نحوه تمیز کردن کف لمینت

نحوه تمیز کردن کف کف لمینت به درستی

برای تمیز کردن منظم ، کافی است کفها را به طور مرتب با یک جارو نرم بپوشید. همچنین می توانید با استفاده از ضمیمه ای از برس نرم خلاء کنید که به شما در جلوگیری از خراش دادن کفپوش کمک می کند. Home Depot توصیه می کند با استفاده از تنظیمات کف سخت روی خلا ، از چرخش برس بوتگر جلوگیری کنید بنابراین کف آن خراشیده نمی شود.

برای تمیز کردن یک ریز مایعات روی کفپوش های چند لایه ، کافی است حوله کاغذی یا پارچه ای را بگیرید و آنرا پاک کنید. اگر مایع چسبنده یا لکه دار دارید ، محلول سرکه یک قسمت را به سه قسمت آب امتحان کنید. “خاطر نشان می کند Best Laminate ، یک کار کف پوش مستقر در اوهایو است.

در اینجا نحوه جایگزینی یک تخته کف لمینت آسیب دیده آورده شده است.

تمیزکاری کامل

هنگامی که صحبت از کفپوش با کف لمینت با تمیز کردن عمیق می شود ، آب کمتری بهتر است. به گزارش “خانه دپو” ، به دلیل آب زیاد باعث می شود چوب متورم یا حباب شود ، محو شود یا درزها جدا شود.

در حالی که می توانید از یک محصول تمیزکننده که به طور خاص برای کفپوش های لمینت استفاده شده است استفاده کنید ، یا می توانید یک قاشق چای خوری صابون تمیز و تمیز نشده را درون یک گالن آب مخلوط کنید. از یک میکروفایبر استفاده کنید و مراقب باشید که کفها خیس نشوند. هر دو تا سه ماه یکبار از این روش خمیر مرطوب استفاده کنید.

بیاموزید که چگونه شکافهای کف پوش لمینیت را آب بندی کنید.

نحوه لکه دار کردن لکه ها

در مورد لکه های سخت مانند روغن ، رنگ ، نشانگر ، رژ لب ، جوهر یا تار ، Shaw Floors پیشنهاد می کند از استون / لاک ناخن بر روی پارچه سفید تمیز استفاده کنید. پس از برداشتن لکه ، ناحیه را با یک پارچه تمیز و مرطوب پاک کنید تا باقیمانده باقی مانده از آن جدا شود.

“برای لکه هایی مانند موم شمع یا آدامس ، محل را با یخ سفت کنید و سپس با ضایعات پلاستیکی مانند کارت اعتباری را به آرامی خرد کنید. مراقب باشید سطح کفپوش را خراشیده نشود. با یک پارچه مرطوب تمیز کنید. “

این 13 محصول برتر مورد بررسی لکه ها را از بین می برند.

درباره تمیز کردن بخار چیست؟

در حالی که یک بخار پاک کننده در خارج کردن برخی از سطوح سخت کفپوش عالی است ، اما نباید هنگام تمیز کردن کف لمینت از آن استفاده کرد. طبق گفته های The Flooring Professionals ، “گرما و رطوبت شدید آن برای انجام کار می تواند باعث خراب شدن چسب مورد استفاده در کف لمینیت شما شود.” “هنگامی که بخار و رطوبت چسب را نگه داشته و لمینت را پایین می آورد ، حباب می شود و حتی ممکن است شل شود.”

علاوه بر جلوگیری از تمیز کردن بخار ، شاو کفپوش علاوه بر جلوگیری از تمیز کردن بخار ، از استفاده از پشم های فلزی ، پاک کننده های ساینده و پاک کننده های قوی آمونی یا کلر استفاده می کند. و سرانجام ، هرگز از هر نوع دستگاه تمیز کردن یا پولیش کردن در کف لمینت خود استفاده نکنید.

با این راهنمای خرید لمینت مناسب خانه خود را انتخاب کنید.

یاد بگیرید که چگونه فقط یک آخر هفته کفپوش های کفپوش را نصب کنید.

در اینجا بهترین راه ها برای خارج کردن لکه ها از فرش است.

اینها 10 گزینه برتر ارزان قیمت برای کفپوش های چوبی هستند.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *