چگونه با سفید کننده در حمام تمیز شود

چگونه با سفید کننده در حمام تمیز شود

مادربزرگ و مادربزرگ شما احتمالاً هر روز از آن استفاده می کردند ، اما آیا ما هنوز باید برای تمیز کردن خانه هایمان به سفید کننده برسیم؟ با وجود همه محصولات تمیز کننده خانگی مختلف که در حال حاضر موجود است ، ممکن است از سفید کننده مانند گذشته نباشد – اما این بدان معنی نیست که باید از آن اجتناب کرد. در صورت استفاده صحیح ، سفید کننده روشی مؤثر برای نظافت و تمیز کردن مناطق خاصی از خانه است. در اینجا چند نکته در مورد نحوه تمیز کردن با سفید در حمام آورده شده است.

این تمیز کردن ها را با اشتباهات سفید انجام ندهید.

آیا تمیز کردن با سفید کننده بی خطر است؟

بله ، تمیز کردن با سفید کننده در هنگام رقیق شدن و مخلوط کردن با دیگر پاک کننده ها بی خطر است. در حقیقت ، سفید کننده کلر توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده برای استفاده در تولید مواد غذایی ایمن و برای کمک به جلوگیری از شیوع عفونت ها در خانه ها ، بیمارستان ها ، مدارس و مراکز مراقبت روزانه تأیید شده است. هنگام استفاده از سفید کننده ، این نکات ایمنی را در نظر داشته باشید:

  • هرگز سفید کننده را با آمونیاک یا هیچ ماده پاک کننده دیگری مخلوط نکنید. با انجام این کار می توانید یک گاز سمی ایجاد کنید.
  • هنگام استفاده از سفید کننده ، دستکش لاستیکی بپوشید.
  • هنگام تمیز کردن با سفید کننده ، سعی کنید در دودکش ها تنفس نشود و پنجره ای را برای تهویه باز کنید.

از این 20 ماده نظافتی که هرگز نباید آنها را مخلوط کنید مراقب باشید!

چگونه می توان حمام خود را با سفید تمیز کرد

سفید کننده یک محصول عالی برای استفاده در حمام است زیرا حمام شما دارای بسیاری از سطوح غیر متخلخل است. و با وجود همه میکروب هایی که می توانند در حمام زندگی کنند ، یک ماده ضدعفونی کننده مطمئن همان چیزی است که شما نیاز دارید. برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن سینک ، توالت ، وان ، کف کاشی و دوش ، این مراحل را دنبال کنید. (حتماً قبل از شروع کار ، وسایل پارچه ای مانند حوله ، فرش و تشک حمام را حذف کنید!)

  • ناحیه ای را که تمیز می شود با یک اسفنج مرطوب پاک کنید.
  • 1/2 تا 3/4 فنجان سفید کننده را با 1 گالن آب مخلوط کرده و محلول را روی سطح حمام بمالید.
  • بگذارید محلول سفید کننده پنج دقیقه بماند ، سپس بشویید و هوا خشک شود.

دریابید که چگونه قالب و کپک را با سفید جدا کنید.

نمودار نسبت رقت سفید کننده

برای اهداف تمیز کردن استاندارد ، Clorox به ازای هر گالن آب 1/2 سفیدکننده را پیشنهاد می کند ، که در حدود یک رقت 1:30 است. EPA مخلوط کمی قوی تر را برای حمام ها توصیه می کند ، با 3/4 لیوان سفید کننده در هر گالن آب. هر دو روش رقیق سازی برای تمیز کردن حمام کار می کند ، اما به یاد داشته باشید که از آب دمای اتاق استفاده کنید و بلافاصله از محلول سفید کننده استفاده کنید. محلول سفید کننده و آب ماندگاری طولانی ندارد و در واقع با گذشت زمان در نمک و آب تجزیه می شود. گرچه کاشی در حمام تمیز کردن بسیار آسان است ، اما ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه کف کاشی را به بهترین روش تمیز کنید.

سفید کننده فوق العاده تمیز کننده است! دریابید که در سایر مشاغل سخت چه محصولات دیگری را باید استفاده کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *