چگونه مارها را از حیاط و خانه خود دور نگه دارید

چگونه مارها را دور نگه داریم ، از جمله این سیاه و زرد!

چگونه مارها را دور نگه داریم

اگر تصمیم نگرفتید که مار را در یک فضای تمیز 20 گالنی قرار دهید ، آنرا تغذیه کنید ، و بگذارید تا به اطراف برسد ، احتمالاً آن را در خانه خود نمی خواهید. یک حیوان خانگی یک چیز است ، اما دقیقاً مانند روشن کردن چراغ ها در وسط شب برای یافتن سوسک در شکار خرده های آشپزخانه شما ، فقط یک چیز فوق العاده نگران کننده در مورد مار است که وارد فضای فروتنانه شما می شود.

صحبت از سوسک ها ، این چیزی است که واقعاً آنها را می کشد.

واقعیت این است که اکثر موجودات از جمله مارها هیچ ارتباطی با انسان ندارند. این بر خلاف شما نیست که آنها به فضای شما حمله کنند ، فقط وحشی و کنجکاو هستند … و معمولاً گرسنه هستند. بیشتر مارهای آمریکای شمالی بی ضرر هستند ، بنابراین اگر تمایل شما به دور نگه داشتن آنها از دید شما ضروری باشد ، بهتر است آرام باشید و از روشهای غیر مضر استفاده کنید.

چه چیزی مارها را دور می کند

اگر تعداد کمی مار در حیاط (و بعضی اوقات خانه شما) در حال حیاط است ، اولین غریزه شما خرید مواد دافع شیمیایی است. با این حال ، این به طور معمول امن ترین روش برای دور نگه داشتن مارها نیست زیرا این مواد دافع می توانند برای حیوانات اهلی ، مردم و محیط زیست مضر باشند. بهتر است به دافع کننده هایی که بطور خاص برای مارها طراحی شده اند ، بچسبید. حتی با دفع مارها ، حتماً مسیرها را دقیقاً بخوانید! Ortho Snake B Gon را امتحان کنید ، یک ماده دافع مار است که باید هر 30 روز یکبار در اطراف ملک شما آب شود تا مارها از حیاط و خانه خود خارج نشوند. این گیاه از روغنهای اساسی تهیه شده است و به عنوان یک گزینه سازگار با محیط زیست به بازار عرضه می شود که به انسان ، حیوانات اهلی یا گیاهان آسیب نمی رساند.

همچنین مهم است که درک کنید که چه کاری انجام می دهید و در وهله اول جذب مارها به خانه شما است. از آنجا که آنها به دنبال غذا و سرپناه هستند ، بهترین راه برای نگه داشتن آنها ، حذف منابع غذایی آنها مانند جوندگان است. همچنین باید از نگه داشتن غذای حیوان خانگی در فضای باز خودداری کنید.

در مورد از بین بردن آفات دیگر برای دور نگه داشتن مارها باید بدانید.

مار

در مورد اطمینان از اینکه آنها در زیرزمین و فضای خزنده شما از آن دنج نمی کنند ، نقاط ورودی و مرطوب را خنک کنید!

در مورد استفاده از جارو برقی درب و سلب آب و هوا برای خنثی کردن شکاف های زیر درب های شما باید بدانید.

چگونه می توان مار از خانه خود بیرون آورد

ایده عالی دیگر برای چگونگی دور نگه داشتن مارها از حیاط شما ، مرتب نگه داشتن آن است. مارها دوست دارند در زیر قراضه ، تخته های چوبی ، سطل آشغال و چمن بلند بکشند. مطمئن باشید که هرگونه بقایای ساخت و ساز مرتباً مرتب شده است ، در بالای حفظ محوطه سازی خود بمانید و تمام پروژه های DIY و بازی ها و اسباب بازی های فضای باز شما تمیز شود.

در اینجا نکات مفیدی برای پاک کردن درهم و برهمی از حیاط شما وجود دارد.

نحوه خارج کردن یک مار از خانه شما: با کنترل حیوانات تماس بگیرید

با وجود تلاش های شما برای دور نگه داشتن مارها ، ممکن است شما هنگام تماشای تلویزیون روی نیمکت ، مار تصادفی و دزدکی را مشاهده کنید که به شما خیره شده است. دریغ نکنید! برای کمک به شناسایی و از بین بردن آن می توانید با کنترل حیوانات تماس بگیرید ، یا برای بیشتر تلاش DIY ، از جارو استفاده کنید تا در مسافت ایمن آن را پاک کنید. اگر آن را بی خطر تشخیص دهید ، می توانید از پوشیدن دستکش ، انتخاب آن و جابجایی آن به زیستگاه طبیعی آن نیز استفاده کنید.

همچنین می توانید از تله های مبتنی بر چسب استفاده کنید ، که روشی انسانی برای خلاص شدن از شر مارها در خانه شما است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *