چگونه لکه های دئودورانت از پیراهن ها خارج شود

لکه های روی پیراهن هنگام استفاده از دئودورانت یا ضد عرق اجتناب ناپذیر هستند. شما هرگز دقیقاً نمی دانید که چه زمانی ظاهر می شوند ، اما در بعضی مواقع پیراهن را انتخاب می کنید و لکه های روغنی و رنگی را می بینید و می خواهید جیغ بزنید. این لکه ها آزار دهنده هستند ، اما هنوز لازم نیست که پیراهن را رها کنید. راه حل بسیار ساده است و از بسیاری از مواد تشکیل دهنده ای که قبلاً در یک کابینت در خانه می نشینید ، استفاده می کند.

یکی دیگر از لکه های رایج در لباس شما خون است. هشت مورد خانگی را یاد بگیرید که در یک شستشو لکه را از بین می برند.

مسواک لکه های دئودورانتخانواده دستی

چگونه لکه های دئودورانت را با یک محلول خانگی از بین ببریم

پراکسید هیدروژن ، صابون ظرف ، جوش شیرین و مسواک تمام چیزی است که شما برای از بین بردن لکه های دئودورانت نیاز دارید. قبل از اینکه این مورد را روی پیراهن مورد علاقه خود امتحان کنید ، راه حل را روی قسمت نامرئی پارچه آزمایش کنید تا تأیید کنید که این هک تمیز کننده تاثیری در رنگ پیراهن نخواهد داشت. لطفا توجه داشته باشید: جوش شیرین به خوبی و همچنین جوش شیرین کار خواهد کرد. برای از بین بردن علائم دئودورانت این پنج مرحله ساده را دنبال کنید:

  1. یک بطری اسپری را با پراکسید هیدروژن پر کرده و مستقیماً روی لکه زیر بغل اسپری کنید. پیراهن را بیش از حد اشباع نکنید ، پنج تا 10 اسپریتز همه شما نیاز دارید.
  2. چند قطره صابون ظرف را به لکه اضافه کنید. صابون ظرف غلیظ و بی نظیر برای این منظور ایده آل است.
  3. پنج قاشق غذاخوری جوش شیرین را روی لکه بپاشید.
  4. محلول را با مسواک در پیراهن بمالید. یک دقیقه برس بزنید تا در الیاف پیراهن واقعاً نفوذ کند.
  5. بگذارید پیراهن به مدت 30 دقیقه بنشیند ، و سپس طبق معمول آن را در ماشین لباسشویی بریزید.

بعد از اینکه لکه های دئودورانت را از پیراهن مورد علاقه خود خارج کردید ، فضای ذخیره سازی را بدست آورید و یاد بگیرید که چگونه لباس های خود را دقیقاً مانند ماری کوندو ببافید.

پیراهن رومیزی Deodorant Stainsخانواده دستی

چگونه می توان لکه های دئودورانت را با یک راه حل فروشگاه خریداری کرد

بهترین محصولی که در حذف و جلوگیری از لکه های دئودورانت پیدا کردم ، OxiClean Max Force Laundry Stain است. این فقط یک کلاسیک بیلی میس نیست ، این موارد واقعاً کار می کنند. لکه را روی قسمت داخلی و خارجی پیراهن اسپری کنید تا زمانی که اشباع شود ، بسته به اینکه لکه چقدر بد است ، بگذارید به مدت پنج دقیقه یا چند روز بماند و سپس طبق معمول آن را بشویید. دوست دارم دفعه قبل از پرتاب پیراهن به ماشین لباسشویی لکه را اسپری کنم.

اسپری پیراهن اسپری Deodorant Stains Hamperخانواده دستی

نحوه جلوگیری از لکه های زیر بغل

آنچه در مورد محصول OxiClean واقعاً باورنکردنی است ، توانایی آن در جلوگیری از لکه ها است. من شروع کرده ام یک بطری اسپری آن را در کمد خود نگه دارم و بعد از اینکه پیراهن را برداشته ام ، قسمت های زیر بغل را با یک اسپریت از OxiClean اسپری می کنم قبل از اینکه پیراهن را در چکش بریزید. این میزان لکه هایی را که در روز لباسشویی می بینم ، بسیار کاهش می دهد.

13 نکته دیگر در مورد لباسشویی را بیاموزید که مطمئناً لباس تان را تازه و جدید می کنند.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *