چگونه خانه خود را مانند یک بازرس خانگی بازرسی کنید

وقتی صحبت از خرید (یا فروش) خانه می شود ، مهمترین مرحله ، بررسی دقیق خانه است. بازرسان خانه به شما در یافتن چیزهایی که ممکن است در طی مسیر حرکت سریع فضا متوجه نشده اید ، کمک می کنند. با این حال ، بازرسی در منزل می تواند بسیار گران شود. قبل از اینکه یک بازرس خانه را بررسی کند ، می توانید با قدم زدن سریع در یک بازرسی از خانه ، یک تن پول پس انداز کنید.

نه ، ما نمی گوییم که نباید یک بازرس خانه استخدام کنید. بازرسان منزل می توانند صادقانه یکی از بهترین استراتژی های خرید قبل از خانه باشند که خریدار خانه می تواند از آن استفاده کند. آنها می توانند با اطمینان از همه چیز در خانه در شرایط خرید ، خطرات را کاهش دهند. یک بازرس خانه می تواند یک تصویر صادقانه از کل ساختمان به شما بدهد و به شما کمک کند تا بفهمید که پول شما واقعاً به کجا می رود.

بله ، استخدام یک بازرس خانه خوب است ، اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید ابتدا چند مورد بازرسی کنید قبل از دادن پول خود به شخص دیگری. در اینجا چند مورد وجود دارد که می توانید ابتدا خودتان آنها را بررسی کنید:

لوله کشی

آزمایش زهکشی ها و مشاهده هر لوله ای راهی مطمئن برای یافتن هرگونه مشکل لوله کشی در خانه شما خواهد بود. لوله ها را برای هر نوع نشت بررسی کنید و شیرها را اجرا کنید تا ببینید که آیا زهکش ها مسدود شده اند یا خیر. این همچنین به شما در ارزیابی فشار آب کمک می کند.

دیوارها ، سقف و کفپوش

بزرگترین چیزی که باید بررسی کنید آسیب و قالب در آب است. اگر شاهد آسیب دیدگی آب یا حتی لکه های تغییر رنگ در دیواره ها ، سقف یا کفپوش خود هستید ، باید آن را به عنوان یک نشانه احتیاط مصرف کنید. هرگونه آسیب دیدگی در آب می تواند به معنای مشکلات جدی در داخل دیوارها و حتی با عایق بودن شما باشد. اگر خسارت دیدید ، این به معنای یک بازرسی سنگین و بسیار کمی تعمیر است تا زمانی که آن مکان قابل زندگی نباشد.

بام

آسیب و نشت آب یا می تواند از چیزی در داخل خانه ناشی شود ، اما به احتمال زیاد از یک سقف نشت یافته ناشی می شود. در صورت امکان ، بررسی سقف به وقت شما می رسد تا اطمینان حاصل کنید که هیچ چیزی درحال رخ دادن نیست و یا تعمیرات گسترده ای لازم نیست انجام شود. در اینجا نحوه یافتن و رفع نشت سقف آورده شده است.

پایه

نه مثل این که پایه و اساس ساده ترین کار برای بررسی است ، اما علائمی وجود دارد که می توانید هنگام پیاده روی در خانه به جستجوی آنها بپردازید. مسائل مربوط به بنیاد می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در مورد کفها و همچنین چارچوب کلی خانه شود. ترک های ناهموار و بدون پوشش ممکن است به دلیل مشکلات بنیاد اتفاق بیفتد. اگر همچنین با درب یا پنجره هایی که به درستی چسبیده و یا به درستی چسبیده اند ، مشکل ندارید ، این می تواند نشانه ای از مشکلات اساسی باشد. در آخر ، به دنبال هر گونه برآمدگی در دیواره های پایه باشید. اگر قصد خرید خانه قدیمی دارید ، این ممکن است یک مسئله رایج باشد که با آن روبرو می شوید. در اینجا شش مشکل مخفی وجود دارد که یک خانه قدیمی در آن پنهان شده است.

زیر زمین

در کنار سقفهای نشتی و دیگر منابع برای مشکلات آب ، زیرزمین در واقع می تواند چند مشکل آب خاص خود را تجربه کند. آسیب آب زیرزمینی از دو منبع ناشی می شود: تراکم رطوبت داخلی در سطوح سرد و آب از خارج وارد می شود. اگر از بیرون باشد به این معنی است که سیستم زهکشی ممکن است به خوبی برای خانه تنظیم نشده باشد. اگر در زیرزمین آسیب آب دیده اید ، می خواهید مطمئن شوید که از کجا آمده است. با این کار می توانید مشکل آب را تشخیص دهید.

سیستم الکتریکی

به طور معمول ، مردم با روشن کردن و خاموش کردن چراغ ها ، سیستم الکتریکی را بررسی می کنند ، زیرا به نظر می رسد مناسب ترین روش برای بررسی هرگونه مسئله است. اما نکته ای که می توانید به ویژه از آن مراقبت کنید ، پریز برق و سوئیچ ها هستند. اگر ظاهراً جدید به نظر برسند ، گاهی اوقات این بدان معنی است که اتاق اخیراً سیم کشی شده است. در این صورت ، ممکن است بخواهید که رسانه ها را با آزمایش کننده ظروف بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی سیم کشی شده است. اگر اینگونه نبوده است (مانند دیدن مشکلی مانند قطبیت معکوس) ، این بدان معنی است که صاحب خانه سعی کرده سیم کشی را برطرف کند و هنوز مورد بازرسی قرار نگرفته است.

کوره

بزرگترین کاری که می توانید انجام دهید بررسی سن کوره است. طول عمر کوره در حدود 20-25 سال است و یک کوره به خوبی نگهداری شده می تواند تا 30 یا 40 ادامه داشته باشد. حتماً تاریخ کوره را بررسی کنید تا با جستجوی برچسب هایی که سرویس روتین را اسناد می کنند ، تاریخ کوره را بررسی کنید.

همانطور که شما این بازرسی از خانه را انجام می دهید ، این ابزارهای بازرسی خانگی DIY به اطمینان از ایمن بودن خانه و آماده خرید یا فروش کمک می کنند. و اگر یک بازرس خانه را بعد از بازرسی خود استخدام کرده اید ، حتماً با آنها از طریق بازرسی پیاده شوید. شما می توانید با حضور در آنجا که آنها چیزهایی را کشف می کنند ، یک تن درباره خانه بیاموزید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *