نحوه تخمین سفارش بتن

FH16OCT_572_10_140 دال بتونی را بریزیدخانواده دستی

سفارش بتن

در این مقاله نحوه سفارش هزینه اسلب بتن و بتن توضیح داده شده است. ما به عنوان نمونه از اسلب 10 10 10 فوت استفاده خواهیم کرد. در اینجا مختصرا از آنچه شما باید درباره قیمت بتن و قیمت بتن بدانید آورده شده است. به عنوان مثال ، حیاط بتن چقدر است؟ هزینه بتن در هر حیاط زیر را پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اشکال بتن اینجا کلیک کنید.

در این ویدیو به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید مقدار بتن مورد نیاز برای سفارش خود را برای پروژه خود بفهمید:

برای تعیین هزینه ریختن دال بتونی ، از نکات زیر استفاده کنید:

میزان. حجم بتن مورد نیاز خود را در حیاط های مکعب محاسبه کنید. فرمول حیاط های مکعب این است: طول (10 فوت) را با عرض (10 فوت) بر عمق (0.35 فوت ، یا 4 اینچ) ضرب کنید و آن را با 27 تقسیم کنید (تعداد فوت مکعب در یک حیاط مکعب). شما 1.3 مس دریافت می کنید. yds سپس 10 درصد اضافه کنید تا تغییرات ریخته گری و عمق دال امکان پذیر باشد تا به شما در تعیین هزینه بتن در حیاط کمک کند.

استحکام – قدرت. با یک شرکت آماده مخلوط محلی تماس بگیرید ، به منبع تهیه کننده بتن بگویید و در مورد بهترین مخلوط (نسبت سیمان ، شن و ماسه) سؤال کنید. برای ریخته گری ، تهیه کننده احتمالاً مخلوطی را با ظرفیت حدود 4000 psi (پوند در اینچ مربع) پیشنهاد می کند. اگر در فصل زمستان در منطقه ای با چرخه یخ زدگی / ذوب زندگی می کنید ، 5 درصد از هوای هوا بخواهید تا بتن در مقابل یخ زدگی و ذوب مقاومت کند.

هزینه. برای قیمت بتون از 90 دلار در هر حیاط مکعب به عنوان رقم بالگرد استفاده کنید ، اما هزینه اسلب بتنی در منطقه متفاوت خواهد بود. همچنین ، برای حمل بار از یک کامیون بتونی برای هزینه بتن ، حدود 60 دلار در هر بار انتظار داشته باشید. هزینه های دیگری نیز می تواند از جمله مواردی از جمله شنبه تحویل کامیون بتن و بارهای کوچک باشد. درمورد این هزینه ها بپرسید تا قبل از رسیدن کامیون بتونی کل صورتحساب را بدانید.

زمان را خالی کنید. در مورد زمان تخلیه معمولی کامیون بتن (معمولاً 7 تا 10 دقیقه در هر حیاط) سؤال کنید و هزینه ای برای اضافه کاری در نظر بگیرید. اگر کامیون بتونی نمی تواند به سایت برسد ، حتماً دو یا سه نفر دارای ویلچرهای چرخدار آماده رفتن هستند.

بیاموزید که چگونه یک تخته بتنی مناسب را در اینجا ریخت.

ابزارهای مورد نیاز برای این پروژه

ابزار لازم را برای این پروژه DIY قبل از شروع به کار ببندید – در وقت و ناامیدی صرفه جویی خواهید کرد.

  • اندازه گیری نوار

شما به یک ماشین حساب نیاز دارید تا بتوانید مقدار بتون مورد نیاز خود را ، قیمت بتون را مشخص کنید و در هنگام ریختن دال به یک لکه ، شاید یک ویلچر ، و ابزارهای تمیز نیاز خواهید داشت.

مواد لازم برای این پروژه

با آماده شدن تمام مواد خود در موعد مقرر ، از سفرهای خرید آخرین لحظه خودداری کنید. در اینجا لیستی وجود دارد.

  • بتن

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *