چگونه از مورچه ها خلاص شوید وقتی در خانه یک سگ یا گربه دارید

مورچه ها آفات مطلق هستند که می توانند به خانه شما حمله کنند و سلامتی و خوشبختی شما را ویران می کنند. در حالی که تعداد زیادی سموم در آنجا وجود دارد که مورچه ها را در مسیر خود می کشند ، اما اکثر آنها حاوی یک کوکتل از مواد شیمیایی هستند که به همان اندازه برای حیوانات اهلی مورد علاقه شما وحشتناک است. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه بدون آسیب رساندن به سگ یا گربه خود ، از شر مورچه ها خلاص شوید ، به شما پوشیده ایم.

صحبت از حیوانات خانگی ، این 14 نکته تمیز کردن را که هر سگ یا صاحب گربه باید بداند ، بررسی کنید.

اولین قدم برای یادگیری چگونگی خلاص شدن از شر مورچه ها ، خواه حیوان در خانه خود داشته باشید این نیست که در وهله اول خانه شما را برای مورچه ها جذاب کنید. این بدان معنی است که کابینت ها و کف های آشپزخانه خود را از خلال خرده خرده ها ، که مورچه های کارگر به دنبال آن هستند ، بیاورد و به ملکه و خویشاوندان خود بازگرداند.

در اینجا چگونه مورچه ها می دانند که خرده های کف شما وجود دارد.

اگرچه می توان ردیابی هر قطره ریز غذایی را سخت کرد. بنابراین اگر شما یک دستگاه تمیز کننده هستید و هنوز هم به خانه ای در آشپزخانه می روید که مورچه ها را خسته می کند ، می خواهید یاد بگیرید که چگونه طعمه های مورچه ها را طعمه بزنید.

مورچه ها یا موریانه های پرواز دارید؟ در اینجا تفاوت است.

ابتدا مسیر کارگران را مشخص کنید – از کجا می آیند و به کدام منبع غذایی می روند. اکنون ایستگاه های طعمه مورچه را در امتداد این مسیر قرار دهید. با این وجود همه طعمه ها حیوان خانگی نیستند!

پیدا کردن قاتل مورچه ایمن حیوان خانگی

برای امنیت ، سازمان حفاظت محیط زیست پیشنهاد می کند از ایستگاه های سمیت کم استفاده کنید که به حیوانات خانگی شما آسیب نمی رساند. شما می توانید محصولات Combat را که به طور خاص برای هدف قرار دادن مورچه ها طراحی شده اند را امتحان کنید و در عین حال سفارش سمی در حیوانات از جمله حیوانات خانگی نیز ندارید. مخلوط حشره کش در داخل ایستگاه ها به راحتی برای حیوانات خانگی قابل دسترسی نیست ، اما در کنار آن قرار دارد ، حتما ایستگاه ها را در پشت وسایل ، پشت کابینت ها ، و به طور کلی دور از وسایل کنجکاوی خود قرار دهید. ایستگاه های طعمه را در نزدیکی مناطق اسباب بازی ، غذا و آب حیوان خانگی خود قرار ندهید.

در اینجا نحوه ضد خوردن غذاساز خود را به شما ارائه می دهیم.

چه چیزی را با حیوان خانگی دوست مورچه قاتل جستجو کنید

یک ماده معمول که باید در قاتلان مورچه ممنوع از حیوانات خانگی باشد ، زمین مورب است که حاوی بقایای فسیلی موجودات کوچک آبزی به نام دیاتومها است. به نظر می رسد یک پودر تالک خارج از سفید است که ماده اصلی آن سیلیس است. FDA زمین چربی را “عموماً بی خطر” می داند. مطمئناً هنگام خرید ، محصولی را با عنوان “درجه غذایی” انتخاب می کنید ، زیرا این بدان معنی است که روند تصفیه را طی کرده است.

برای یک آلودگی جزئی ، یک اسفنج جاذب بزرگ را در آب قند خیس کنید. آن را در نزدیکی دنباله مورچه ها قرار دهید و بگذارید یک روز بنشیند. مورچه های مرده را بشویید ، در آب شکر بیشتری خیس کنید و در نزدیکی دنباله قرار دهید تا زمانی که دیگر هنگام مایع شدن اسفنج دیگر مورچه های مرده ای را نبینید.

آیا می خواهید محصولات حیوان خانگی خود را DIY کنید؟ این 15 خلاقیت هوشمندانه که می توانید در خانه درست کنید را بررسی کنید.

این ویدئو را برای چند راه حل فوق العاده ساده برای بیرون آمدن مورچه ها از خانه خود تماشا کنید:

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *