چگونه می توان از کاسه های چوبی مراقبت کرد

سالاد

هیچ چیز مطابق با پالتوی خارق العاده یک کاسه چوبی با مراقبت نیست. از بسیاری جهات ، از تاریخچه کاسه صحبت می کند. و با این حال ، یک کاسه چوبی نیز فوق العاده عملی و به طرز شگفت آور مقاومت پذیر است. بنابراین ، اگر شما نمی دانید که چگونه کاسه های چوبی را تمیز کنید ، و چگونه می توان از آنها پس از آن مراقبت کرد ، در اینجا موارد لازم و ضروری را ارائه می دهید.

کدام چوب بهترین است؟

New Hampshire Bowl & Board به دلیل زیبایی و رنگ ذاتی آنها ، چوب هایی مانند گیلاس ، افرا و گردو را توصیه می کند. چوب اقاقیا نیز به دلیل ماندگاری بالا و دارای دانه های دوست داشتنی محبوب است. کاسه های بامبو محبوبیت بیشتری پیدا می کنند اما ممکن است به اندازه کاسه های چوب سخت دوام نداشته باشند.

چگونه باید ظرف خود را ذخیره کنم؟

کاسه های چوبی به طرز شگفت انگیزی مقاومت پذیر هستند و برای صرفه جویی در فضا می توان آنها را در کنار هم جمع کرد. قفسه باز اگر شما یک کاسه دوست داشتنی را نشان می دهید گزینه خوبی است. از طرف دیگر ، قفسه بندی رول باعث می شود که آنها به راحتی در دسترس باشند.

چند بار می توانم از کاسه خود استفاده کنم؟

اگر هزینه کاسه ای با کیفیت بالا پرداخت کرده اید ، یا این یک خانواده وارث است ، وسوسه انگیز است که “آن را نجات دهید” و فقط گاهی اوقات از آن استفاده کنید. اما کاسه های چوبی برای مصارف روزمره در نظر گرفته شده اند ، زیرا شستشوی مرتب ، خشک کردن و کوفتگی آنها را در شرایط بهینه نگه می دارد. روغن های سالاد همچنین می توانند چوب را در فرم مناسب حفظ کنند.

چه نوع غذا را می توانم در کاسه چوبی خودم سرو کنم؟

به طور سنتی ، از کاسه های چوبی برای سرو سالاد یا پاپ کورن استفاده می شود. اما شما با سرو کردن غذاهای مرطوب تر مانند خورش ، فلفل دلمه ای ، گلدان کباب شده و گوشت به کاسه خود آسیب نمی رسانید. همچنین برای سرو کردن غذاهایی مانند غلات صبحانه و طرفین مانند کلولا بسیار مناسب است.

کاسه من چقدر محکم است؟

یک کاسه چوبی مناسب در برابر صدمات ناشی از چاقوهای تیز مقاومت می کند و شما بدون اینکه به آن آسیب برساند ، سس سالاد را درست در کاسه خود قرار می دهید. اما اگر نشانه گذاری یا خراشیده شود ، همیشه می توانید آن را بازیابی کنید. آیا می دانید که می توانید خراش های کوچک چوب را با گردو از بین ببرید؟ و هرگز کاسه چوبی خود را در مایکروویو قرار ندهید. گرمای شدید به آن آسیب می رساند.

چگونه یک کاسه غفلت را بازیابی کنم؟

با تمیز کردن با پشم استیل یا کاغذ ساینده شروع به از بین بردن هرگونه باقیمانده سطحی کنید و حتی از هرگونه غرق یا خمیدگی خارج شوید.

اگر کاسه بوی مواد غذایی را حفظ می کند (مانند سیر) ، داخل آن را به طور آزادانه با نمک بپاشید و با نصف لیمو آن را مالش دهید. اگر از کاسه گوشت خام استفاده شده است ، آن را با محلول 50:50 سرکه سفید و آب یا ترکیب مشابهی از آب و 3٪ پراکسید هیدروژن بشویید.

باقی مانده چسبنده روی سطح را می توان با قرار دادن کاسه شما در یک اجاق گرم نیز تمیز کرد تا روغنهای قدیمی از آن خارج شوند و سپس دوباره آن را با روغن تازه چاشنی بزنید.

استفاده از روغن مناسب برای جوانسازی کاسه شما ضروری است. روغن معدنی با درجه مواد غذایی باعث تقویت مقاومت کاسه شما در برابر روغن و روغنهای سالاد می شود. آن را با یک پارچه نرم یا حوله کاغذی به طور آزاد بمالید و بگذارید در صورت امکان در یک شب به خوبی خیس شود. سپس مایع اضافی و بو را از بین ببرید تا روغن کاملاً جذب شود.

در اینجا به پایان رسیده چوب که از مواد غذایی بی خطر است.

نحوه استفاده از روغن چوبی را در پروژه های نجاری چگونه می توانید به پایان برساند.

چگونه ظرف خود را تمیز کنم؟

هنگامی که کاسه چوبی خود را به شکوه قبلی خود ترمیم کردید ، مرتباً از آن استفاده کنید. بعد از هر بار استفاده ، آن را با صابون بشقاب ملایم و آب گرم بشویید و بلافاصله آن را خشک کنید. هرگز کاسه خود را برای خیساندن یا خشک شدن طبیعی نگذارید زیرا باعث ترک خوردگی و پیچ شدن آن می شود. به همین دلیل ، کاسه خود را در یخچال یا پر از مواد غذایی مرطوب نگذارید ، و حتی نکنید در نظر گرفتن قرار دادن آن در ماشین ظرفشویی! (اما می توانید چیزهای شگفت آور را در ماشین ظرفشویی تمیز کنید!)

یک کاسه چوبی یک چیز زیبایی است ، بنابراین به درستی از خود مراقبت کنید و آن زیبایی را برای سالهای آینده حفظ کنید.

روغن معدنی با درجه مواد غذایی را هم اکنون در آمازون بخرید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *