چگونه می توان بالشتک های خود را از گرفتن اشتباه استفاده کرد

بالشتک

چگونه بالش های تند را رفع کنید: هر روز صبح بالش های خود را پر کنید

اندکی تعمیر و نگهداری با بالش های شما به طول می انجامد ، بنابراین مهم است که هر روز صبح بالش ها را بشورید تا از بدشکل شدن یا بدخلقی آنها جلوگیری کنید.

نحوه بالش بالش و بالش های پایین

طرفین بالش را از انتهای مخالف بکشید و این کار را در قسمت بالا و پایین انجام دهید ، وسایل را فشار دهید یا به سمت پایین وسط بالش فشار دهید.

چگونه بالش های تند را اصلاح کنید: آنها را در خشک کن قرار دهید

اگر سؤال کرده اید که چند بار باید بالش های خود را تغییر دهید ، باید بدانید که باید حداقل یک بار در ماه بالش های خود را در خشک کن قرار دهید تا جلوی آن را نگیرد. در اینجا کمی راز برای بالش های خود مانند هتل های موجود در هتل وجود دارد.

گروه های توپ تنیس

بالشهای تند را حل کنید: آنها را با توپ تنیس بزنید

با ریختن آنها در خشک کن با توپ تنیس ، توده هایی از بالش ها خارج کنید. توپ های تنیس توده ها را بیرون می کشند و بالش های شما را پر می کنند. ترفند توپ تنیس برای آسایشگران نیز بسیار عالی است!

بالشهای برآمدگی را حل کنید: آنها را به طور مرتب خشک کنید و هوا را به طور مرتب بیرون بزنید

خشک کردن هوا می تواند کار بیشتری برای خشک کردن بالش انجام دهد و هنگامی که هوا آنها را خشک کرد ، حتماً آنها را چند بار بشورید و بعد از گذاشتن روی میز یا خط لباس آنها را بچرخانید.

خلاص شدن از برآمدگی در بالش: پر کردن چیزهای دیگر

همیشه می توانید دوخت یک طرف یک بالش را برداشته ، مقداری از مواد را برداشته و دوباره آن را در بالش تنظیم کنید. پس از اتمام کار با چاشنی ، آن را تعویض کنید و بالش را دوخت کنید.

بالش های روی تخت

به هر حال داخل بالش چیست؟

انواع بالش بالاتری از پایین وجود دارد که فقط پرهای غاز یا اردک است. اما بعضی از افراد به سمت بالشهای فوم حرکت کرده اند در حالی که بسیاری از بالش ها پر از پلی استر ابریشمی نرم و چرخیده هستند.

بازیافت بالش و بالش های پایین

بالش ها قابل بازیافت نیستند و اکثر فروشگاه های پرتحرک آنها را به دلایل بهداشتی نمی گیرید اما می توانید بالش های قدیمی خود را با استفاده از آنها به عنوان تختخواب سگ ها مجدداً بپیچانید. با این 80 ایده درمورد تکرار مجدد چیز در خانه ایده های بیشتری کسب کنید. در غیر این صورت باید بالش های قدیمی را در سطل زباله پرتاب کنید.

هر چند وقت یکبار باید بالش را تغییر دهید

در اینجا چند مرتبه باید بالش های خود را بشویید. نکته ، شما باید بیشتر اوقات آنها را بشویید. با بالش های پایین بهتر است آنها را از طریق دو چرخه شستشو اجرا کنید تا هرگونه صابون باقی مانده و دو چرخه چرخش برای از بین بردن هرچه بیشتر آب موجود باشد. آنها را روی حرارت کم خشک کنید و خشک کن را متوقف کنید تا بالش ها را هر 20 دقیقه یکبار بشورید.

چگونه یک بالش را پر کنیم

می توانید فیبر پلی استر را بصورت آنلاین پیدا کنید ، این بهترین فروشنده آمازون است ، یا در فروشگاه های هنر و صنایع دستی. هنگامی که آماده پر کردن یک بالش هستید ، می بایست دوخت آن را در یک انتها برداشته و مواد را با قرار دادن آن در بالش ، جدا کنید ، تا از برآمدگی جلوگیری شود.

چه مدت باید یک بالش دوام آورد

بالش های پایین در صورت مراقبت صحیح می توانند تا 20 سال دوام بیاورند ، این به معنای نگه داشتن آن در یک محافظ بالش شده زیپ دار و یک بالش است.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *