نحوه ساخت زنجیر پیوند در فضای باز کنل ها

برنامه سگ کنلن سگ مرحله اول: اندازه کاردانه سگ در خارج خود را برنامه ریزی کنید

برای راهنمایی صدا و نکاتی درباره ساخت کاردستی سگ در فضای باز ، با لیزا پترسون ، مدیر ارتباطات باشگاه Kennel Club تماس گرفتیم. او به ما مشاوره طراحی کارشناسی سگ را ارائه داد و همچنین برخی از رایج ترین اشتباهات در مورد برنامه های کارشناسی ارشد سگ را ذکر کرد.

ما امیدوار بودیم که یک فرمول اندازه بدست آوریم. اما معلوم است که چنین چیزی وجود ندارد. اندازه کنل بر این اساس است که چه مدت سگ شما را در گلدان می گذراند و چقدر اتاق مجبور است که از آن استفاده کنید. اگر سگ شما در تمام طول روز در خارج از خانه است ، او به یک کنگر بزرگتر احتیاج دارد تا بتواند دویدن و ورزش کند. اگر آن را خیلی کوچک کنید ، او از هر فرصتی استفاده می کند تا شما را با همسایگان خود با پارس کردن بدون توقف و سایر رفتارهای بد “هموار” کند. بنابراین بزرگتر برای اجرای سگ بهتر است. همانطور که می توانید بگویید که سگهای سگ برای سگها متفاوت است.

شکل A: کندل سگ در فضای باز

کنیز سگ در فضای بازخانواده دستی

با کفپوش و زهکشی مناسب ، یک منطقه سایه دار و یک بادگیر از لباس زیر خانه خود در فضای باز استفاده کنید. تمام مواد را در مرکز خانه محلی خود جمع کنید.

برنامه سگ کنلن سگ مرحله دوم: مواد شمشیربازی را برای سگ انتخاب کنید

برای دیوارها و درها ، شمشیربازی زنجیره ای بهترین شرط بندی شماست (حداقل 4 فوت و در صورت داشتن سگ بزرگتر) بلندتر است. جمع آوری آن مقرون به صرفه و آسان است و می توانید بخش های درب و درهای پیش ساخته را در هر مرکز خانه خریداری کنید. برای اطمینان از بستن چرخش ، یک “کلیپ ضربه محکم و ناگهانی” بهار بخرید (برخی از سگها می توانند چگونگی بازکردن آن دسته ها و فرار را دریابند).

اگر سگ شما یک حفار است ، باید یک “دفن مستقیم” که 2 × 12 تحت درمان قرار دارد را در زیر نرده نصب کنید. یا خود حصار را حدوداً 1 فوت درون خاک دفن کنید (شکل A) را ببینید. این روش ها ضد احمق نیستند ، اما آنها معمولاً از “فرار بزرگ” جلوگیری می کنند. طرفهایی را که با خیابان یا پیاده رو روبرو می شوید با کشیدن تخته های حریم خصوصی در حصارکشی ، صفحه نمایش دهید. این باعث کاهش پارسیدن و استرس کلی می شود.

یاد بگیرید که چگونه حصار زنجیره پیوندی را در اینجا تعمیر کنید.

برنامه سگ کنگل مرحله سوم: کفپوش بچه سگ را انتخاب کنید

هنگامی که صحبت از مواد کفپوش کانسیلر برای سگ ها می شود ، بتن ممکن است بهترین انتخاب به نظر برسد زیرا می توانید آن را برای زهکشی شیب کنید و تمیز کردن آن آسان است. اما این در واقع یک اشتباه است کف سخت به مرور زمان باعث ایجاد کالوس ، پدهای فرسوده ، انگشتان پا و مفاصل دردناک خواهد شد. در عوض ، لیزا یا شن بزرگ نخود فرنگی را توصیه می کند (بعضی از سگ ها شن کوچکتر می خورند) یا سنگ های بزرگ مسطح (سنگ پرچم). اشکال نامنظم در واقع به سگ شما کمک می کند پنجه های قوی تری ایجاد کند. اما قبل از ریختن سنگ ماسه سنگ یا ریختن سنگ ها ، در صورت ساختن گل رس ، به مدت زمان نصب یک پایه ماسه ای برای زهکشی حداقل 6 در عمق آن استفاده کنید. سپس پارچه محوطه را دراز بکشید تا از رشد علفهای هرز جلوگیری شود. احتمالاً ماسه سنگ را با ماسه سنگ بیرون خواهید کشید ، بنابراین هر سال نیاز به دوباره پر کردن دارد. اگر فضای کافی دارید ، واحه نهایی سگ منطقه ای چمن زار در داخل گلدان است.

چندین شرکت مواد کفپوش کامپوزیت را برای کاروان سگ ارائه می دهند. قطعاً بهتر از ماسه سنگ به نظر می رسد و تمیز کردن آن آسان است. اما اگر سگ شما دوست دارد چیزها را جوید ، انتخاب خوبی نیست – مگر اینکه ، البته دامپزشک شما جراحی رایگان انجام دهد. برنامه ریزی در یک مسیر رو به سطح گلدان. اگر فقط چمن دارید ، به زودی مسیری گل آلود خواهید داشت. تمام گلها به داخل خانه ردیابی می شوند.

برنامه سگ کنلن مرحله چهارم: برنامه ریزی برای یک سگ یا سایه بان

سرانجام ، سگ ها نیاز به محافظت از عناصر دارند. برنامه های کارشناسی ارشد سگ باید در نظر بگیرند که حیوان خانگی شما در خارج چه مدت خواهد بود. یک خانه سگ اجباری نیست ، اما اگر یکی را تهیه نکردید ، حداقل باید یک سقف کوچک و یک بادگیر نصب کنید. سگ ها می توانند در برابر سرما مقاومت کنند اما در برابر سرما و باد یا باران نیستند. یک تخت بلند آنها را از سرما یخ زده و یا نشستن کف گرم می کند. حتی اگر یک خانه ی سگ را در خود جای داده اید ، سایر مناطق سایه دار را نیز در گلدان تهیه کنید (پارچه چشم انداز که در قسمت های برتر کشیده شده و به خوبی کار می کند).

هنگام قرار دادن یک خانه سگ ، از اشتباه معمول DIY در تنظیم آن در گوشه ای خودداری کنید (سقف یک پد راه انداز مناسب برای پرش بیش از حد است). در عوض ، آن را در خارج از گلدان با سوراخ ورودی بریده شده در حصار قرار دهید. یا آن را در مرکز گلدان قرار دهید. اگر با گوشه ای گیر کرده اید ، حصار را در آن منطقه بالاتر بکشید تا از جهش جلوگیری کنید. اگر می خواهید ایده هایی برای خانه های سگ داشته باشید ، پس از این خانه های باورنکردنی سگ را ببینید.

ابزارهای لازم برای این پروژه Kennel Dog Outdoor

ابزار لازم را برای این پروژه دانه های سگ DIY قبل از شروع تنظیم کنید ، در وقت و ناامیدی صرفه جویی خواهید کرد. برنامه های کاردانه سگ را بررسی کنید:

 • بیل
 • دستکش
 • آچار قابل تنظیم
 • اره گرد
 • هساکو
 • مرحله
 • انبردست لینمن
 • حفار پس از سوراخ
 • اسپد
 • اندازه گیری نوار
 • ویلچر

مواد لازم برای این پروژه Kennel Dog Outdoor

با آماده شدن تمام مواد خود در موعد مقرر ، از سفرهای خرید آخرین لحظه خودداری کنید. در اینجا لیستی وجود دارد.

 • شمشیربازی و دروازه پیوند زنجیره ای
 • بتن
 • پارچه چشم انداز
 • شن نخود
 • محافظت از حریم خصوصی
 • شن
 • ضد آفتاب و یا خانه سگ
 • 2x12s درمان شده

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *