چگونه خلاص شویم از قرص های ژاکت

تیغ HH از قرص های ژاکت خلاص شویدخانواده دستی

ژاکت خود را اصلاح کنید

می خواهید برخی از ژاکت های مورد علاقه قدیمی خود را مانند جدید به نظر بیاورید؟ برای خلاص شدن از ریختن روی ژاکت ها ، سعی کنید آن را با تیغ برقی اصلاح کنید. حتی یک تیغ غیر برقی کار می کند! تنها کاری که باید بکنید این است که تیغ را به آرامی و کنار قرص ها بکشید. و مراقب باشید ژاکت خود را خیس نکنید. این هک همچنین روی ژاکت ها و جوراب های فازی مورد علاقه همسر شما نیز کار خواهد کرد. – جری اروین

به علاوه ، نحوه نگهداری لباس های فصلی را با این 15 نکته برای تازه نگه داشتن لباس ، بدون آفت و خارج از راه تا زمانی که به آنها احتیاج داشته باشید ، بیابید.

تیغ HH قرص های ژاکت را از بین می بردخانواده دستی

10 روش ذخیره کردن لباس خود را به اشتباه بررسی کنید:
1 / 10

جا رختی

با استفاده از چوب لباسی اشتباه

همه چوب لباسی برابر نیستند. یک چوب لباسی که اندازه ، شکل و یا مواد آن اشتباه است در واقع می تواند به لباس شما آسیب برساند ، بنابراین خود را به نفع خود بکشید و در چوب لباسی با کیفیت بالا و متناسب با کمد لباس خاص خود سرمایه گذاری کنید. اندازه های مختلفی را انتخاب کنید؛ چوب لباسی که خیلی کم چین و چروک را تشویق می کند و چوب لباسی که خیلی بزرگ است آن حباب های شانه مخوف را ایجاد می کند. وسایل ظریف را روی چوب لباسی های سبک ، بدون لغزش ، لباس های بیرونی روی چوب لباسی های محکم چوب و لباس های آویز روی چوب لباسی واقعی نگه دارید. و در حالی که در آن هستید ، کلاه های فلزی را بکشید — آنها خیلی تند و زننده هستند تا عدالت لباس را انجام دهند ، برای بسیاری از پارچه ها خیلی لغزنده هستند ، و آنها تمایل به تحریف شکل لباس شما دارند.
این هک آویز Bubble Wrap را امتحان کنید!ژاکت

آویز ژاکت و سایر لباسهای بافتنی

هرچه وسوسه انگیز باشد ، از آویز کردن گره های سنگین به هر قیمتی خودداری کنید. به احتمال زیاد غیر از این ، پشم یا ژاکت کشمیر شما یا حتی پیراهن شما با پیراهن کشباف شما- شکل طولانی تر می ماند و در طولانی تر ماندن در آویز خواهد بود. اگر به فضای کشو کوتاهی ندارید ، خطر نکنید سرمایه گذاری های خود را خراب کنید: درعوض ، ژاکت های اضافی خود را در بوم های ارزان قیمت پنبه آویزان ، که بطور اختصاصی برای ژاکت ها آویزان شده اند ، تا کنید و ذخیره کنید.
اما اگر همچنان اصرار دارید ژاکت های خود را آویزان کنید ، دست خود را در این نوع هک نگهدارنده شکل امتحان کنید.شلوار

شلوار خود را به نصف تا کنید ، سپس آنها را آویزان کنید

تمیز کننده ها و خیاط های حرفه ای ترفند ویژه ای برای جابجایی شلوارهای لباس در امتداد پالت خود دارند و آنها را با دقت آویزان با یک پا که روی دیگری قرار گرفته است آویزان کنید. اگر به دنبال یک روش روزمره سریعتر و نرم تر از هر چیز برای حلق آویز در حین نگه داشتن چین و چروک و چروک در خلیج هستید ، روی چوب لباسی با گیره های نمدی سرمایه گذاری کنید ، سپس شلوار خود را به صورت عمودی با کمر یا سجاف آویزان کنید.
به هک؟ این نکات ذخیره سازی لباس ، کمد شما را متحول می کند.سینه بندکریستینا_سومر / Shutterstock

تاشو سینه بند شما

سینه بند آسان برای از بین بردن است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بارها و بارها چرخه چرخش آنها را بچرخانید و آنها را به خوبی تحریک کنید. به سینه بندهای ظریف خود کمک کنید تا با گرفتن نشانه از فروشگاه های لباس زیر زنانه ، شکل و خاصیت انعطاف پذیری خود را حفظ کنند.نه در یک کشو کم عمق در یک کشو کم عمق تاش کنید تا شکل خود را حفظ کنید و چیزی را در بالای آنها ذخیره نکنید.
این 15 مورد را که نمی دانید می توانید بازیافت کنید ، بررسی کنید (اشاره: نوار شما یکی از آنهاست).پیراهن

به جای اینکه آنها را ببافید ، پیراهن های خود را در کشو جمع کنید

هنگامی که ماری کوندو متخصص سازماندهی ، کتاب پرفروش خود را “جادوی تغییر دهنده زندگی مرتب سازی کرد” منتشر کرد ، خوانندگان از درک اینکه می خواستند پیراهن خود را به روشی اشتباه در کل زندگی خود بچسبانند شوکه شدند. مطابق روش Kondo’s Konmari ، لباس ها باید به صورت عمودی در ردیف ها ذخیره شوند ، مانند پرونده های موجود در کابینت تشکیل دهنده ، به جای اینکه یکی از قسمت های دیگر انباشته شود. این روش نه تنها به شما امکان می دهد که کلیه محتویات کشو را به یکباره مشاهده کنید ، بلکه باعث صرفه جویی در فضا و جلوگیری از ایجاد چین و چروک نیز می شود.
در اینجا 10 ترفند سازماندهی هوشمندانه دیگر فرهنگ ها آورده شده است.کمد

بیش از حد پر کردن کشوهای شما

دست زدن به لباس به جای اینکه همه چیز را تاشو کنید ، چیزی بیش از یک چشم و چشمان ایجاد می کند – و فرصتی است که هر وقت لباس می پوشید ، عمیق زیر شلوارهای خود را لکه دار کنید. بالا بردن لباس شما همچنین می تواند پارچه ها را تضعیف کرده و لباس های شما را خیلی سریع تر به داخل توده اهدای هد کند. حتی بدتر؟ این عادت به ظاهر بی ضرر می تواند کمد شما را قبل از زمان خود نیز از بین ببرد. این 12 گنجه پیاده روی را که باید بمیرید ، ببینید.قانون

نادیده گرفتن قانون 80/20

طبق قانون 80/20 ، یک فرد متوسط ​​فقط 20 درصد از لباس های خود را 80 درصد از زمان می پوشند. بنابراین باید به لباس هایی که بیشتر اوقات می پوشید ، ساده ترین دسترسی را داشته باشید و آنها را درست از جلو و راست در بالا ذخیره کنید. احتمال این است که شما در واقع هرگز بیشتر 80 درصد از کمد لباس خود را نپوشیدید ، بنابراین سازمان دهندگان حرفه ای توصیه می کنند که در ابتدای فصل همه آویزهای خود را به عقب برگردانید ، سپس هر آویز را به عنوان پوشیدن ، شستشو و برگرداندن آیتم به جلو بپیچید. در پایان فصل (یا سال) ، لباس های خود را از هر کدام که چوب لباسی باز هم عقب مانده اید بگیرید و به آنها اهدا کنید تا فضایی را برای چیزهای جدیدی که در واقع دوست دارید آزاد کنید.
آیا می خواهید فضای ذخیره سازی کمد خود را سه برابر کنید؟ در اینجا چگونه است.قفسه های سازمان کمد لباسخانواده دستی

ذخیره پوشاک خارج از فصل بدون تمیز کردن آنها ابتدا

کت ها و کت ها کتک می زنند. در پایان فصل ، آنها عناصر دانه ای ، دود ، عناصر را جذب می کنند. اساساً هر چیزی که با آنها در تماس باشید به علاوه خاک و عرق بدن خودتان هستند. پوشیدن لباس های بیرونی پوست در پشت کمد یا زیر تخت شما بیش از حد غیر بهداشتی است – این امکان را به شما می دهد که لکه ها را تنظیم کنید و حتی می توانید پارچه ها را تضعیف و محو کنید. بنابراین برچسب مراقبت را بررسی کنید تا ببینید که آیا شما نیاز به ماشین لباسشویی ، شستشوی دست یا تمیز کردن پوشاک خود دارید ، سپس روی همه زیپ ها را زیپ کنید تا قبل از رفتن به صورت تمیز عمیق از مضراب جلوگیری کنید.
دفعه دیگر که روز شستشو است از این 10 اشتباه رایج خودداری کنید.تمیز کردن خشک

تمیز کردن خشک تازه خود را در آن دسته از سیم پلاستیکی آویز پلاستیکی

انتخاب لباس مجلسی یا کت و شلوار آن از لباس پاک کننده وسوسه انگیز است و آن را به طور جداگانه در کمد بچسبانید ، فقط برای اینکه دوباره آن را دفعه بعد که یک رویداد رسمی برگزار کردید ، وسوسه کنید. اما لباس شما به معنای زندگی در داخل زندان پلاستیکی خفه کننده نیست ، جایی که پارچه می تواند از مواد شیمیایی موجود در پلاستیک به ضعف و حتی تغییر رنگ استفاده شود. با گذشت زمان ، رطوبت به دام افتاده در پلاستیک حتی می تواند کپک را تشویق کند. و حتی ما را در آویزهای سیم شروع نکنید (به بالا مراجعه کنید).
دریابید که چگونه می توانید از کمد لباس های خود استفاده کنید.ارتش نجات

قبل از خرید فراموش کرده تا پاکسازی کنید

اگر لباس را برای فصل تغییر تعویض می کنید ، از این فرصت استفاده کنید تا قلب خود را پاک کنید و استرس را در این روند تسکین دهید. آویز کردن بیش از حد لباس ها یکی از رایج ترین اشتباهات نگهداری لباس است. اگر به نظر می رسد بسیار دلهره آور است ، آن را به یک امر خانوادگی تبدیل کنید ، و انگیزه های جایزه برای بیشتر موارد اهدا شده را بدهید.
همه این سازمانها وانتهایی را برای مواردی که نمی خواهید ارائه می دهند.
افشای اطلاعات: این ارسال توسط ویراستاران The Family Handyman برای شما آورده شده است ، که هدف آنها برجسته کردن محصولات و خدمات شما جالب است. اگر آنها را بخرید ، ما سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما از نظرات شما استقبال می کنیم چیزی دارید که فکر می کنید باید درباره آن بدانیم؟ با ما تماس بگیرید، اینجا.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *