانی پایدار هستید ، هیچ الگوی بهتری از این باغ معروف وجود ندارد ، که شخصاً توسط خود شاهزاده ولز اداره می شود.

گل های مورد علاقه خانواده سلطنتی انگلیس
1 / 10

رنگ زرد

ملکه

هنگامی که ملکه الیزابت دوم پس از گذراندن آخر هفته در قلعه ویندزور به کاخ باکینگهام برگردد ، همیشه یک میز گل از روی میز او برای استقبال از بازگشت او وجود دارد. گل مورد علاقه ملکه ، گل پامچال است ، گل اولیه بهاری که مانند خورشید زرد است – یادآوری اینکه تابستان در راه است!
اگر مقداری رنگ اولیه بهار می خواهید ، آماده سازی خود را در اوایل شروع کنید تا بهترین نمایش را داشته باشید.زنبق

دوشس کمبریج

مانند ملکه ، دوشس کمبریج عاشق گلهای طبیعی است ، همانطور که با قرار گرفتن او از سوسن دره در دسته عروسی خود نشان داده شده است. این گل زیبا با زنگ های ظریف و سفید ، در ماه مه در لکه های سایه دار شکوفا می شود و به دلیل رایحه زرق و برق دار خود مشهور است ، به همین دلیل کیت آن را برای دسته گل خود انتخاب کرد. در اینجا 11 گیاه آسان برای رشد وجود دارد که به باغ سایه رنگ اضافه می کنند.peonies

دوشس ساسکس

پیش از حذف حساب های رسانه های اجتماعی ، فید اینستاگرام Meghan غالباً گل مورد علاقه خود – گل صد تومانی را نشان می داد. اعتقاد بر این است که peonies بیش از 4000 سال است که در باغ های شرقی در حال رشد است و شکوفه های سرخ شده با رایحه ای زیبا به هر رنگی به جز رنگ آبی در می آیند (مورد علاقه مگان صورتی است!).
Peonies در تابستان شکوفا می شود و به طور شگفت آور در گلدان ها رشد می کند. سایر پیشنهادات ما در مورد گلهای اواخر تابستان را برای رشد در ظروف بررسی کنید.حشره

پرنس هری

شایعه می شود که شاهزاده هری عشق خانواده به باغبانی را به ارث برده است و حتی دیده می شود که در سال شکاف خود در آفریقا به باغبانی کمک می کند. موسسه خیریه وی Sentebale که برای کمک به کودکان آسیب دیده در HIV / AID ایجاد شده است ، نامش را فراموش کرده ام ، که او نیز یکی از گل های مورد علاقه شاهزاده دایانا بود و در نمایشگاه مشهور گل چلسی به نمایش گذاشته شده است.
راهنمای ما برای الهام بخشیدن به تختخوابهای گل ، از گیاهان زیبا و فراموش شده و همچنین میزبان سایر گیاهان زیبا استفاده زیادی می کند.گل سرخ

دایانا ، پرنسس ولز

پرنسس دایانا شوق گل سرخ سفید داشت و پسران ویلیام و هری غالباً از آنها در حافظه استفاده می کنند. باغ سابق غرق شده در کاخ کنزینگتون در سال 2017 به باغ سفید تبدیل شد تا 20 سال از مرگ وی مشخص شود. و گلهای سفید در عروسی های پرنس ویلیام و پرنس هری استفاده می شد.
البته گل سرخ از رنگهای زیادی به چشم می خورد. به بهترین پیشنهادات بهترین گل رز برای رشد در باغ خود نگاهی بیندازید.گل

پرنس چارلز

پرنس چارلز در محل زندگی شخصی خود ، Highgrove House یک باغ معروف دنیا دارد و در مدیریت آن نقش فعالی دارد. گلهای مورد علاقه وی باعث افتخار مکانی در Cottage Garden-delphiniums (همچنین به عنوان larkspur نیز شناخته می شود) می شود. این گلهای سنتی معمولاً به رنگ آبی هستند ، اما در Highgrove ، شاهزاده برای تنوع ، رنگهای دیگری را نیز رشد می دهد.
شناخته شده است که دلفینیوم ها در انگلیس وحشی می شوند. اگر مایل به پرورش گل وحشی در حیاط خلوت خود هستید ، می توانید این 10 نوع گل های وحشی را که در حومه شهر به خوبی انجام می دهند امتحان کنید.مورد سبز

دوشس کورنوال

The Duchess of Cornwall یک باغبان مشتاق است و حتی در باغبانی با نوه خود پرنس جورج نیز به سر می برد. دسته گل عروسی کاملیا یک طراحی ساده اما زیبا بود ، از جمله گلهای سوسن گل مورد علاقه وی ، دره و گل پامچال. او حامی موسسه خیریه Floral Angels است که گل ها را بازیافت می کند و آنها را به افراد نیازمند ، مانند بیماران سرطانی یا افراد مسن هدیه می کند. او نیز مانند هر دسته دیگر عروسی های سلطنتی ، سنت از جمله گوزن های کوچک (که در اینجا نشان داده شده است) ادامه یافته است ، بریده شده از بوته متعلق به ملکه ویکتوریا.بنفشه

ملکه ویکتوریا

شاید خانواده سلطنتی امروزی الهام بخش گلهای مورد علاقه خود از ملکه ویکتوریا باشند. او همچنین عاشق گل های وحشی بود و یکی از علاقه مندی های وی بنفشه بود. این گل آفتابگردان بی نظیر و بی نظیر در جنگل های انگلیس رشد می کند ، و همچنین به عنوان گل بسیار زیبا ، عطر و بویی فوق العاده نیز دارد که در عطرها و مرواریدها بسیار مورد علاقه است.
بنفشه های بدون چک باقی مانده ، پوشش های زمینی بسیار موثری را ایجاد می کنند. شاید تعجب کنید که می دانید مکنده ها به خوبی در پوشش زمین کار می کنند. در اینجا 8 succulents وجود دارد که پوشش های بسیار زیبا و با مراقبت بسیار ساده را ایجاد می کنند.برف

شاهزاده آلبرت

شاهزاده آلبرت (همسر ملکه ویکتوریا) نیز در گلها مزه ساده ای داشت. اولین لامپ بهاری که سر برف آن را برف می زد مورد علاقه او بود – برف گیر فروتنانه. زیبایی ظریف این گلهای کوچک همیشه قلب را پس از یک زمستان طولانی شاد می کند و به زندگی جدید دل بسته است که در بهار می ریزد.
لامپ های بهاری باید در پاییز قبلی کاشته شوند. در اینجا یک راهنمای مفید برای کاشت گل لامپ های سقوط موفقیت آمیز برای نتایج عالی در بهار ارائه شده است.رنگ صورتی

پرنسس شارلوت

در سن سه سالگی ، بعید نیست که شاهزاده خانم شارلوت در حال حاضر یک گل مورد علاقه خود را داشته باشد. اما او در حال حاضر دارای گل به افتخار او است. این گل داودی در سال 2016 به جهانیان عرضه شده است ، این گل داودی در سایه های سبز و صورتی پاستلی ، در بسیاری از باغ های انگلیس قرار است به موزیک تبدیل شود و شاید به مرور زمان تبدیل به گل مورد علاقه شاهزاده خانم شارلوت شود.
گل داودی ارزان قیمت و سخت است. در اینجا 10 گیاه ارزان قیمت از جمله گل داودی وجود دارد که می توانید با بودجه برای یک باغ عالی کاشت کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *