چگونه می توان از بوی دود در اتومبیل خود خلاص شد

سیگار کشیدن در ماشین

این که آیا شما یک ماشین استفاده شده را که شخصی در آن سیگاری است خریداری کرده اید ، یا اینکه در آخر خود عادت بد را لگد زده اید ، ممکن است احساس خارش کنید تا یاد بگیرید که چگونه از بوی دود موجود در ماشین خود خلاص شوید.

هوا را بیرون بزن

اولین کاری که برای خلاص شدن از بوی دود باید انجام دهید تمیز ، تمیز ، تمیز است! اتومبیل خود را به یک منطقه با تهویه مناسب منتقل کنید. پنجره ها را پایین بیاورید ، همه وسایل را جدا کنید و هر نوع زباله را بیرون بیاورید.

در اینجا 10 کار وجود دارد که هرگز هنگام پمپ بنزین نباید انجام دهید.

خلاء تمام سطوح

در مرحله بعد ، کاورهای صندلی و کفپوش های کف را برداشته و شروع به خلاء هر اینچ از فضای داخلی خود کنید. خلاء دستی یا خلاء با ضمیمه ای که برای ورود به عمیق ترین دست و پا و لنگه ها در نظر گرفته شده است برای این کار ایده آل است. درپوش صندلی های خود را خلاء کنید (یا آنها را در خانه یا در لباسشویی های سلف سرویس تمیز کنید اگر برچسب می گوید قابل شستشو هستند) و تشک های کف را جداگانه ، بعد از اینکه کمی در معرض آفتاب قرار گرفتید ، جدا کنید.

راهنمای خرید جاروبرقی ما را بررسی کنید.

تمام سطوح را بشویید

حالا سرکه سفید و آب را به نسبت 1: 1 در یک بطری اسپری ترکیب کنید و اثاثه یا لوازم داخلی خود را اسپری کنید. از پارچه میکرو فیبر استفاده کنید و تمام اثاثه یا لوازم داخلی داخلی ، صفحه های جانبی داخلی ، فرمان ، داشبورد و غیره را پاک کنید.

همچنین باید از پاک کننده شیشه ای استفاده کنید تا هرگونه باقیمانده سیگار روی ویندوز و شیشه جلو اتومبیل شما پاک شود.

این روشهای ساده را برای دیدن هر خودروی تقریباً جدید و جدید بررسی کنید!

تهویه کنید

بعد موتور خود را راه اندازی کنید ، فن را بالا و تهویه هوا را به کمترین دما روشن کنید. با ویندوز رو به پایین ، به سیستم تهویه / فیلتر تصفیه هوا خودرو اجازه دهید بوی دود را از ماشین بیرون بکشد. با روشن شدن فن و A / C ، خنثی کننده بو را به داخل دریچه ها اسپری کنید. این روند را تکرار کنید ، اما این بار گرما را تا تمام مدت روشن کنید و مجدداً خنثی کننده را به داخل منافذ ها اسپری کنید.

بیاموزید که چگونه چراغهای جلو اتومبیل را بازیابی کنید. این رفع ارزان بلافاصله چراغهای جلو در شب شما را درخشان می کند.

اقدامات شدیدتر

با وجود تلاشهای شما ، گاهی اوقات بوی دود آنقدر عمیق نفوذ کرده است که از بین بردن تقریبا غیرممکن است. در این صورت ، اقدامات شدیدتری مانند تعویض اثاثه یا لوازم داخلی ، سرپوش (مواد سقف) و فرش را در نظر بگیرید.

اگر در خانه خود بوی بد دارید ، چگونه می توانید از شر آن خلاص شوید.

اگر ماشین شما بجای سیگار بوی دود سیگار می زند ، معمولاً می توانید با قرار دادن اتومبیل خود در یک منطقه با تهویه مناسب ویندوز ، از آن بو خلاص شوید تا اجازه دهید هوا بیرون بیاید. بعد از مدتی مقداری جوش شیرین را روی فرش و کف تشک بپاشید و آن را خالی کنید.

اگر هیچ علاقه ای به انجام این کار خود ندارید ، یک حرفه ای استخدام کنید! بسته به موقعیت مکانی شما و اندازه وسیله نقلیه شما ، برای تمیز کردن کامل داخلی در هرجا بین 125 تا 200 دلار هزینه دارد.

اکنون خنثی کننده بو را در آمازون بخرید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *