نحوه تمیز کردن عرشه Trex

نحوه تمیز کردن عرشه trex

احتمالاً شما عاشق دکوراسیون Trex خود هستید زیرا این دوام و نگهداری کم آن است. اما هنوز هم باید آن را مرتباً تمیز کنید تا زیبایی آن به نظر برسد. تمیز کردن نیمه سالانه در بهار و پاییز همچنین به جلوگیری از رشد قالب کمک می کند.

در اینجا نحوه تست قالب در خانه شما آورده شده است.

نحوه تمیز کردن عرشه Trex

اگر عرشه شما با دکوراسیون Enhance ، Select یا Transcend Trex ساخته شده است ، این کاری است که باید انجام دهید:

  1. عرشه را با شلنگ اسپری کنید تا خاک و سطوح زباله را از بین ببرید.
  2. عرشه را با یک برس نرم و آب گرم و صابون تمیز کنید. (Trex نام تجاری صابون را مشخص نمی کند ، بنابراین یک صابون بشقاب مانند Dawn انتخاب خوبی است.) قلم مو اطمینان خواهد کرد که شما هرگونه خاکی را در الگوی برجسته دریافت خواهید کرد.
  3. برای از بین بردن لکه های تانن از بقایای برگ ، مانند برگ ها ، پس از خشک شدن عرشه Trex ، یک درخشش عرشه تجاری بمالید. حتماً دستورالعمل سازنده را رعایت کرده و بررسی کنید که آیا این محصول حاوی سفید کننده یا اسید است. اگر این کار را انجام دهد ، رنگ دکوراسیون Trex شما را روشنتر می کند ، بنابراین ابتدا مقداری را روی ناحیه ای ناخوشایند بمالید تا ببینید ظاهر را دوست دارید یا خیر.

در مرحله بعد مبلمان پاسیو Trex را که ارزش پاشیدن آن را دارد بررسی کنید.

چربی را از عرشه Trex چگونه حذف می کنید؟

برای پاک کردن لکه های چربی از عرشه Trex خود به تمیز کردن های نیمه سالانه اعتماد نکنید. اگر تاکنون چربی ، روغن یا مواد غذایی روی عرشه خود ریخته اید ، سریعاً آن را تمیز کنید. اگر ظرف مدت هفت روز این لک ها را پاک نکنید ، هر گونه لکه دائمی حاصل از آن تحت پوشش ضمانت لکه Trex نخواهد بود.

در اینجا چند راه حل برای از بین بردن لکه های گریس از لباس ، فرش و مبلمان وجود دارد.

آیا می توانید تحت فشار یک عرشه Trex شستشو دهید؟

اگر ترجیح می دهید دکمه Trex خود را بشویید ، خوب است. اما ، واشر فشار نمی تواند بیش از 3100 psi باشد یا می تواند به عرشه آسیب برساند ، که این امر ضمانت Trex را باطل می کند. برای تمیز کردن با واشر فشار ، ابتدا عرشه خود را با صابون واشر فشار تجاری اسپری کنید. (اکنون مقداری در آمازون بخرید.) در مرحله بعد ، هر تخته را با یک برس نرم برس بزنید. سرانجام ، هر تخته را با استفاده از نوک پنکه واشر فشار که نزدیکتر از 8 اینچ از سطح نیست ، بشویید.

شستشوی فشار می تواند سرگرم کننده باشد ، اما در اینجا مواردی وجود دارد که هرگز نباید آنها را تحت فشار قرار دهید.

عرشه های ایجاد شده از محصولات Trex در نسل قبلی نباید تحت فشار شسته شوند ، زیرا با این کار ممکن است به مواد عرشه آسیب برساند. در عوض ، همانطور که در بالا ذکر شد ، با آب گرم و صابون تمیز کنید. اگر مواد غذایی ، گریس یا روغن روی عرشه خود ریخته اید ، بلافاصله منطقه را با آب داغ تمیز کنید. هر لکه باقی مانده باید با پاک کننده تجاری Pour-N-Restore تمیز شود.

این مراحل ساده را دنبال کنید و دکوراسیون Trex شما برای سالهای بعد عالی به نظر می رسد. 10 ایده عرشه Trex را که دوست داریم ، بررسی کنید.

در مورد ساخت یک عرشه؟ در اینجا نحوه انتخاب عرشه کامپوزیت آورده شده است.

سپس بهترین نکات ما را برای انتخاب رنگ های عرشه Trex بیاموزید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *