نحوه رفع سوختگی سیگار در اتومبیل

این که آیا شما یک ماشین قدیمی خریداری کرده اید ، خود مقصر هستید یا به شخص دیگری اجازه می دهید سوار خود را قرض دهید ، سوختن سیگار در اتومبیل شما یک معضل است. با این حال ، وقتی نوبت به رفع سوختگی سیگار در ماشین شما می رسد ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

سوختگی سیگار می تواند در یک لحظه اتفاق بیفتد ، حتی به عنوان یک نتیجه از خاکستر افتاده. با این حال ، عواقب اصلاح آنچنان ساده نیست.

این 100 تعمیر ماشین فوق العاده را که نیازی به مراجعه به مغازه نیست ، بررسی کنید.

برای سوراخ سوزاندن سیگار در صندلی های چرمی ، می خواهید موارد زیر را انجام دهید:

1. برای سوختگی که کاملاً به چرم نفوذ نکرده است ، می توانید با قطع کردن بخشی از سوختگی ، علامت ناخوشایند را بردارید. با بریدن صلیب در سوختگی تقریباً نیمی از عمق چرم شروع کرده و سپس با استفاده از پوست سر ، سوختگی را در اطراف لبه برش دهید. اگر سوختگی شما تمام طول راه را طی نکرد ، می توانید به مرحله پنجم بروید.

2. اگر سوختگی در تمام طول مسیر از بین رفته است ، می خواهید تمام راه را برطرف کنید ، و یک سوراخ حاصل از آن باقی بماند.

3. سوراخ را با استفاده از موچین برای قرار دادن پارچه بوم پشت چرم تعمیر کنید ، از این که پارچه کاملاً صاف باشد و در حدود یک لبه 1/2 اینچ را در زیر تمام لبه های سوراخ قرار دهید ، تعمیر کنید.

4- چسب را با استفاده از پوست سر ، همزن رنگ یا چیز نازک دیگر بمالید ، و یک طرف سوراخ را فشار دهید تا طرف دیگر را به سمت بالا بکشید. بعد ، چسب را روی لبه های زیرین سوراخ پاک کنید و آنها را به پایین فشار دهید. این فرآیند باید در تمام لبه ها انجام شود. بگذارید همه چیز به مدت 20 دقیقه بنشیند.

5- سپس چهار لایه نازک پرکننده چرمی را بمالید. اجازه دهید که لایه اول به مدت سه دقیقه با یک خشک کن مو خشک شود تا قبل از اینکه انگشت خود را به آرامی پرکننده کنید. این روند را با دو لایه بعدی تکرار کنید.

6. با استفاده از یک کیت لمسی چرمی ، رنگ چرم را مطابقت دهید ، رنگ را روی پرکننده با یک سواب پنبه بمالید و با خشک کن مو خشک کنید. بگذارید یک دقیقه بنشیند ، سپس رنگ اضافی را بمالید تا خوب مخلوط شود.

فرایند چهار مرحله ای را برای چگونگی ترمیم رنگ ماشین خرد شده یاد بگیرید.

برای سوراخ سوزاندن سیگار در صندلی های وینیل ، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

1. دور سوراخ سوختگی را با استفاده از پوست سر برید. هنگام برش ، سوراخ را کمی بزرگتر کنید تا پارچه اضافی را از صندلی وینیل به دست بیاورید که می تواند برای ایجاد یک لکه به شکل مساوی استفاده شود.
2. مواد برش خورده را از یک کیت تعمیر وینیل بر روی وصله جدید وینیل قرار دهید. لکه خود را برش داده و آن را در جای خود روی سوراخ سوختگی قرار دهید تا مطمئن شوید متناسب است.
3 ، از صافی ریز ریز برای صاف کردن منطقه استفاده کنید.
4- ناحیه را با مالیدن الکل پاک کنید.
5- با استفاده از تنظیم گرمای کم روی آهن لباس ، تکه را به داخل سوراخ بچسبانید.

در اینجا نحوه تعمیر زنگ زدگی در اتومبیل آورده شده است.

برای سوراخ سوزاندن سیگار در صندلی های پارچه ، این مراحل را امتحان کنید:

1. با کمی مایونز و مالیدن آن در بالای سوراخ سوختگی در پارچه شروع کنید. بگذارید چند دقیقه بنشیند. برای شستشوی باقی مانده از یک پارچه تمیز و مرطوب استفاده کنید. این مرحله به جدا کردن علائم سوختگی ذوب کمک می کند.

2. علائم سوختگی باقی مانده را با پوست سر بچسبانید.

۳- از تیغ پارچه ای کوچک برای جدا کردن یک تکه پارچه از زیر صندلی استفاده کنید ، حتماً قطعه ای را انتخاب کنید که به نظر می رسد مانند پارچه محل سوختگی باشد (مطمئن باشید که هر الگویی مطابقت دارد). وصله ای را قطع کنید که با محلی که سوراخ است مطابقت داشته باشد.

4- چسب پارچه ای را روی پچ قرار دهید و آن را روی سوختگی قرار دهید.

5- بگذارید چسب خشک شود. این لکه اکنون باید با بقیه صندلی ها مخلوط شود و یک سوراخ سوزاندن یکبار زشت سیگار را پوشانده باشد!

این 16 مورد را که مکانیک شما می خواهد از انجام آنها امتحان کنید ، بررسی کنید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *