چگونه می توان ناخن لهستانی را از فرش خارج کرد

چگونه می توان لاک ناخن را از روی فرش جدا کردخانواده دستی

اگر به طور اتفاقی لاک ناخن را روی فرش خود ریخته اید ، وحشت نکنید ، ما در اینجا برای کمک به شما هستیم! با راهنمایی متخصص ما ، ما یک روش آزمایش شده و واقعی برای چگونگی بیرون آوردن ناخن از فرش را به شما نشان خواهیم داد. به علاوه ، نکات تمیز کردن مخفی ما را از جوانب مثبت بررسی کنید.

این فیلم آموزشی را برای چگونگی خارج کردن لاک ناخن از فرش تماشا کنید:

توجه داشته باشید: همیشه یک آزمایش رفع لکه روی بخشی از فرش انجام دهید که به طور معمول قابل مشاهده نیست.

اولین چیزها ، اول ، آیا لاک ناخن مرطوب یا خشک است؟

به محض توجه آن لکه ناخن را تمیز کنید. هر چه مدت زمان بیشتری لازم باشد ، بیرون رفتن سخت تر است. اگر لاک ناخن شما خیس است ، نشت اضافی را با یک حوله کاغذی خرد کنید تا چیزی از بین نرود. در پولیش مالش یا پاک نکنید. شما نمی خواهید این گسترش یابد و لکه را بدتر کند. اگر لاک ناخن خشک است ، تا حد امکان آن را با یک چاقوی کسل کننده خرد کنید.

نحوه جلا دادن موهای ناخن از فرش:

  1. لکه ناخن را با آب سرد مرطوب کنید.
  2. مقدار مناسبی از اسپری مو را روی لکه های لاک ناخن اسپری کنید و با اسپری های کوچک مالش الکل پیگیری کنید. این یکی از بهترین راه ها برای خارج کردن لاک ناخن از فرش است.
  3. با استفاده از مسواک یا یک برس تمیز کننده کوچک ، لکه ناخن ناخن را حدود یک دقیقه بمالید. هنگام مسواک زدن لکه ، آب سرد را مستقیماً روی لکه های لکه بریزید.
  4. یک پاک کننده ناخن بدون استون بر روی لکه بریزید و به بیرون کشیدن آن ادامه دهید.
  5. لکه را به آرامی لکه دار کنید (مالش ندهید) با یک پارچه سفید تا زمانی که تمام رنگ لاک ناخن از بین برود. (در حین لکه دار کردن ، به طور مداوم به یک طرف تمیز پارچه بروید تا از لکه دار شدن و پخش شدن لکه جلوگیری شود.)
  6. از خلاء مرطوب و خشک اطراف لکه استفاده کنید تا مایع اضافی آن خارج شود.
  7. این روند را تکرار کنید تا لکه از بین برود و صبور باشید. بخاطر داشته باشید که این کار را انجام دهید — این کار آسانی نیست و احتمالاً مدت زمان زیادی طول خواهد کشید تا همه کارها را از بین ببرید.

موهای زائد لاک ناخن را از روی فرش جدا کنیدخانواده دستی

چگونه می توان ناخن لهستانی را از فرش خارج کردخانواده دستی

ریختن روی فرش تیره یا سبک؟

تاریک: اگر فرش تیره دارید از مالیدن الکل یا موی زائد به جای پاک کننده ناخن استفاده کنید تا خطر سفید شدن رنگ فرش خود را کاهش دهید.

سبک: اگر فرش شما سفید و یا رنگ روشن است ، از یک پاک کننده ناخن بدون استون استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که پاک کننده ناخن بدون استون که از آن استفاده می کنید نوع واضحی است. برخی از مایع های پاک کننده ناخن در رنگ های مختلفی قرار می گیرند و می توانند صدمات بیشتری را نسبت به خوبی ایجاد کنند.

اعتراف کنید – خانه شما می تواند تمیزتر باشد. این جایی است که ما وارد آن می شویم. این نکات و نکات را برای تمیز کردن خانه خود و نگه داشتن آن از طریق آن بررسی کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *