نحوه خرید خانه عالی — برای یک DIYer

حمایت شده توسط Realtor.com

خبر خوب این است که DIYers شانس بسیار بهتری برای گرفتن معامله بزرگ در یک خانه عالی دارند. در اینجا چگونگی قرار دادن تلفنهای هوشمند DIY برای یافتن خانه مناسب برای شما و خانواده آورده شده است.

به آنسوی سطح نگاه کنید (و انتظار کمال را ندارید)

انتخاب خانه همیشه یک سری مصالحه است. لیستی از موارد غیر قابل گفتگو تهیه کنید و مطابق با آن بهترین بازی را پیدا کنید. اغلب ، خانه ای پیدا خواهید کرد که تقریباً لیست “کامل” شما را می سازد ، اما کاملاً درست نیست. شاید میزهای آشپزخانه خرما باشند ، نمای بیرونی می تواند از یک لایه رنگ استفاده کند ، و کفها نیاز به پالایش دارند. اینجاست که یک DIYer به شما امتیاز می دهد. تا زمانی که برچسب قیمت ، سیستم های اساسی ، ساختار ، پلان کف و محله مناسب باشد ، می توانید با گذشت زمان نقص های آرایشی را تغییر دهید.

نقاشی بیرونی

چند پروژه می تواند یک خانه را به همان اندازه چشمگیر و ارزان تبدیل کند. رنگ درجه یک فقط برای هر گالن چند دلار بیشتر هزینه دارد ، اما بهتر آن را پوشش می دهد ، صاف تر بروید و طولانی تر از وسایل ارزان قیمت باشید. و در بیشتر موارد ، دردسرهای استفاده از دو کت را نجات خواهد داد.

اما از نقص های جدی غافل نشوید

نقص لوازم آرایشی یک چیز است ، اما رفع مشکلات عمده ، دشوار ، گران یا غیرممکن خواهد بود. هنگامی که یک خانه یا دو خانه را پیدا کردید که به آنها علاقه مند هستید ، بررسی اولیه خانه خود را انجام دهید. دیوارها و سقفها را برای تغییر رنگ بررسی کنید که می تواند نشت پنهان یا نقاط سیاه را نشان دهد که می تواند قالب را نشان دهد. لوله کشی قطره های فشار آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که لوله های تخلیه تخلیه شده اند. (لوله ای که مستقیم به کف آن می رود به معنای عدم تهویه هواست. کار لوله کشی بزرگی است.) پنجره ها و کوره ها ، پریز برق و سوئیچ ها را بررسی کنید. برای اطمینان از سقف و چشمک زدن ، از دو شکاف برای بررسی سقف استفاده کنید تا مطمئن شوید که زونا و چشمک می زنند.

و سپس اگر هنوز علاقه مند هستید ، یک بازرس خانه معتبر استخدام کنید تا خانه را دقیق تر بازرسی کنید (به لیست asht.org برای لیستی از بازرسان تأیید شده توسط انجمن بازرسان خانه آمریکایی مراجعه کنید).

ابزار برای معاینه در منزل

وقتی در خانه به دنبال خرید هستید ، یک چراغ قوه ، پیچ گوشتی ، تست کننده ظروف ، دوربین شکاری و یک استکان کوچک را بیاورید. از این ابزارها برای شناسایی مشکلات پرهزینه استفاده کنید.

از رقابت پرش کنید

اگر پرنده اولیه کرم پیدا کند ، ممکن است پیشنهاد دهنده اولیه بهترین معامله را بدست آورد. از آنجا که بازار مسکن در حال حاضر داغ است و موجودی در بسیاری از مناطق کم است ، خانه ها به سرعت می فروشند. برای دریافت لیست های به طور مرتب به روز شده در خانه های فروشی ، منطقه realtor.com را بررسی کنید. این سایت با بیش از 800 سرویس لیست چندگانه ارتباط مستقیمی دارد. می توانید اطلاعات کاملی را در مورد تقریباً کلیه املاک فروشی ارائه شده در ایالات متحده پیدا کنید ، و اکثر اطلاعات هر 15 دقیقه یکبار به روز می شوند. این یک راه عالی برای مشاهده سریع هر لیست جدید در منطقه مورد نظر شما ، بررسی قیمت های فعلی ، تورهای ویدیویی و گرفتن اطلاعات محله است.

بازار مسکن در حال گرم شدن است

بازار مسکن در حال گرم شدن است. برای یافتن لیست های لحظه به لحظه خانه های جدید برای فروش در منطقه خود به realtor.com مراجعه کنید.

از مهارت های دستی خود استفاده نکنید ، اما زیاده روی نکنید

معامله خوب در مورد “تعمیر بالا” می تواند به سرعت به یک معامله بد تبدیل شود اگر بیشتر از آنچه که می توانید از نظر زمان ، پول یا توانایی خود را انجام دهید ، معامله بد کنید. با خود و خانواده خود در مورد آنچه می توانید یا می خواهید انجام دهید صادق باشید. اطمینان حاصل کنید که تمام پولی که در خانه صرفه جویی می کنید ، ارزش وقت و استرس را برای شما و خانواده دارد.

– توسط کارشناسان The Handyman Family

توسط realtor.com حمایت مالی می شود

پیوندها:

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام بازرسی اولیه منزل خود ، از ابزارهای بازرسی خانگی DIY استفاده کنید

برای یافتن آشپزخانه رویای خود ، این فیلم را تماشا کنید

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *