چگونه یک مبل سوئد را تمیز کنیم

نحوه تمیز کردن نیمکت جیرSvet_Feo / Shutterstock

اثاثه یا لوازم داخلی جیر واقعی ، ساخته شده از قسمت زیرین پوست پوست حیوانات ، دارای ظاهری زیبا و مجلل است. متأسفانه ، نگهداری آن نیز گران و دشوار است. بسیاری از افراد گزینه جایگزین با دوام تر و ارزان تر را انتخاب می کنند – میکروسوید یا میکروفیبر. به خاطر داشته باشید که تمیز کردن مبلمان میکروسود شده به یک فرایند متفاوت نیاز دارد. در مورد نحوه تمیز کردن نیمکت میکرو فیبر در اینجا بخوانید.

اگر نمی خواهید به جز معامله واقعی حل و فصل کنید ، 100٪ جیر جیر راه است. در ادامه بخوانید تا بدانید که چگونه یک نیمکت جیر را تمیز کنید.

در حالت تمیز کردن؟ در اینجا 13 نکته سریع برای تمیز کردن کل خانه شما آورده شده است.

بهترین راه برای تمیز کردن نیمکت Suede

اولین چیزی که باید در مورد جیر به یاد داشته باشید این است که به یک پاک کننده ملایم نیاز دارد. در حقیقت ، بهترین تمیزکننده ای که استفاده می شود ، همان چیزی است که بطور ویژه برای تمیز کردن جیر تهیه شده است ، مانند این پاک کننده Bickmore Suede & Nubuck (10 دلار). همچنین عاقلانه نگه داشتن یک قلم مو جیر ، مانند این برس چرمی Shacke Suede (7 دلار) که می تواند برای پاک کردن گرد و غبار و خاک و به آرامی خلاص شدن از شر علائم پوستی استفاده شود ، عاقلانه است. در صورت وجود نشتی روی مبل جیر شما چه کاری باید انجام دهید:

  1. با استفاده از پارچه ، مایع را از بین ببرید و مراقب باشید که لکه را بیشتر در چرم نریزید.
  2. مقداری پاک کننده جیر را روی لکه اسپری کنید.
  3. با استفاده از یک پارچه سفید تمیز ، لکه را لکه دار کنید تا محل بلند شود. سپس بگذارید منطقه خشک شود.
  4. چرت زدن جیر را به آرامی مسواک بزنید تا جایی که در محیط اطراف مبل شما مخلوط شود.

برای لکه های مخصوصاً سخت ، مانند شراب ، ممکن است به پاک کن جیر نیاز داشته باشید. یک پاک کن جیر فقط آنچه را که شما فکر می کنید انجام می دهد – این لکه ها را از بین می برد! آن را روی لکه ها مالیده و تماشای ناپدید شدن آنها را داشته و فشار را در صورت لزوم افزایش دهید.

صحبت از پاک کن ها ، دریابید که چه چیزی جادونده پاک کن را بسیار جادویی می کند.

بهترین راه برای تمیز کردن یک نیمکت جیر جیر طبیعی

اگر تمیز کردن را با مواد طبیعی ترجیح می دهید ، دستورالعمل های بالا را دنبال کنید ، اما سرکه سفید را برای پاک کننده جیر جایگزین کنید. همچنین به یاد داشته باشید که نگه داشتن مبل خود به طور مرتب می تواند از لزوم تمیز کردن محصولات جلوگیری کند. حتماً به طور هفتگی مبل جیر را خلاء کرده و مسواک بزنید تا از تبدیل شدن لکه ها ، گرد و غبار و خرد شدن خرده ها جلوگیری شود.

برای جیر عالی است ، اما در اینجا مواردی وجود دارد که هرگز نباید با سرکه تمیز کنید.

اگر یک لکه روغنی مانند سس سالاد را روی مبل جیر خود قرار دهید ، می توانید آن را به طور طبیعی با ذرت ذرت تمیز کنید. تا حد امکان لکه را با یک دستمال سفید تمیز آغشته کرده و سپس لکه را با نشاسته ذرت بپوشانید و بگذارید 10 دقیقه بماند. نشاسته ذرت روغن را جذب می کند بنابراین جیر را خراب نمی کند. بعد ، لکه را با یک دستمال سرکه تمیز کنید و سپس محل را با برس جیر خود مسواک زده و نشاسته ذرت را خالی کنید. بعد ، یاد بگیرید که چگونه یک واشر بار جلو را تمیز کنید.

در حالی که شما در آن هستید ، در اینجا نحوه تمیز کردن برخی دیگر از مبلمان چرمی خود را با محصولات طبیعی آورده شده است.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *