چگونه خانه خود را به خوبی تجزیه کنیم

لباس ها زیر کتابهای شما دفن شده است؟ کمد لباس با لباس بسته است؟ غرق شدن در وسایل خانگی؟ سپس راهنمای ما را دنبال کنید تا ببینید چگونه می توانید خانه خود را به خوبی از بین ببرید.

مکانی برای همه چیز داشته باشید

… و همه چیز در جای خود است ، می گوید: ضرب المثل قدیمی. بنابراین فقط هدف خود را حفظ کنید تا بتوانید مرتباً آنرا ذخیره کنید و به نقل از الهه بی هویت ماری کوندو ، مواردی که “باعث شادی می شود” باشد. اگر عاشق کتاب هستید ، برای بسیاری از قفسه های کتاب برنامه ریزی کنید. اگر وسایل آشپزخانه ضعف شماست ، کاری را که نمی توانید بدون آن انجام دهید و در کجا آنها را ذخیره کنید ، در نظر بگیرید. اگر اتاق خواب کودک در صدر فهرست موارد لیست شما قرار دارد ، در مورد طرح های اتاق خواب با فضای کافی برای نگهداری اسباب بازی ها تحقیق کنید. سپس با این هک های فاسد کننده پرش کنید و منتظر یک خانه مرتب باشید.

کمی و اغلب

این می تواند دلسرد کننده باشد که در مورد عظمت وظیفه پیش رو فکر کنید ، بنابراین آن را کم کنید و هک های جابجایی را معرفی کنید که می توانند بخشی از کارهای روزمره شما شوند. به عنوان مثال ، با یک کشو شروع کنید. یک تایمر را به مدت 10 دقیقه تنظیم کنید ، یا یک آهنگ موسیقی الهام بخش را انتخاب کنید (موضوع Mission Impossible در خانه ما محبوب بود!) ، و وقت خود را صرف کار کردن صاف برای ضرب و شتم تایمر کنید. شما شگفت زده خواهید شد که چقدر می توانید کار خود را انجام دهید و چه احساسی بهتر خواهید داشت.

و چرا برخی از تقسیم کشوها را قبل از زمان قرار نمی دهیم ، بنابراین یافتن مواردی که برای نگهداری انتخاب کرده اید ساده تر است؟

از چهار جعبه استفاده کنید

“روش چهار جعبه” می تواند توسط همه خانواده استفاده شود وقتی که شما در حال فکر کردن در مورد چگونگی گسیختگی هستید ، چه در یک ضربه ناخوشایند و چه در طول چند هفته. برای جعبه چیزهایی که می خواهید نگه دارید ، یک جعبه داشته باشید ، دیگری برای وسایلی که نیاز به جابجایی دارند ، دیگری برای دادن دور و دیگری برای زباله ها. تک تک موارد موجود در اتاق را طی کرده و آن را به یکی از جعبه ها اختصاص دهید. سپس خانه ای مناسب برای مواردی که ذخیره کرده اید پیدا کنید.

غیر انتفاعی بسیاری وجود دارد که می تواند از وسایل ناخواسته شما مانند مبلمان ، لباس و برخی لوازم الکترونیکی استفاده کند. بسیاری از سازمانها حتی می آیند و کمکهای مالی شما را جمع می کنند تا از بین بردن آن برای شما آسانتر شود.

“چهل قاعده آویز”

در یک روش مشابه ، “چهل قاعده آویز” می تواند کمد شما را به جای یک لباس مناسب تبدیل به چیز زیبایی کند. 40 چوب لباسی با کیفیت خوب بخرید (این هک شگفت انگیز را برای نگه داشتن لباس های لغزنده روی چوب لباسی و خارج از قسمت کمد) امتحان کنید و 40 مورد از لباس های مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر می خواهید کالای جدیدی بخرید ، باید یک مورد دیگر را خدشه دار کنید ، که ممکن است به شما کمک کند در هنگام فروش کامل از خریدهای ضربه ای جلوگیری کنید. شما می توانید این رویکرد را با پروژه 333 کورتنی کارور ترکیب کنید و خود را به چالش بکشید که فقط 33 وسایل لباس را برای سه ماه بپوشید.

هر روز فرار کن

آشفتگی یک شخص رویای شخص دیگری است ، بنابراین در مورد چگونگی گسیختگی با تفویض چیزها فکر کنید. تعویض لباس را با دوستان خود ترتیب دهید (عالی برای والدین با بچه های در حال رشد!) ، یا به سادگی به دوست خود بدهید که ژاکت را دوست دارد که دیگر دوست ندارد بپوشد. مغازه های غیر انتفاعی و پرشور وابسته به کمک های مالی هستند ، بنابراین به دنبال سازمان های محلی خود باشید. باز هم ، پروژه ای مانند 365 کمتر چیزهای کالین مادسن می تواند الهام بخش شما از ادامه دادن باشد. یا اگر پول نقد محدود است ، وسایل خود را در eBay بفروشید. جای تعجب است که چه گنجینه های پنهانی ممکن است در اطراف خانه شما پنهان شود!

Out of Sight خارج از ذهن است

اگر مواردی را دریافت کرده اید که مطمئن نیستید می توانید بدون آنها کار کنید ، آنها را در یک جعبه قرار دهید ، تاریخ را روی آن بنویسید و جعبه را در زیرزمین ، اتاق زیر شیروانی یا صندوق عقب خود ذخیره کنید. اگر به مدت شش ماه به چیزی احتیاج نداشته باشید ، احتمالاً برنده نخواهید شد مگر اینکه موارد فصلی باشند. جعبه (باز نشده!) را به فروشگاه پرشکوه اهدا کنید. این به خوبی برای اسباب بازی های بچه ها کار می کند – آنها به زودی مواردی را که شما با آنها روحیه داده اید فراموش نخواهید کرد (و اگر ظرف شش ماه از آنها بخواهید ، می توانید به راحتی آنها را باز کنید).

و هنگامی که کوه اسباب بازی را کاهش دادید ، این راه حل های ذخیره سازی باهوش برای اسباب بازی های باقیمانده را بررسی کنید.

خریدهای جدید را محدود کنید

البته نکته اصلی رمز گشایی این است که اجازه ندهید که زباله ها به عقب برگردند! بنابراین ، قبل از به دست آوردن چیز جدید (به خصوص اگر در فروش باشد!) ، از خودتان سه سوال بپرسید:

  • آیا واقعاً به آن احتیاج دارم؟
  • آیا واقعاً از آن استفاده خواهم کرد؟
  • آیا می توانم بدون آن کار کنم؟

و اگر عاشق خرید چارپارانه در فروش گاراژ هستید ، 32 موردی را که باید بخواهید در اینجا آورده شده است نه خرید

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *