چگونه می توان از راکون ها خلاص شد

هیچ راز نیست که راکون ها یک مزاحمت هستند. آنها می توانند در حیاط غذا و مکانی برای تأسیس مخزن خود در حیاط ، اتاق زیر شیروانی ، دودکش خود ، از بین بردن زباله های خود و موارد دیگر ظاهر شوند. در حالی که آنها قصد تخریب خانه شیرین منزل شما را ندارند ، مهم است که آنها را بیرون برده و آنها را بیرون نگه دارید. در اینجا نحوه خلاص شدن از شر راکون آورده شده است.

اگر می بینید که یک راکون در سطل آشغال همسایه شما در حال نوسان است ، آنها احتمالاً از سر بلند شدن قدردانی می کنند. با این حال ، لیستی از کارهایی که همسایه شما واقعاً از شما می خواهد STOP انجام دهد وجود دارد.

اگر هنوز مشکل راکون ندارید ، اما آنها را در منطقه خود مشاهده کرده اید ، می خواهید با پیشگیری شروع کنید. منابع غذایی را از چشم خود دور نگه دارید و زباله ها را در سطل زباله در فضای باز ایمن کنید و از درب آن ضخیم و تسمه های فشار یا فشار در بالای آن استفاده کنید. همچنین ، مطمئن باشید که غذای حیوان خانگی شما در داخل خانه نگهداری می شود. یک سینی را در نظرسنجی های مربوط به پرندگان تقریباً شش اینچ زیر خوراک نصب کنید تا هر بذر افتاده را گیر بیاورید و مطمئن باشید که فیدر در مکانی در نزدیکی درختانی نیست که راکون بتواند از آن برای پرش از فیدر استفاده کند. همچنین ، حتماً درختان را به شش یا هشت پا از خانه خود قطع کنید تا روکش ها نتوانند به سقف شما برسند و راه خود را به اتاق زیر شیروانی بکشند تا مخزن آنها شکل بگیرد.

راکون ها تقریباً هر چیزی را می خورند و همیشه در جستجوی یک سایت خوب لانه سازی هستند.

چگونه می توانید از راکون خلاص شوید؟

شما حتی می توانید راسکوها را از آمدن با فلفل کاین جلوگیری کنید. این جادوگران نقاب دار از بوی ادویه متنفر هستند. یک قوطی کوچک قهوه و یک بطری سس داغ را به یک گالن آب اضافه کنید ، سپس محلول را در تمام گیاهان باغ ، بوته ها و درختچه های خود اسپری کنید و بعد از بارندگی مجدداً استفاده کنید. انواع دافع های مختلف دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ، مانند کیسه های زباله Mint-X ، که به طور خاص برای دفع راکون ها طراحی شده اند. آنها کیسه های زباله طبیعی طبیعی هستند که رایحه نعناع دارند و راکون ها را دوست ندارند. چراغهای تابشی فعال شده همچنین می توانند در جلوگیری از روکشها مؤثر باشند.

آیا اشکالات آزار دهنده و وسایل در فضای باز به خانه شما حمله می کنند؟ شما می توانید آفات رایج را به تنهایی کنترل کنید ، بدون اینکه هزینه های بزرگی را روی یک ویرانگر صرف کنید.

اگر در خانه خود راکون دارید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با بازرسی کامل از خانه خود متوجه شوید که چگونه آنها وارد شدند. هنگامی که می دانید چگونه آنها وارد می شوند ، تعیین کنید که آیا این راکون مادر با جوان است یا خیر. اگر چنین است ، اجازه دهید نوزادان چند هفته رشد کنند ، در غیر این صورت آنها بدون مادر خود خواهند مرد. سپس می توانید از درهای یک طرفه استفاده کنید تا راکون ها را از اتاق زیر شیروانی یا فضای خزنده بیرون آورید ، یا به کمک یک متخصص کنترل حیوانات سرمایه گذاری کنید که می تواند اطمینان حاصل کند مادران و بسترهای آنها آسیب ندیده و از هم جدا نیستند.

در اینجا راهنمای نهایی شما برای مقابله با انواع آفات مزاحم است.

چگونه می توانید از راکون خلاص شوید؟ صداهای بلند را امتحان کنید

اگر فقط با راکون های بزرگسالان سر و کار دارید ، می توانید با امتحان کردن چراغ های روشن و صداهای بلند (مانند یک رادیو باتری با صدای بلند در اتاق زیر شیروانی یا شومینه) از بین بردن آنها را DIY کنید تا آنها را بترسانید. همچنین ، سعی کنید یک کاسه سرکه سدر را در پایه دودکش قرار دهید – این رایحه بوی ناخوشایند است ، بنابراین آنها از آن فرار می کنند. پس از اتمام همه ، حتما خانه خود را تا آنجا که ممکن است برای راکونها جذاب و جذاب نباشد.

در اینجا مجموعه ای از مجذوب ترین ایده های کنترل آفات که تاکنون دیده ایم ، است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *