چند بالش پرتاب بالش بسیار زیاد است؟

پردازش شده با VSCO با پیش تعیین شده A9Kiersten Hickman / ناقابل خانواده

بعد از اینکه اخیراً جشن تولد خود را جشن گرفتم ، به من دو کارت هدیه Visa داده شد تا هر آنچه را که می خواستم بخرم. واکنش فوری من تزئین آپارتمان من بود. در حالی که در حال حاضر آپارتمان من دارای دکوراسیونی در آن است ، من ترجیح می دهم با فضایی که قبلاً در اختیارتان قرار گرفته است ، کارهای بیشتری انجام دهم.

وقتی مدتی را برای ارزیابی فضا گرفتم ، یادداشت هایی از چیزهایی را که می خواهم تهیه کردم. من نوشتم بالش های پرتاب به دلیل ، خوب ، چرا نه؟ آیا واقعاً می توانید بالش های پرتاب زیادی داشته باشید؟

با این وجود وقتی که در آنجا ایستاده بودم و به نیمکتم و دو بالش پرتابی که در حال حاضر دارم ، پی بردم و متوجه شدم که هیچ وقت فکر نمی کردم که بیام: بالش های پرتاب فقط بی فایده است.

منظورم این است که مطمئنا ، آنها می توانند یک فضای زیبا به نظر برسند. Pinterest مطمئناً یک نیمکت یا تختخواب خوبی را که در بالشهای پرتاب شده پوشانده شده دوست دارد. اما با تمام صداقت ، بالش های پرتابی که روی تخت دارم (هرچند زیبا برای نگاه کردن) تمام می شوند که هر شب به زمین پرتاب می شوند. من واقعاً نمی خوابم و روی آنها نمی خوابم. آنها به سادگی تزئینی هستند.

حتی بدتر – چه کسی در واقع بالشهای پرتابی را می بیند که من هر روز تزئین می کنم روی تختم؟ اینطوری نیست که من شرکتی داشته باشم که هر شب وارد اتاق خوابم می شود. با این حال ، من به طور مداوم تختخواب را می سازم و هر روز صبح بالش های پرتاب را اضافه می کنم.

می دانستم که باید به ته این داستان برسم ، بنابراین ابتدا نگاهی گذرا به تاریخ بالش انداختم.

بالش های ساخته شده از… سنگ؟

بین النهرین ، قدمت 7000 سال قبل از میلاد مسیح ، اولین زمان ثبت یک بالش در تاریخ بود. در آن زمان بالش ها از سنگ ساخته شده و فقط توسط افراد ثروتمند مورد استفاده قرار می گرفت. به نظر نمی رسد که شهروندان فکر کنند این بالش ها راحت باشد ، منظور من این است که شما برای بلند کردن صدای گریه کردن بر روی یک سنگ می خوابید. دلیل این امر جلوگیری از خزیدن حشرات در بینی ، گوش و دهان در هنگام خواب است. روش استفاده از بالش های سنگی به زودی به چینی ها سرایت می کند و گاهی اوقات از انواع مختلفی از مواد مانند برنز ، بامبو ، یشم و چوب استفاده می شود.

با پیشرفت زمان ، بالش شروع به شکل نرم تر می کند. یونانیان و رومیان بالشهایی از پنبه ، نی و نی ایجاد می کردند. خیلی زود پس از آن بالشها با مواد نرم تر پر شدند و بالشت هایی شدند که امروزه می شناسیم.

پس دقیقا چه موقع بالش از عملکردی به مبهم تبدیل شده است؟

Kiersten Hickman / ناقابل خانواده

رمز و راز بالش پرتاب

از آنجا که من به تاریخ بالش حفر می کردم ، نمی توانم دقیقاً دقیقاً وقتی کسی تصمیم به ساخت یک بالش تزئینی و مناسب برای پرتاب کردن روی زمین هر شب داشت ، دقیقاً آن را مشخص نکنم. و با این حال ، داشتن بالش پرتاب امروزه یک روش معمول در دکوراسیون منزل است.

تقریباً هیچ سابقه ای در مورد تکامل بالش پرتاب وجود ندارد ، تصمیم گرفتم مسیری متفاوت را طی کنم و از برخی از همکارانم بپرسم که فکر می کنند در عوض چه بالش پرتاب می کنند.

وقتی از آنها پرسیدم که تعداد بالش های پرتاب آنها به نظر خیلی “زیاد است ، پاسخ ها متفاوت بود.

  • “یکی بیش از حد روی نیمکت است. یکی برای تختخواب خوب است. “
  • وی گفت: “من چهار نفر دارم ، اما واقعاً بزرگ در اطراف تخت خواب هستم. من یکی را روی هر انتها قرار می دهم ، دو تا وسط. “ 
  • “هر چیزی بالاتر از 10 ، حتی 8. من نمی خواهم بالای 6 یا 7 برسم. در تختخواب ما ، می توانم کمتر مراقبت کنم. ما دو تا داریم.”
  • “من فکر می کنم هر چیزی بیش از چهار مورد بیش از حد است.”
  • “از آنجا که من بالش را دوست ندارم ، داشتن بالش پرتاب قطعاً توهین آمیز است.”
  • “آنها کاملاً بی فایده اند ، اما بسیار زیبا به نظر می رسند.” 
  • “بالش های پرتاب را می توان داخل سطل زباله انداخت.”

همه در مورد بالش های پرتاب نظرهای مختلفی دارند ، اما همه نتیجه گیری یکسان داشتند: مهم نیست از تعداد بالش های پرتاب ، همیشه به زمین ختم شوند. در حالی که برخی بالش ها به صورت کاربردی روی یک نیمکت استفاده می شوند ، شاید در حین تماشای تلویزیون یا خواندن کتاب ، بیشتر اوقات بالش ها فقط به زمین پرتاب می شوند تا فضای بدن برای استراحت فراهم شود.

بنابراین چه تعداد بالش پرتاب در نظر گرفته شده است هم زیاد؟

هنگام شکار برای مقدار مناسب و مناسب بالشهای پرتاب ، به یک نتیجه بسیار مهم رسیدم: این بستگی به شخص دارد. ماری کوندو ، برگزار کننده استاد به شما می گوید چیزهایی را حفظ کنید که “شما را شاد می کند”. اگر نگاه کردن به کوهی از بالش های پرتاب ، شادی می کند ، پس همینطور باشد.

به شخصه ، من تصمیم گرفتم که به طور رسمی تعداد بالش پرتاب خود را محدود کنم. دو بالش پرتاب شده روی مبل من برای کارهایی که می خواهم تماشای تلویزیون را دوست دارم از نظر کارکردی مناسب هستند. در مورد تختخواب من؟ آن بالشها عملکردی ندارند. اما مطمئناً وقتی می بینم چقدر عالی با لحاف زرق و برق دار مادربزرگم که برای عروسی ما ساخته شده است مطابقت دارند خوشحال می شوند.

بعد ، یاد بگیرید که چگونه بالش های لکه دار زرد را در اینجا سفید کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *