چگونه یخچال و فریزرهای استنلس را تمیز کنیم

نحوه تمیز کردن یخچال و فریزر استیل

یخچال و فریزر از جنس استنلس استیل همچنان در اکثر آشپزخانه های آمریکایی به عنوان یک دوربین عظیم پیشرو است و مدل های سفید و سیاه را با استفاده از یک شات بلند به فروش می رساند. جیل نوتینی ، سخنگوی انجمن تولید کنندگان لوازم خانگی می گوید: لوازم ضد زنگ در شش سال گذشته همچنان به محبوبیت خود افزوده اند. اگرچه استیل ضد زنگ در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت می کند ، یک روند نزولی وجود دارد: ظاهر براق هر اثر انگشت ، لکه ، لکه آب و لکه را نشان می دهد. در اینجا نحوه تمیز کردن یخچال و فریزرهای استیل ضد زنگ آورده شده است.

اینها بهترین یخچال و فریزرها برای خرید در سال 2019 هستند.

فولاد ضد زنگ را با مواردی که قبلاً داشته اید تمیز کنید

راه حل های خانگی برای تمیز کردن استیل ضد زنگ بسیار آسان ، ارزان و موثر است. برای تمیز کردن منظم از ترکیب ساده ای از سرکه سفید و روغن زیتون یا صابون ظرف و روغن کودک استفاده کنید. یکی دیگر از گزینه های خانگی ارزان قیمت: سودا کلوپ است که در یک بطری اسپری ذخیره می شود.

استفاده از احتقان DIY را انتخاب کنید ، سپس سطح آن را با یک پارچه میکرو فیبر پاک کنید ، و با دانه بروید. مطمئن نیستید دانه در کدام جهت اجرا می شود؟ کارشناسان اتحاد جمع و جور می گویند که روش های متضاد را در تکه های جانبی به طور کامل پاک کنید تا ببینید آیا می توانید تفاوت را تشخیص دهید.

پارچه خود را بشویید ، سپس دوباره پاک کنید ، تکرار کنید تا تمیز شود. سطح تمیز شده را با یک پارچه میکرو فیبر تازه خشک کنید.

کار را با آغشته کردن پارچه خشک خود با کمی روغن زیتون ، روغن معدنی یا روغن کودک و صاف کردن سطح آن انجام دهید. این باعث می شود تا درخشش ، خلاص شدن از شر خطوط باقی مانده و جلوگیری از اثر انگشت جلوگیری شود.

نحوه صیقل دادن یک سینک از جنس استنلس استیل با ماده ای که در انبار دارید.

چگونه می توان یخچال و فریزر یخچال و فریزر را از یخچال و فریزر جدا کرد

کارشناسان در گزارش مصرف کننده می گویند شما می توانید با استفاده از خمیر خانگی جوش شیرین و آب گرم ، غذاهای خامه ای شده و گریس را از بین ببرید. محل را با خمیر با استفاده از یک پارچه نرم یا اسفنج پاک کنید ، سپس آن را با پارچه میکرو فیبر مرطوب خود پاک کنید و سپس حوله را خشک کنید.

این 9 اشتباه را در تمیز کردن وسایل آشپزخانه از جنس استنلس استیل مرتکب نشوید.

محصولات تجاری تمیز کردن یخچال و فریزرهای استیل

اگر تمیز کننده های خریداری شده از فروشگاه را ترجیح می دهید ، مشتریان آمازون قسمتی از دستمال مرطوب کنسرو Weiman را قسم می خورند ، زیرا آنها “دست و لک های دست را بهتر از هر چیز دیگری از بین می برند.” پاک کننده یک مرحله ای از استیل ضد زنگ سبز ساده و پاک کننده فولاد ضد زنگ درمانی + لهستانی نیز محصولات محبوب هستند که در یخچال و فریزرهای ضد زنگ به خوبی کار می کنند.

در اینجا 8 روش غیر منتظره برای تمیز کردن با سس کچاپ آورده شده است.

آیا می توانم از Windex در لوازم استیل من استفاده کنم؟

گزارش مصرف کننده توصیه می کند از استفاده از ساینده های خشن ، پودرهای تمیز کننده ، پشم های فلزی ، سفید کننده و شیشه پاک کننده های حاوی آمونیاک مانند Windex استفاده کنید ، زیرا همه این موارد می تواند به سطح دستگاه شما آسیب برساند.

مطابق با این ، شما همچنین می توانید دفترچه مالک خود و وب سایت سازنده را برای جلوگیری از سایر پاک کننده ها بررسی کنید گزارش مصرف کننده. به عنوان مثال ، سامسونگ از استفاده از تمیز کننده رقیق کننده با اسید موریاتیک در کف کاشی آشپزخانه هشدار می دهد ، زیرا دود می تواند به دستگاه های فولادی ضد زنگ آسیب برساند.

سایر موارد شامل اسفنج های ساینده یا پد اسکرابر ، دستگاه تمیز کننده اجاق گاز و سایر مواد تمیز کننده مبتنی بر کلر یا مواد کلرید نیست. آب خشن شیر نیز می تواند باعث ایجاد لکه ها یا لکه ها شود.

شما هرگز نباید این 14 مورد را با Windex تمیز کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *