استخدام پیمانکاران خارج از فصل و پس انداز

انتخاب زمان مناسب برای استخدام پیمانکاران منزل می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند ، کار با کیفیت بیشتری کسب کند ، اطمینان حاصل کند که کار را به صورت برنامه ریزی انجام می دهید و کل فرایند را بسیار ناامیدکننده می کنید. پیمانکاران انواع مختلف فصلی کند دارند اگر تمایل بیشتری برای مذاکره در مورد هزینه های پایین و کوتاه کردن زمان سرب دارند و احتمال کمتری در کار دارند. اگر کار شما اضطراری نیست ، اغلب ارزش آن را دارد که منتظر یک دوره آهسته باشید.

استخدام پیمانکار بام

شلوغ ترین فصل برای بیشتر پشت بام ها پاییز است که صاحبان خانه در حال تقلا برای آماده شدن برای زمستان هستند. بهار همچنین گیج کننده است زیرا فشار زیادی برای رفع مشکلات در زمستان و اوایل بهار وجود دارد. قانون استاندارد این است که پروژه بام خود را بین چهارم ژوئیه و روز کارگر برنامه ریزی کنید. اگر پوشش سقف شما غیر از زونا های آسفالت مانند فلز ، لاستیک روی کاشی است ، شما انعطاف پذیری بیشتری دارید و می توانید برای یک کار در زمستان برخورد خوبی کنید.

10 مشکل مشترک سقف را بیاموزید و درمورد آنها چه باید کرد.

استخدام پیمانکار نقاشی خارجی

تابستان شلوغ ترین فصل برای نقاشان خانه است ، تا حدودی زیرا برخی از مالکان خانه ترجیح می دهند کار خود را با صدای بلند و کثیف انجام دهند در حالی که آنها در تعطیلات دور نیستند. ژانویه و فوریه برای اکثر پیمانکاران ماههای کندی است ، بنابراین اگر ممکن است در آن زمان در منطقه خود رنگ آمیزی کنید ، از همین حالا شروع کنید. در غیر این صورت ، تجارت در سپتامبر و اکتبر کمی متوقف می شود.

به فکر نقاشی خانه خود هستید؟ این ها محبوب ترین رنگ های بیرونی هستند.

استخدام پیمانکار نقاشی داخلی

بیشتر مردم وقتی به تازگی خانه خریداری کرده اند نقاشی می کنند (که در بهار کمی تند است) یا برای تعطیلات آماده می شوند. در سراسر تخته ، ژانویه و فوریه فصول آرام برای نقاشی داخلی در نظر گرفته می شوند.

قبل از شروع یک پروژه بهترین رنگهای داخلی را ببینید.

استخدام پیمانکار بتونی

بهار و تابستان فصول اوج است ، بنابراین ماههای سردتری را در نظر بگیرید. کار بتن نسبت به سایر مشاغل خارجی کمتر در معرض هوای سرد است زیرا می توانید بتن را حتی در دماهای پایین ریخت. برای پروژه های بزرگ که برای عبور از جاده یا حیاط شما نیاز به کامیون بتونی دارند ، زمین یخ زده ترجیح داده می شود. در اینجا چگونگی تخمین یک دستورالعمل مشخص آورده شده است ، بنابراین شما می دانید که یک تخمین باید چگونه باشد.

استخدام پیمانکار HVAC

با تغییر هوا – گرم شدن اواخر بهار یا سرد شدن در پاییز ، سیستم ها خراب می شوند و افراد HVAC شلوغ می شوند. از سیستم تهویه مطبوع خود در مواقع خارج از اوج سرویس یا تعویض کنید. اوایل پاییز و بهار دوره های خوبی هستند. این 12 مورد است که باید قبل از تماس با فناوری HVAC بررسی کنید.

استخدام پیمانکار بازسازی داخلی

اگر بتوانید در ماه نوامبر یا فوریه ، ماه هایی که در هر دو طرف از فصل تعطیلات وجود دارد ، در اطراف ظروف سرباز یا مسافر و مشکلی در پروژه بازسازی آشپزخانه یا سرویس بهداشتی کار کنید ، شانس خوبی وجود دارد که انتخاب های بیشتر و بهتری از پیمانکاران پیدا کنید و بتوانید اعتصاب کنید. معامله بهتر

10 کار هنگام انجام مشکلات پیمانکار

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *