چگونه بفهمیم چه کسی خانه شما را ساخته است

طرح

حقیقت در مورد مالکیت خانه این است که شما دائما اسرار خانه خود را یاد می گیرید. شاید شما در مورد طرح طبقه حیرت زده باشید ، در مورد منبع یک مسئله ساختاری تحقیق کنید یا وقتی ارزش این سوال در ذهن شما وجود دارد را بررسی کنید: چه کسی این خانه را ساخته است؟ با این تاکتیک ها تلاش طولانی و خائنانه یا کوتاه و ساده خود را شروع کنید تا بدانید چه کسی خانه شما را ساخته است.

اگر تصمیم دارید روزی خانه خود را بسازید ، در اینجا نکاتی برای کمک به شما در یافتن پیمانکار مناسب ارائه شده است.

  • سفری به دفتر ثبت ضبط شهرستان خود کنید. (آنها از جمله موارد دیگر ، سوابق عمومی و اسناد مربوط به مالکیت املاک و مستغلات را حفظ می کنند.) به طور معمول ، آنها کلیدهای ضرب المثلی را برای کلیه پروانه های ساختمانی که شامل اطلاعات ، معمار ، پیمانکار و غالبا پیمانکار است ، در اختیار دارند. این اولین قدم برای صاحبان خانه با خانه ساخته شده در چند دهه گذشته (و بسیاری موارد دیگر) است زیرا تقریباً مطمئن است که آنها اطلاعات مورد نظر خود را خواهند داشت. برخی از شهرها این اطلاعات را به صورت آنلاین در دسترس دارند ، بنابراین ابتدا با چک کردن سوابق دیجیتال ، خود را در سفر صرفه جویی کنید.
  • جستجوی برچسب را انجام دهید. به دنبال برچسب های سرویس های فرعی در کوره ها ، تهویه هوا ، نرم کننده آب و موارد مشابه باشید. اگر می توانید پیمانکار فرعی را پیدا کنید ، به آنها تماس بگیرید تا ببینید که آیا آنها می دانند خانه را ساخته است یا خیر. با انجام این 14 کار هرماه ، خانه خود را یکدست نگه دارید.
  • به سمت کتابخانه بروید. اگر خانه شما به عقب ساخته شده است ، شاید لازم باشد منابع قدیمی را که در کتابخانه نگهداری می شود ، شستشو دهید. همه كتابخانه ها متفاوت خواهند بود اما بعضي از آنها ممكن است سابق long طولاني در فهرست هاي اجازه ، بررسي زمين و ساير اطلاعات مفيد را داشته باشند. یا سعی کنید روزنامه هایی را از حدود زمانی که خانه شما ساخته شده است جستجو کنید تا اخبار محلی در مورد تحولات و ساختمان ها را بیابید. (باید بتوانید سالی را که خانه با عنوان یا چکیده ساخته شده است بیابید.) اگر همه چیز در جستجوی کتابخانه شما ناکام بود ، از یک کتابدار تحقیقاتی که معمولاً می تواند شما را در مسیر درست راهنمایی کند ، وقتی از شما خواسته می شود چگونه پیدا کنید ، کمک بگیرید. فقط در مورد هر چیزی
  • جامعه تاریخی ، موزه ها یا مرکز تاریخ کشور خود را بررسی کنید. علاقه مندان به تاریخ چندین دهه است که انواع مختلفی از اطلاعات مربوط به زمین های محلی ، خواص و معماری را جمع می کنند. با مراجعه به وب سایت آنها ، کمی تحقیق خود را انجام دهید و سپس به آنها تماس بگیرید و یا برای بازدید از آنها هزینه انجام دهید تا به نتیجه جستجو برسید. ممکن است شما از ثروت داده هایی که در اختیار دارند شگفت زده شوید.
  • با نماینده املاک خود تماس بگیرید. اگر اخیراً خانه خود را خریداری کرده اید ، از نماینده املاک و مستغلات خود بخواهید که اطلاعات را پیدا کنید. آنها ممکن است به جزئیاتی که شما ندارید دسترسی داشته باشند.
  • صحبت به همسایگان خود مردمی که ده ها سال در این منطقه بوده اند ، معمولاً تاریخ زیادی راجع به این محله می دانند. چهره های دوستانه را در کنار هم گپ کنید تا ببینید که آیا می توانید پاسخ های مورد نظر خود را پیدا کنید یا خیر. با خواندن این لیست از 125 موردی که همه صاحبان خانه باید بدانند یاد بگیرید چگونه صاحب خانه بهتر شوید.
  • با مالکان قبلی ملاقات کنید چکیده عنوان خود را بررسی کنید ، به دفتر سنجش مالیات مراجعه کنید یا به دفتر ثبت نام شهرستان بروید تا سعی کنید دستتان را در ثبت نام ساکنان خانه خود بگیرید. با استفاده از تمام ابزارهای موجود در آنجا برای یافتن افراد ، می توانید صاحبان گذشته را شکار کنید تا ببینید که آیا از صاحبان صاحب خانه ای که آنها خانه خریداری کرده اند آگاهی دارند.

به خاطر داشته باشید که اگر در خانه ای قدیمی تر زندگی می کنید ، احتمال زیاد وجود دارد که سازنده دیگر در اطراف آن نباشد. این جستجوی شما را پیچیده تر می کند ، اما تسلیم نشوید!

با انجام این 16 کار سالانه ، خود را از دردسرهای خانه آینده نجات دهید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *