نحوه انتخاب بین یک کریسمس واقعی یا جعلی

در مقابل درخت کریسمس جعلی

این برای بسیاری از خانواده ها در طول فصل تعطیلات بحث است – آیا درخت کریسمس باید واقعی یا مصنوعی باشد؟ در اینجا نگاهی به جوانب مثبت و منفی در مورد داشتن یک درخت کریسمس واقعی در مقابل یک درخت کریسمس مصنوعی است.

اینها 10 بهترین گونه واقعی درخت کریسمس هستند.

درخت کریسمس واقعی

جوانب مثبت

 1. درختان واقعی خانه شما را با آن عطر تازه سبز همیشه سبز پر می کنند ، رایحه ای که می تواند خاطرات شادی کودکی را برای بسیاری از افراد رقم بزند.
 2. به گفته USDA ، تقریباً تمام درختان کریسمس واقعی که در ایالات متحده فروخته می شوند توسط کشاورزان آمریکایی رشد می کنند.
 3. درختان در حال رشد به تمیز کردن هوای تنفسی ما کمک می کنند و همچنین پناهگاه مورد نیاز حیوانات وحشی را فراهم می کنند. وقتی درختان قطع می شوند ، بیشتر در محل خود کاشته می شوند.

این بهترین روز برای خرید درخت کریسمس شماست.

منفی

 1. هزینه خرید یک درخت کریسمس واقعی هر ساله می تواند یک ضرر باشد. طبق اعلام انجمن ملی درخت کریسمس ، متوسط ​​قیمت یک درخت واقعی در سال 2017 75 دلار بود.
 2. برخی از افراد به آلرژی ها مربوط به درختان هستند ، به این معنی که اگر تعطیلات را در خانه خود داشته باشند تعطیلات را عطسه و خس خس می کنند.
 3. درختان واقعی باید در طول فصل تعطیلات آبیاری شوند و می توانند سوزن بزنند. آنها همچنین می توانند اشکالات خود را حفظ کنند و در صورت خشک شدن ، می توانند خطر آتش سوزی شوند.

آیا درخت کریسمس شما اشکالات زیادی دارد؟ شاید!

انواع مختلف درختهای کریسمس واقعی

درختان محبوب کریسمس عبارتند از: اولین شریف ، اولین سرخ های فریزر ، مشت های داگلاس ، سرخ های بالسام ، صنوبرهای آبی کلرادو ، صنوبرهای سفید ، کاجهای اسکاتلندی ، کاجهای سفید شرقی ، سروهای قرمز شرقی و سروهای لیلند. با راهنمای ما برای 10 گونه برتر واقعی درخت کریسمس اطلاعات بیشتری در مورد هر گونه کسب کنید.

از کجا می توان یک درخت کریسمس واقعی دریافت کرد

مزارع محلی محلی معمولاً درختان کریسمس را می فروشند در حالیکه سایر سازمان های محلی مانند Boy Scouts و Lions اغلب در طول تعطیلات درختان زیادی را می فروشند.

چگونه می توان یک درخت کریسمس واقعی تنظیم کرد

این نکات و نکات مفید برای درختان کریسمس می توانند درخت کریسمس واقعی شما را تنظیم کرده و آن را رونق بخشند.

درخت کریسمس مصنوعی

جوانب مثبت

 1. درختان مصنوعی مناسب هستند. فقط آنها را تنظیم کنید و آنها سال به سال درست به نظر می رسند. هنگامی که تعطیلات به پایان رسید ، فقط آنها را برای سال آینده بسته بندی کنید.
 2. شما با یک درخت مصنوعی در طی سالها پس انداز خواهید کرد. انجمن درخت کریسمس آمریکا گزارش می کند که خریداران هر جایی را از 65 تا 176 دلار برای یک درخت مصنوعی خرج می کنند.
 3. هیچ آشفتگی وجود ندارد – هیچ سوزنی در حال ریختن ، آب دادن ، اشکالات وجود ندارد.

این 10 موردی است که باید در مورد چراغ های کریسمس LED بدانید.

منفی

 1. درختان مصنوعی قابل بازیافت نیستند. ساخته شده از PVC ، یک پلاستیک غیر قابل تجزیه و غیرمجاز بر پایه نفت ، آنها برای دفن زباله ها به مقصد می آیند.
 2. بیشتر درختان مصنوعی در خارج از کشور ساخته می شوند.
 3. درختان مصنوعی نیز می توانند یک خطر آتش سوزی باشند. چندین خبر خبری از درختان مصنوعی و پیش روشن که در اثر آتش سوزی که در محفظه درخت در پایه درخت شروع می شود ، در آتش سوخته اند.

اگر این تزئینات تعطیلات را دارید ، مراقب خطرات آتش سوزی باشید.

انواع مختلف درختان کریسمس مصنوعی

 • Blue Spruce – درخت کریسمس مصنوعی Blue Spruce Premium Blue Balsam Hill یک گزینه است.
 • درخت کریسمس مصنوعی Pine – Premium Hinged Uheng در آمازون موجود است.
 • Pop-Up – شما می توانید درختان از قبل مونتاژ شده پیدا کنید که تمام کارهایی که باید انجام دهید این است که شاخه ها را به سمت پایین بکشید. تعطیلات پیک نمونه ای است.
 • Flocked – درختان کریسمس گله به گونه ای طراحی شده اند که به نظر می رسد برف تازه بر روی آنها افتاده است. Holiday Stuff دارای یک درخت کریسمس 5 پا است که در آمازون موجود است.
 • مداد – کاج نازک – یک درخت کریسمس جعلی با مداد نازک ، یک درخت باریک و نازک است که برای افراد کمبود اتاق محبوب است. یونس یک کاج باریک مداد در آمازون دارد.

کجا می توانید یک درخت کریسمس جعلی دریافت کنید

شما می توانید درختان کریسمس تقلبی را در فروشگاه های سخت افزار و فروشندگان آنلاین مانند آمازون پیدا کنید.

قیمت آن چند است؟

درختان کریسمس تقلبی بسته به آنچه بدست می آورید ، بسته به نوع دریافتی بسته به قیمت 60 دلار تا 350 دلار قیمت دارند.

چگونه می توان یک درخت کریسمس مصنوعی را راه اندازی کرد

درختان کریسمس مصنوعی با دستورالعمل مونتاژ همراه هستند و بیش از همه کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی قلاب در شاخه ها قلاب کنید.

چگونه یک درخت کریسمس تقلبی را خراب و ذخیره کنیم

اکنون که تعطیلات به پایان رسیده است ، بهترین روش برای ذخیره یک درخت کریسمس مصنوعی چیست؟ بسیاری از افراد راحتی یک درخت کریسمس مصنوعی را دوست دارند ، اما ذخیره آن می تواند یک درد باشد زیرا فضای بسیار زیادی را می گیرد. یک ایده وجود دارد: دو لوله بتونی به قطر 8 اینچ بخرید ، هر لایه درخت را به حالت ریسمان بپیچید و نیمی از لایه های درخت را پایین هر لوله قرار دهید. تعداد لایه ها را روی هر لوله علامت گذاری کنید و لوله ها را در سکوی گاراژ خود بکشید تا یک محلول مناسب برای ذخیره سازی فراهم شود!

درختان کریسمس مصنوعی در لایه های رنگی مونتاژ می شوند. بعد از گذشت چند سال ، رنگ ها خاموش می شوند (یا شما دستورالعمل ها را از دست می دهید) ، و قرار دادن درخت در کنار هم گیج کننده می شود. این ترفند ساده را امتحان کنید. وقتی انتهای فصل درخت را جدا کردید ، آن را یک مرتبه انجام دهید. پس از خاموش شدن تمام شاخه ها از یک سطح ، آنها را به هم بچسبانید و هر لایه را با یک نشانگر شماره کنید. سال آینده ، درخت با هم به طور ناگهانی کنار هم می رود!

نوک ذخیره سازی درخت کریسمس Bonus: هنگام از بین بردن درخت کریسمس مصنوعی ، ما همیشه از نوارهایی که در ابتدا بسته بندی شده بود استفاده می کردیم تا چسباننده هر بخش را ببندیم. سال گذشته ، نوارها بالاخره از بین رفتند و ما نتوانستیم جایگزینی به اندازه کافی قوی پیدا کنیم. در عوض ، ما با یک باند پیچیده جایگزین – چسبنده – باند ، روبرو شدیم. بسته بندی قوی و قابل استفاده مجدد است ، به درخت آسیب نمی رساند و خیلی گران نیست.

برای فضای درخت و سایر تزئینات کریسمس به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز دارید؟ این کابینت های گاراژ عالی را بررسی کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *