چگونه می توان لیست خرید صفحه اصلی Google را تهیه کرد

funny things to ask Google HomeVantage_DS / Shutterstock

با یادگیری چندین سیستم عامل ، در صورت یادگیری نحوه استفاده از آن ، پیدا کردن لیست خرید خانه Google می تواند کمی سیر صحیح باشد. به چگونگی ایجاد لیست خرید در Google Home ، دستیار Google ، Google Express و در یک پلت فرم دسک تاپ نگاهی بیندازید.

نحوه ایجاد لیست خرید Google با استفاده از Google Home

 1. Google Home را باز کنید
 2. دکمه منو را بر روی برنامه فشار دهید یا از دستورات صوتی استفاده کنید
 3. تنظیمات بیشتر را انتخاب کنید
 4. لیست خرید را پیدا کنید
 5. دکمه منو را انتخاب کرده و لیست جدید را بزنید
 6. لیست را نامگذاری کنید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید این لیست اصلی شما باشد. اگر دوست دارید موارد را از طریق صدا اضافه کنید ، بدانید که این موارد فقط به لیست اصلی شما اضافه می شوند.
 7. دکمه انجام شده را پس از اتمام فشار دهید.
 8. برای به اشتراک گذاشتن لیست با شخصی ، روی دکمه اشتراک گذاری در گوشه سمت راست بالای آن ضربه بزنید و نام یا آدرس ایمیل آنها را وارد کنید ، سپس به ذخیره ضربه بزنید.
 9. اگر می خواهید لیست شما به شما ارسال شود ، روی “خرید این لیست” ضربه بزنید و در آنجا می توانید به Google Express ارسال شوید.

اینجا همه چیزهایی را که باید در مورد استفاده از برنامه Google Home در خانه خود بدانید وجود دارد.

Phone-with-Google-Express-showing-in-back-jean-pocket

نحوه ایجاد یک لیست خرید Google با Google Express

Google Express به زودی تبدیل به Google Shopping می شود.

 1. در لیست خرید در پانل سمت چپ در اکسپرس ضربه بزنید.
 2. روی تلفن همراه یا دسک تاپ خود تایپ کنید یا یک فرمان صوتی برای اضافه کردن موارد ارائه دهید.
 3. بعد از اضافه کردن موارد می توانید با انتخاب کادر کنار آیتم یا با کشیدن راست در موبایل ، آنها را در موبایل و دسک تاپ چک کنید.
 4. آنها را با کلیک روی سطل آشغال در دسک تاپ یا کشیدن به سمت چپ در تلفن همراه ، آنها را حذف کنید. اگر به طور اتفاقی چیزی را حذف کردید ، در پایین لیست بر روی واگرد کلیک کنید.
 5. در موبایل ، می توانید ترتیب لیست را با فشار دادن پایین روی مورد و کشیدن آن از بالا یا پایین لیست تغییر دهید.

10 دستگاه خانه هوشمند Google را برای اضافه کردن به خانه خود بررسی کنید.

Google-Assistant-app-open-on-phone

نحوه ایجاد لیست خرید Google با دستیار Google

اطمینان حاصل کنید که تلفن شما برای اجرای Google Assistant شرایط لازم را دارد. آنچه دستگاه شما برای اجرای Google Assistant نیاز دارد در اینجا آمده است.

 1. دکمه اصلی را بر روی تلفن خود لمس کرده و نگه دارید یا بگویید “OK Google” برای دسترسی به دستیار.
 2. از دستیار بپرسید ، “لیست خرید من چیست؟”
 3. روی نماد حساب خود در گوشه سمت راست ، تنظیمات انتخاب شده ، و سپس خدمات و سپس لیست خرید ضربه بزنید.
 4. برای دیدن لیست های خود ، روی نماد سه نقطه عمودی ، سپس “لیست های من” بیشتر ضربه بزنید و “+” را برای ایجاد یک لیست جدید انتخاب کنید. در صورت وجود لیست خرید شما در یک پنجره Chrome یا برنامه Express باز می شود.

شما نمی توانید موارد را از طریق دستیار Google حذف کنید اما می توانید به برنامه Google Home بروید و آنها را بررسی کنید.

آیا Google Home یا Google Mini برای شما مناسب است؟ جوانب مثبت و منفی هر دو را بیاموزید.

نحوه ایجاد یک لیست خرید بر روی دسک تاپ

 1. به حساب Google خود وارد شوید
 2. به لیست خرید.google.com بروید
 3. روی افزودن مورد کلیک کرده و مورد را تایپ کنید

کدهای تقلب در Google Home را که باید بدانید بیاموزید.

محصولات ویدئویی عالی و خانگی را که می توانید به خانه خود اضافه کنید ، در ویدیوی زیر کشف کنید.

100 محصول را ببینید که خانه شما را دقیق تر می کند
1 / 101

Garage-Door-Openerخانواده دستی

قدرت ، نور و هوای فشرده را از سقف خود بیرون بکشید

هنگامی که مکانیک های اتومبیل به یک نور مشکل ، گیرنده یا هوای فشرده شده نیاز دارند ، آنها فقط به سقف می رسند و هر شیلنگ یا طناب موردنیاز خود را پایین می آورند. حالا شما هم می توانید. نیروگاه گاراژ Chamberlain روی سقف شما سوار می شود و دارای 25 فوت است. چند منظوره “شلنگ” کشویی / جمع شونده برای تأمین نور ، قدرت و هوای فشرده شده.
واحد پایه به یک مخزن مجاور متصل می شود و یک کمپرسور هوا را قادر به از بین بردن 100 psi (عالی برای لاستیک های دوچرخه) می کند. دو لامپ هالوژن MR16 را داخل واحد سقف بکشید تا علاوه بر چراغ کار LED در شلنگ جمع شده ، 100 وات روشنایی منطقه نیز بدست آورید. ایستگاه گاراژ نیروگاه را در مراکز خانگی و بصورت آنلاین پیدا کنید.
آن را در آمازون پیدا کنید.robot vacuumآمازون

خلاء Neato Botvac

از تعمیر خلاء خسته شده اید؟ خلاء ربات Botvac Wi-Fi متصل از Neato به شما امکان می دهد خلاء را از هر کجا که هستید کنترل کنید. آیا شرکت دقایقی آخر برای شام آماده شده است؟ قبل از ترک کار خلاء ربات را شروع کنید. و دارای دو حالت تمیز کردن است و شامل یک فیلتر فوق العاده با عملکرد است که تمیز کردن آن را آسان می کند.
اکنون این خلا را دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات مورد علاقه فن آوری خانگی ما این ویدیو را تماشا کنید:

sousvide_02 cookingآشپزی آنوا

Anova Sous Vide با بلوتوث

اگر بیرون از آن برای خنک کردن خیلی خنک است ، آشپزی را در بلوتوث Anova Sous Vide امتحان کنید. و این ویدئو سوز (یک روش پخت و پز غذا به آرامی در یک کیسه بسته شده در خلاء در دمای کم تا بتوانید بیشتر آب و رایحه را حفظ کنید) دستگاه پخت و پز دقیق ، آن کباب یا استیک را هر بار در دمای مناسب می پزد و شما می تواند روند پخت و پز را از طریق سیستم بلوتوث خود پیگیری کند.
آن را در آمازون پیدا کنید.آمازون

Sleep Screamer Alarm Alarm حرکت

سرانجام چیزی برای تعیین اینکه کیک آخرین کوکی را گرفته است. هیچ اتهامی دروغین دیگری که به اطراف پرواز می کند و یا به عنوان شواهد بی پروا به عنوان واقعیت مورد استفاده قرار نمی گیرند ، طرف متخلف درست در خانه با دست قرمز دستگیر می شود. شما می توانید پیش بروید و متوجه شوید که مجازات ، اما زنگ هشدار حرکت Sammy Screamer BleepBleeps (که ممکن است موردی برای چنین چیزهایی مانند سوء استفاده بیش از حد باشد) باعث جلوگیری از ننگ اجتماعی می شود. به بعضی از کوکی های مفید برای افراد مفید نگاهی بیندازید.
این محصول را هم اکنون سفارش دهید.آمازون

مربی خانگی سالم Netatmo

مانیتور کیفیت هوای هوشمند Netatmo فقط ممکن است چیزی باشد که خانه شما به منظور تعیین آنچه در هوا در هوا شناور است نیاز دارد. این بهترین سطح صوت را برای خواب یا میزان رطوبت مناسب برای کودک مبتلا به آسم نشان می دهد. اگر احساس می کنید کیفیت هوا می تواند بهبود یابد ، این 12 روش طبیعی را برای بهبود کیفیت هوا امتحان کنید.
امروز سفارش دهیدspeakerرئیس

Bose SoundTouch

برخی می گویند “Bose or Bust” به لطف شهرت باورنکردنی این برند در صدا خانگی. Bose SoundTouch یک وسیله صوتی کلاسیک صرفه جویی در فضا است. همراه با Remote های اختصاصی که دارای دکمه های میانبر قابل تنظیم است ، SoundTouch علاوه بر WiFi ، از جریان بلوتوث نیز پشتیبانی می کند و به آن امکان می دهد صدا را از منابع داخلی داخلی مانند Sirius XM و Spotify پخش کند. سطح ورود SoundTouch 10 بسیار عالی است و صدایی کامل و غنی را که اتاق را پر کرده است ارائه می دهد. همچنین می توانید از SoundTouch 20 و 30 انتخاب کنید. اگر می خواهید یک بلندگو با قدرت کم جمع و جور اتاق های بزرگتر را پر کند ، با 30 عدد بروید! مهارت جدید Bose برای الکسا همچنین به شما امکان می دهد از کنترل صوتی هندزفری SoundTouch خود با استفاده از دستگاهی با قابلیت Alexa استفاده کنید. همچنین باید Bose SoundLink Revolve + را ببینید.
همین حالا دریافت کنیدتوالتقیمت لوکس

Luxe Bidet Neo 120

حتی توشی شما به کمی تجمل و احتیاج دارد ، به همین دلیل مردم به خاطر این دلبستگی دلپذیر توالت معتبر قیمت دیوانه می شوند. به جای خرید یک بیت ، می توانید با این لوازم جانبی کوچک پول زیادی صرفه جویی کنید. این یک پیوست بید مکانیکی و غیر برقی مکانیکی است که از آب شیرین برای تمیز کردن نهایی بدون استفاده بیش از حد از دستمال توالت استفاده می کند. در اینجا چیزی است که شما باید درباره یک قیمت واقعی بدانید.
امروز این کار را برای خانه خود سفارش دهید.آمازون

چراغ سنسور حرکت OxyLED

نکته جالب در مورد چراغ سنسور حرکت OxyLED این است که فقط در صورت نیاز به آن روشن می شوید و فقط تا زمانی که به آن نیاز دارید روشن خواهد شد. می توان آن را تقریبا در هر نقطه نصب کرد و در جایی که به آن احتیاج دارید ، نور داد. این باتری کار می کند و این بدان معنی است که باید نگران این باشید که یک خون آشام انرژی باشید.
امروز آن را بخرید.آمازون

مانیتور انرژی خانگی Neurio

نگاهی بیندازید به آنچه آب خانه را با مانیتور انرژی خانگی Neurio می چشید. این یک نمایشگر واقعی از مصرف انرژی در خانه شما را فراهم می کند و می تواند به شما در کاهش هزینه های انرژی کمک کند. ببینید که مهمترین چیزها در هنگام صرفه جویی در هزینه های انرژی به چه مواردی نگاه می کند.
اکنون آن را در آمازون پیدا کنید.آمازون

دقیق هوشمند iKettle

اگر زمان چای یکی از مهمترین اوقات روز برای شما باشد ، Smarter Electric iKettle ممکن است علاوه بر ایده آل برای آشپزخانه باشد. یک حالت برای تنظیم دیگ در هنگام بیدار شدن و هنگام بازگشت به خانه وجود دارد. وقتی چای را به دستور خود می گذارید احساس خواهید کرد که در یکی از اقامتگاه های سلطنتی زندگی می کنید.
این iKettle را در آمازون دریافت کنید.آمازون

iRobot Braava Jet 240 Rob Mop

شاید این بدان معنا باشد که می توانند کف هایی مانند iRobot Braava Jet 240 Robot Mop را تمیز کنند. این طناب رباتیک با یک لامپ تمیز کننده لرزش با خاک و لکه هایی مانند قهوه خشک و سودا مقابله می کند. این 100 هک تمیزکننده ضروری را انتخاب کنید تا بقیه کارها نیز آسان تر شوند.
هم اکنون این ربات تمیز کننده را دریافت کنید.گارتنزورگ

گارتنزورگ

بدون نگرانی در مورد نداشتن نور کافی با Gartenzwerg ، در داخل خانه باغ باشید. این یک باغ مخصوص خود است که دارای چراغ های در حال رشد ، سنسور دما و رطوبت به همراه برنامه ای است که سطح pH را کنترل می کند. این نکات را امتحان کنید تا بذرها قبل از فصل کاشت در داخل خانه شروع شوند.تسلا

سقف خورشیدی تسلا

کار بر روی طراحی سقف خورشیدی تسلا ادامه دارد اما این یک راه براق برای گنجاندن پنل های خورشیدی در طراحی خانه بدون از بین بردن زیبایی جذاب است. شما ممکن است بتوانید آنها را در Home Depot رزرو کنید ، هرچند که این مرحله از مرحله خارج می شود.آمازون

فشار میکروبوت

هرگز با این رفع اشکال که مجدداً هر وسیله ای در خانه را به یک دستگاه هوشمند تبدیل کند ، رختخواب خود را ترک نکنید. MicroBot Push می تواند به دستگاههایی که دکمه فشار دارند وصل شود و کاربر می تواند از راه دور MicroBot Push را فشار دهد تا دکمه را فشار دهد. برای دستگاه های قهوه ، درب های گاراژ ، فن ها و دستگاه های ارتباطی بسیار عالی است.
امروز اینو دریافت کنfriday_top_brass-1200x1200 Friday Lock from Friday Labs

جمعه قفل از آزمایشگاه های جمعه به عنوان کوچکترین قفل هوشمند در جهان تبلیغ می شود

Friday Labs می گوید قفل Friday قفل کوچکترین قفل درب هوشمند جهان است. جمعه همچنین یکی از قفل های شرکت های کوچکتر است که ویژگی “قفل اتوماتیک و بدون تعامل” را ارائه می دهد. و قفل جمعه سریع و آسان نصب می شود و دارای چندین پوشش پوسته می باشد تا با هر نوع دکوراسیون منزل مطابقت داشته باشد. جمعه برخلاف هر یک از پیشنهادات قبلی ، یک باتری قابل شارژ نیز دارد ، با این حال با 249 دلار یکی از قفل های گران قیمت در اینجا است.
این قفل پیشرفته را در آمازون دریافت کنید.تیز

هواکش هوشمند Keen Home

Keen’s Home Smart Vent برای هماهنگی دما در هر اتاق خانه شما تلاش خواهد کرد. این هوا را بین اتاقها هدایت می کند تا دمای HVAC باهوش تر تعادل برقرار کند. ببینید چگونه یک خانه قدیمی با به روزرسانی HVAC می تواند در هزینه های کلان پس انداز کند.
آن را در آمازون دریافت کنید.آمازون

امنیت خانگی Sense8

Sense8 Home Security یک سیستم امنیتی قوی را ارائه می دهد که هزینه خدمات ماهانه آن را ندارد. این دوربین یک دوربین 1080 پیکسلی HD با دید در شب ، تشخیص حرکت و زنگ 95 بلندگو و بلندگو را در اختیار شما قرار می دهد. حتی گرما و رطوبت را رصد می کند و در صورت مشاهده تغییر غیرمعمول هشدار ارسال می کند. اگر از خانه دور هستید ، هنوز هم می توانید از طریق فیلم با کسی در خانه ارتباط برقرار کنید. همچنین می توانید این ترفندهای امنیتی خانه DIY را نیز امتحان کنید.
امروز آن را بخرید.آمازون

August Lock Lock Pro

August Smart Door Lock Pro یک بن بست هوشمند کاملاً برجسته اما گسسته است. و این بدان معنی است که شما فقط بخشی از بن بست را در قسمت داخلی درب تعویض می کنید و کلید ورودی موجود را در خارج می گذارید. می توانید با پیچاندن آن از داخل ، استفاده از برنامه تلفن یا استفاده صوتی از Google Assistant ، Alexa یا Siri ، بن بست را قفل کرده و آنلاک کنید. و سایر سیستمهای اتوماسیون خانگی مانند Nest ، Airbnb و HomeAway کار می کنند. آگوست همچنین به شما امکان می دهد تا آن را با استفاده از صفحه کلید و یا یک دوربین دزدگیر برای راحتی و امنیت بیشتر ادغام کنید. Smart Lock Pro همچنین با نزدیک شدن به درب و قفل شدن دوباره درب هنگام بسته شدن درب ، قفل آن را نیز باز می کند. ابعاد کوچک این محصول بدان معنی است که برای اتصال اتوماسیون منزل به اوت آگوست کانکت نیاز دارد.
این قفل را در آمازون دریافت کنید.appVTOSEN

دوربین اوتوسکوپ VTOSEN

آیا شما نشنیده اید که قرار نیست گوشهای خود را با نکات Q تمیز کنید ؟! اکنون می توانید با استفاده از این دوربین جذاب فتوسکوپ ، آنها را ایمن کنید. در حالی که ممکن است افراد هنگام دیدن این وسیله در حمام شما دو بار فکر کنند ، این دستگاه بهداشت نهایی است که به شما امکان می دهد موم یا کنه گوش خود را به طور کامل و ایمن تر تحت این راهنما تمیز کنید ، در حالی که سلامت سلامت گوش خود را با نمایشگر ظاهر می کنید. در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه خود. درمورد ایمنی گوش ، در اینجا نحوه تهیه جوانه های گوش خود با استفاده از گوشواره های کوچک آورده شده است.
آن را در آمازون پیدا کنید.lockلکه بینی

درپوش قفل دیجیتال بطری

آیا تا به حال آرزو می کنید که گذرواژه ای برای ورود افراد به سهام خصوصی شما فراهم شود؟ این که آیا شما یک بطری شراب گرانقیمت که می خواهید مقدس نگه داشته شود یا می خواهید از رسیدن برخی از داروهای خاصی به دست کوچک خود اطمینان حاصل کنید ، این کلاه قفل بطری دیجیتال همه را از وسایل شما دور نگه می دارد. با استفاده از قفل دیجیتال ، فقط شخص دارای ترکیب می تواند آن را باز کند! همچنین شما می توانید به این قفل های پنجره ای ساده DIY علاقه مند باشید تا خانه خود را ایمن نگه دارید.
امروز سفارش دهیدhoseمینو

واشر واشر 360

دوست دارید با توله سگ خود پیاده روی کنید ، اما از گرمی که با آنها به خانه می آیند متنفر هستید؟ قبل از اینکه یک لحظه دیگر را روی دست و زانوی خود بگذرانید ، و آنها را بین لرزهای شدید ببندید ، این ابزار عجیب کارآمد را امتحان کنید. این ماشین لباسشویی سگ به آرامی کت سگ شما را در یک جارو تمیز تمیز می کند. اگر توله سگ خود را دوست دارید ، شاید بخواهید یکی از این خانه های سگ باورنکردنی را به آنها هدیه دهید.
اکنون یکی را برای حیوان خانگی خود بخرید.coffeeباریسیور

ساعت زنگ دار Barisieur

اگر قرار است با زنگ از خواب بیدار شوید ، حداقل باید یکی باشد که بوی قهوه تازه دم کرده بو دارد ، درست است؟ شما می توانید ساعت زنگ دار Barisieur را تنظیم کنید تا در زمان معینی از خواب بیدار شود و شما را با تهیه یک فنجان قهوه یا چای تازه به شما بچسبانید. اگر صبح برای شما سخت است ، این وسایل ضروری آشپزخانه را در نظر بگیرید تا شما را در سمت راست تخت بلند کند.
اکنون آن را در آمازون بخرید.Smartphone with thermal imagingخانواده دستی

تلفن هوشمند با تصویربرداری حرارتی

تلفن هوشمند اندرویدی CAT S60 (catphones.com) بسیار ناهموارتر از یک تلفن با مصرف کننده است. ضد خش در برابر 6 فوت است. تا یک ساعت روی بتن ، ضد گرد و غبار ، ضد ضربه و ضد آب رها کنید. این گوشی از نظر منفی از 13 تا 131 درجه فارنهایت کار می کند و صفحه لمسی قابلیت ردیابی دستکش و انگشت مرطوب را دارد ، بنابراین در هر شرایط جوی کار می کند.
CAT S60 دارای یک دوربین 13 مگاپیکسلی و همچنین یک دوربین مادون قرمز (FLIR) است. از دوربین FLIR در سراسر خانه خود برای اندازه گیری دمای سطح و پیدا کردن نشت هوا و اختلاف دما در پشت دیوارها ، مشکلات الکتریکی و حتی زنبورها استفاده کنید. S60 با AT&T و T-Mobile و شبکه های GSM وابسته با استفاده از نانو سیم کارت کار می کند. این دستگاه از حافظه داخلی 32 گیگابایتی بهره می برد و از کارت حافظه microSD برای ذخیره سازی طولانی تا 128 گیگابایت می پذیرد.
اکنون آن را در آمازون بخرید.Weber iGrill 3وبر گریل

وبر iGrill 3

Weber iGrill 3 که با کوره های گازی بنز Genesis II و Genesis II LX سازگار است ، به شما امکان می دهد غذای خود را از نزدیک کنترل کنید تا هر بار نتایج کاملی کسب کنید. دستگاه مجهز به بلوتوث از چهار پروب پشتیبانی می کند و اطلاعاتی از قبیل دمای غذا ، زمان پخت و حتی سطح مخزن پروپان را از طریق برنامه Weber iGrill به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما ارسال می کند. کباب خود را با هر یک از این وسایل جالب ارتقا دهید.smart lightsانبار خانه

کیت استارت روشنایی بی سیم Lutron Caseta

با کیت استارت روشنایی بی سیم Lutron Caseta ، خانه خود را در مسیر اتوماسیون قرار دهید.
ویدیوی Stuff We Love ما را در مورد این محصول ببینید.
امروز آن را دریافت کنیدBluetooth padlockخانواده دستی

قفل بلوتوث

ما در محل کار با غریبه ها که زباله های خود را در دفن زباله خود دفع می کردیم مشکلی داشتیم. در چند صبح ، کاملاً پر از آوار ساختمانی بود! می توانیم شبانه روزی قفل دامپزشک را شروع کنیم یا 80 دلار هزینه اولیه وانت را پرداخت کنیم. من یک قفل قفل بلوتوث Master Lock خریداری کردم زیرا نمی خواهم هیچ کلید دیگری را در جیب های خود داشته باشم یا سعی می کنم یک ترکیب را به خاطر بسپارم.
برنامه تلفن من به من امکان باز کردن قفل را از راه دور (در محدوده بلوتوث) می دهد. من همچنین می توانم از برنامه برای تنظیم ترکیبی استفاده کنم که همکارانم بتوانند از آنها استفاده کنند. اگر کدهای جداگانه ارائه دهم ، می توانم پیگیری کنم چه کسی آن را باز کرده است و چه موقع – نه این که به همکارانم اعتماد نمی کنم. من می توانم از کدهای یکبار مصرف نیز استفاده کنم. من مدل فضای باز سنگین شماره 4401DLH را بصورت آنلاین خریداری کردم. – ویرایشگر جاش ریزبرگ
آن را در آمازون دریافت کنید.Ring doorbellانبار خانه

حلقه درب

فقط چند وقت پیش بود که کسی درهای سنتی را به 21 بیاندازدخیابان قرن. با استفاده از Ring Video Doorbell می توانید امنیت خانه خود را ارتقا دهید و به طور کلی زندگی خود را آسان تر کنید. Ring Doorbell به شبکه Wi-Fi منزل شما متصل می شود و فیلمبرداری HD از منطقه را مستقیماً خارج از درب شما می گیرد. سپس می توانید از طریق هر برنامه دیگر در جهان ، خواه در حیاط خلوت خود باشید و یا در کشور دیگری ، از طریق برنامه ای روی تلفن خود به فیدر دوربین دوربین دسترسی پیدا کنید. حباب درب حتی دارای کانال صوتی دو طرفه است ، بنابراین می توانید مکالمه کاملی با هر کس که در خانه شماست انجام دهید. Ring Doorbell می تواند تنظیم شود تا هربار شخصی که به خانه شما می رود ، یک اعلان برای شما ارسال کند تا بتوانید از میهمانان ناخواسته یا غافلگیر شده بازدید کنید. از نظر طراحی ، Ring Doorbell خیلی بزرگتر از سایر درهای درب نیست و در رنگ های متنوعی قرار می گیرد به طوری که با هر طرح رنگی کار می کند. Ring Video Doorbell بصورت آنلاین و در فروشگاه ها با قیمت 179 دلار فروخته می شود و نسخه “Pro” به روز شده آن با قیمت 249 دلار در دسترس است.
هم اکنون آن را برای خانه خود دریافت کنید.Electrical tools with onboard voltage testerخانواده دستی

ابزارهای برقی با تستر ولتاژ پردازنده

آزمایشکنندگان ولتاژ غیر تماسی برای اطمینان از خاموش بودن برق قبل از شروع یک پروژه الکتریکی عالی هستند. اما آزمایش کنندگان به راحتی قابل پیگیری و جایگیری نیستند – در کدام جیب قرار دارد؟
سازنده ابزار Gardner Bender با آزمایش یک آزمایش کننده درست در دستگیره های نوار سیم و پیچ گوشتی آن ، مشکل آزمایش کنندگان گمشده را حل می کند. ابزارهایی که هر زمان کار برق را انجام می دهید به آنها دست می دهید. به سادگی دکمه را فشار داده و دسته ابزار را در نزدیکی سیم ها حرکت دهید تا قبل از لمس تست شود. یا آزمایشگر را از دسته ابزار بکشید تا از آن به عنوان یک واحد آزاد استفاده کنید.
نوارهای سنجش ولتاژ GST-70M Circuit Alert Voltage و پیچ گوشتی SDT-10 را در مراکز خانگی و بصورت آنلاین پیدا کنید.
اکنون سفارش دهید.Smartphone inspection cameraخانواده دستی

دوربین بازرسی گوشی های هوشمند

این دوربین بازرسی آندوسکوپی Distianert دارای 13 فوت است. کابل که به شما امکان می دهد مار را پشت دیوارها بچسبانید و وسایل داخل خانه را نگاه کنید – حتی سیم را بگیرید یا مهره ها و پیچ ها را از محله های محکم بازیابی کنید. فقط برنامه را بارگیری کرده و دوربین بازرسی 2.0 مگاپیکسلی را در هر تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اندرویدی سازگار با آن (OTG) یا درگاه USB در لپ تاپ مک وصل کنید. دوربین را در موقعیت خود قرار دهید و سوئیچ شدت نور را تنظیم کنید تا نور مناسب دریافت شود. صفحه نمایش خود را تماشا کنید تا دوربین در جای مناسب قرار بگیرد. سپس یک فیلم هنوز شلیک کنید یا فیلم بگیرید.
برای مدت طولانی ، کابل را به چوب بچسبانید تا سر دوربین را تغذیه کرده و هدف بگیرید. این واحد با یک کیف نگهدارنده پارچه و سه ضمیمه همراه است: یک آینه 90 درجه ، قلاب و یک نوک مغناطیسی. کیفیت فیلم به اندازه کافی خوب است که کار را تمام می کند. فقط انتظار رزولوشن 1080 را برای این قیمت ندارید. می توانید این دوربین را با قیمت تقریبی 29 دلار در amazon.com پیدا کنید.
الان بخرش.Wifi boosterخانواده دستی

روتر Wi-Fi فوق العاده سریع

اگر در حال پخش ویدیوی خانگی یا بازی بی سیم یا اتوماسیون خانگی هستید ، به روتر Wi-Fi با بهترین دامنه و سریعترین سرعت نیاز دارید. اکثر روترهای Wi-Fi در هنگام پخش چند کاربر بصورت پهنای باند ، سختی را تحویل می دهند. دلیل این است که آنها داده ها را فقط به یک دستگاه تحویل می دهند. بنابراین سرعت همه بر اساس سرعت قدیمی ترین و کمترین دستگاه در زمان استفاده است. روتر بی سیم Netgear Nighthawk X6 Tri-Band بی سیم این مشکل را با اضافه کردن یک خط ترافیک اضافی حل می کند. وقتی روتر می بیند که یک دستگاه دزدگیر به صورت آنلاین وارد می شود ، دستگاه های سریعتر را به خط ترافیک جدید هدایت می کند ، بنابراین همه سریعترین سرعت ممکن را کسب می کنند.
روتر Nighthawk همچنین از شش آنتن و نرم افزار سازنده Beam برای تعیین و هدایت سیگنال به سمت هر دستگاه استفاده می کند. این روتر Wi-Fi همراه با یک پردازنده سریع دو هسته ای و یک آمپلی فایر قدرتمند ، قوی ترین سیگنال را در تقریبا در هر نقطه از خانه شما به ارمغان می آورد.
روش های دیگری برای دستیابی سریعتر اینترنت به شبکه بی سیم خود را بیابید.
در اینجا پیوندی برای سفارش آن در حال حاضر وجود دارد.Milwaukee one key drillخانواده دستی

ابزارهای خود را با تلفن خود کنترل کنید

خط ONE-KEY ابزار میلواکی نسل جدیدی از “ابزارهای متصل” است که می تواند برای متناسب با کار برنامه ریزی شود.
بیایید بگوییم که شما در حال نصب دریچه فلزی با استفاده از پیچ های خود حفاری هستید. فقط کافی است از برنامه Milwaukee استفاده کنید تا تنظیمات سنج و نوع فلز و اندازه پیچ را پیدا کنید. سپس مته یا درایور ضربه را با استفاده از بلوتوث تلفن خود برنامه ریزی کنید. هنگامی که ماشه را فشار می دهید ، ابزار با سرعت کم در دقیقه شروع می شود تا از راه رفتن نوک روی فلز جلوگیری شود. مانیتورینگ گشتاور الکترونیکی وقتی پیچ پیچ می خورد و سرعت لازم را برای وارد کردن پیچ حس می کند. با رسیدن پیچ به گشتاور برنامه ریزی شده ، سرعت و سرعت آن قطع می شود.
سیستم ONE-KEY همچنین از ویژگی های مدیریت موجودی و گزارشگری ابزار برای جوانب رعایت ابزارها و نظارت بر بهره وری کارگران خود برخوردار است.
برای کارهای DIY چند برنامه مفید پیدا کنید.
دریل ONE-KEY را اکنون در آمازون خریداری کنید.phone-doorخانواده دستی

به وسیله تلفن از طریق تلفن الکترونیکی وایکینگ ، از هر تلفنی پاسخ دهید یا درب را باز کنید

شما بسته هایی دریافت می کنید و نمی خواهید آنها در آستان شما بنشینند. یا اینکه وقتی در خانه نیستید باید درب خانه داران و پیمانکاران را باز کنید. کلیدهای یدکی را فراموش کنید. کدهای پیچ های مرده را فراموش کنید. این دو محصول از وایکینگ الکترونیک به شما امکان می دهد تا به درب پاسخ دهید ، از هر تلفن در هر نقطه با بازدید کننده صحبت کنید و حتی درب را از راه دور باز کنید.
کنترلر C-250 را بین جعبه مشخص کردن تلفن ثابت و تلفن های خانگی یا بین روتر و جعبه VoIP خود نصب کنید. کنترلر را به جعبه درب Viking E-40-BN-EWP وصل کنید. سپس به کنترل کننده برنامه ریزی کنید تا حداکثر پنج شماره تلفن همراه خانواده را شماره گیری کنید. هنگامی که یک بازدید کننده دکمه را فشار می دهد ، کنترلر تلفن منزل شما را با یک حلقه دو برابر زنگ می زند ، بنابراین می دانید بازدید کننده در در است و یک تماس تلفنی معمولی نیست. به درب جواب دهید و درب را از هر تلفن خانگی باز کنید.
وقتی خانه را ترک می کنید ، به سادگی کنترل کننده را برنامه ریزی کنید تا تماس های جعبه درب را به تلفن همراه خود منتقل کنید. اگر سرویس زمین یا VoIP ندارید ، کنترلر را در حالت انتقال تماس بگذارید و تمام تماسهای جعبه در را به یک تلفن قابل حمل ارسال می کند. تماس فرستاده شده به عنوان درب جلو شما روی صفحه گوشی قابل حمل شما ظاهر می شود. برای فعال کردن اعتصاب درب یا پیچ مرده مجهز به Wi-Fi ، به تماس پاسخ دهید و یک کد را وارد کنید. واحدهای وایکینگ کمی گران قیمت هستند ، اما محصولات درجه یک تجاری هستند ، بنابراین ماندگاری بیشتری نسبت به نسخه های ارزان تر از مصرف کننده دارند.
اکنون آن را در آمازون پیدا کنید.motion-sensor-surge-protectorخانواده دستی

نوار قدرت TrickleStar حرکت حسگر لایحه الکتریکی شما را اصلاح می کند

جعبه کابلی / ماهواره ای ، پخش کننده Blu-ray ، سیستم صوتی تلویزیون و دستگاههای پخش تمام قدرت 24/7 حتی اگر تلویزیون خاموش است ، همه قدرت را جلب می کنند. با رایانه شما و چاپگر ، اسکنر و بلندگوهای لوازم جانبی آن نیز یکسان است. TrickleStar Motion Sensor PowerStrip هنگام استفاده از این دستگاه های مکش قدرت خاموش می شود. نشانه های آن را از هر دستگاه (تلویزیون یا رایانه) به داخل محفظه “کنترل” وصل می کند ، به همراه ورودی از سنسور حرکت وصل شده.
در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است. هنگامی که تلویزیون یا رایانه را روشن می کنید ، نوار پاور بلافاصله سه درگاه سوئیچ شده را برای لوازم جانبی / لوازم جانبی خود روشن می کند. وقتی تلویزیون یا رایانه را خاموش می کنید ، گیرنده های خاموش را خاموش می کنید. و اگر تلویزیون یا رایانه روشن است ، اما شما به مدت 30 دقیقه یا بیشتر از اتاق خارج می شوید ، سنسور حرکتی گیرنده های خاموش را خاموش می کند. برگردید و آنها را به عقب برگرداند. این واحد دارای یک مخزن کنترلی ، سه گیرنده روشن و سه گیرنده همیشه روشن ، همراه با محافظت در برابر افزایش داخلی (1080 ژول) برای کلیه رسانه ها است.
آن را در آمازون بخرید.Dust vacuumخانواده دستی

جارو برقی پشت شما را نجات می دهد

ممکن است فکر کنید این Crowley Jones EV1850 Eye-Vac Pro Dustpan الکتریکی نمایانگر نهایی تنبلی است. اما اگر مشکلات عیب یابی دارید ، این خلاء / گرد و غبار هوشمند برای شما مناسب است. فقط واحد را روی حالت اتوماتیک تنظیم کرده و زباله ها را به سمت آن بکشید. سنسور حرکتی متوجه می شود که جارو در محدوده شما قرار دارد و خلاء را شروع می کند. شمع کثیف را به سمت درگاه مکش هدف قرار دهید و خلاء آن را مکش کند. اگر حیوانات خانگی دارید ، ممکن است هنگام پیاده روی ، ردیاب حرکت را فعال کنند. به همین دلیل یک حالت دستی روشن برای فعال کردن خلا وجود دارد.
موارد استفاده از اتصالات خلاء را برای جمع آوری گرد و غبار در کارگاه کشف کنید.
این را برای فروشگاه خود سفارش دهید.digital-fence-gaugeخانواده دستی

سنج نرده دیجیتال

این سنج سنج دیجیتال (Wixey WR25 Mini Digital Height سنج) به شما امکان می دهد تیغ اره جدول خود را روی یک ارتفاع دقیق تنظیم کنید. اما ما یک کاربرد عالی دیگر برای آن پیدا کردیم: این ابزار مناسب برای تنظیم نرده بر روی میز روتر شماست. متر را صفر کنید و سنج را بکشید تا عمق مورد نظر خود را روی صفحه نمایش دهید. سپس حصار را در جای خود قفل کنید ، دقیقا همان جایی که می خواهید.
امروز سفارش دهیدwater main automatic shutoffخانواده دستی

WaterCop: خاموش کردن اتوماتیک آب

کمی نشت می تواند منجر به هزینه های سنگین و سردرد شود. به همین دلیل سیستم خاموش کردن آب مانند شیر کنترل WaterCop وجود دارد. آن را درست بعد از شیر خاموش اصلی خود نصب کنید ، سپس حسگرهای آب (به صورت جداگانه فروخته شده) را در نزدیکی محتمل ترین نشت (آبگرمکن ، توالت ، ماشین ظرفشویی و غیره) قرار دهید. اگر یک سنسور آب را تشخیص دهد ، آن را به صورت بی سیم سیگنال را خاموش می کند. همچنین می توانید یک سنسور دمایی نصب کنید که هنگام خنک شدن دمای محیط داخل خانه ، خاموش شود و باعث خاموش شدن آب شود. این در صورت یخ زدگی مانع از ترکیدن لوله ها نمی شود ، اما از سیل جلوگیری می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت سازنده مراجعه نمایید.
هنگام انتقال به خانه اول یا خانه جدید ، شما را به عنوان منبع اصلی آب و خاموش کردن گاز پیدا می کنید.
آن را در آمازون دریافت کنید.ac-costsخانواده دستی

با QwikSEER + WattSaver 10 درصد در صورتحساب AC خود ذخیره کنید

بیشتر کوره ها و پمپ های حرارتی بدون در نظر گرفتن شرایط داخل منزل ، موتور دمنده تهویه مطبوع را با سرعت ثابت اجرا می کنند. اما صفحه کنترلر افزایشی QwikSEER + WattSaver با اجرای موتور دمنده در سرعت مطلوب ، سیستم AC شما را کارآمدتر می کند تا با دما و رطوبت خانه شما مطابقت داشته باشد. ثابت شده است که حداقل 10 درصد در قبض سالانه AC خود صرفه جویی می کنید.
اگر می توانید یک شماتیک الکتریکی را دنبال کرده و خود را راحت قطع کنید یک سوراخ کوچک در ورق فلز را نصب کنید تا یک سنسور را بر روی سیم پیچ تبخیر نصب کنید. نمی خواهید خودتان این کار را انجام دهید؟ یک HVAC Pro می تواند این کار را در کمتر از یک ساعت انجام دهد. QwikSEER + WattSaver بسته به میزان مصرف AC شما و میزان برق در منطقه شما ، در حدود دو سال می پردازد. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت سازنده مراجعه کنید.آمازون

حوله گرمتر Conair Therma Luxe

ما یک حوله گرمتر را به عنوان یک سرویس بهداشتی ارزان قیمت با فاکتور wow مشاهده کرده ایم ، اما در اینجا Conair با یک حوله واقعاً گرم و گرمتر به بازار عرضه می شود. برای گرم کردن 20 دقیقه طول می کشد ، که می توانید با روال صبح خود همزمان کنید ، بدون مشکل.
آن را در آمازون دریافت کنید.Chromo H2OVibe Rain Shower with Wireless Speakerآمازون

دوش باران Chromo H2OVibe با بلندگو بی سیم

با این صدای بلند باران با بلندگوهای بی سیم از H20Vibe ، آواز خواندن و آهنگ دلخواه خود را به راحتی بخوانید. دوش شامل یک پیشانی باران به سبک باران است و سوراخ های کمی آب یک بلندگو بلوتوث را احاطه کرده اند. این دستگاه می تواند تا فاصله 33 فوت به منبع موسیقی شما متصل شود. حمام خود را با این نکات در مورد چگونگی بزرگتر کردن یک حمام کوچک به استودیو تبدیل کنید.
جایزه: داوران نه تنها از قابلیت های بی سیم خوششان می آمد ، بلکه می گفتند پیشانی که دوش دارد جریان قوی آب را ارائه می دهد.
امروز سفارش دهیدoutdoorرئیس

بلندگوهای 151 SE محیط زیست

عرشه خود را با این بلندگوهای محیطی از Bose تزیین کنید ، صدای کامل استریو را در یک منطقه شنوایی گسترده پخش کنید. بلندگوهای مقاوم در برابر هوا برای مقاومت در برابر برف ، باران ، نمک و درجه حرارت شدید آزمایش شده اند و با براکت / سخت افزار شامل می توان به صورت افقی یا عمودی نصب کرد. ظاهر کوچک و براق آنها را از دید دور نگه می دارد و به راحتی در محیط شما می آمیزد. در داخل هر بلندگو ، درایورهای با برد 2-1 / 2 اینچی مشاهده خواهید کرد که صدای استریو کامل را در سراسر منطقه بسیار گسترده تر از بلندگوهای معمولی در فضای باز وعده می دهد. این آموزش در مورد نحوه ساخت پایه های بلندگو را بررسی کنید.
اکنون آن را در آمازون بخرید.tvسامسونگ

نوار صوتی سامسونگ HW-K950 با Dolby Atmos

یکی دیگر از نوارهای صوتی که نمی توان از دست داد این گزینه topnotch از طرف سامسونگ است. طراحی براق کیفیتی را قربانی نمی کند ، به واسطه چند بلندگو داخلی (15 مورد برای شما کافی است؟) و به شما امکان می دهد احساس کنید که در وسط سمفونی قرار گرفته اید یا در حال خفه کردن هستید. زیر طوفان باران. دستگاه مجهز به Dolby Atmos به گونه ای طراحی شده است که حتی ظریف ترین صداها را به گوش می رساند ، و به لطف اسپیکرهای شلیک جانبی که در آنها ساخته شده است ، بدون توجه به جایی که در آن اتاق هستید ، قادر به شنیدن صدای واضح هستید. نکته جالب توجه در مورد soundboard این است که در یک طراحی خمیده یا مستقیم قرار می گیرد و برای اطمینان از اینکه محصول با طراحی تلویزیون شما مطابقت دارد ایده آل می باشد – درست کردن آن به حداقل ظاهری که از ظاهر شما نمی گیرد. هال. شما می توانید به ساب ووفرهای بی سیم قدرتمندی نیز متصل شوید و سیستم نهایی سینمای خانگی قابل تنظیم را تنظیم کنید. اتصال بلوتوث داخلی به شما امکان می دهد موسیقی را از طریق تلفن ، لپ تاپ یا سایر دستگاه های دارای قابلیت Blutetooth به صورت بی سیم پخش و پخش کنید. می توانید از سیستمی که 9 کانال (5.1.4) را ارائه می دهد ، شامل پنج کانال استاندارد احاطه شده ، چهار کانال “سربار” (از طریق بلندگوهایی که برای گزاف گویی صدا از سقف طراحی شده اند) و یک کانال باس استفاده کنید. اگر عاشق سامسونگ هستید ، باید ساعت هوشمند آنها را بررسی کنید!
اکنون این نوار صوتی را بخرید.خانواده دستی

درب گاراژ دوستانه برای گوشی های هوشمند: Chamberlain MyQ-Garage

این Chamberlain MyQ-Garage شامل چند “زنگ و سوت” بسیار مفید است. این موتور دارای یک موتور قدرتمند 1-1 / 4 اسب بخار و تهیه نسخه پشتیبان از باتری است (بنابراین حتی اگر برق آن خاموش باشد نیز کار خواهد کرد). درب به آرامی شروع می شود ، سرعت را بالا می گیرد و قبل از رسیدن به بالا یا پایین سرعت آن را کند می کند. که در رابطه با درایو کمربند ، باعث آرامش بسیار خوبی می شود. و با استفاده از برنامه تلفن های هوشمند ، می توانید درب گاراژ خود را باز کرده و آن را ببندید (یا اینکه بررسی کنید که در را باز گذاشته اید) تقریباً از هر کجا.
اینو دریافت کنLED Lightsخانواده دستی

لامپهای هوشمند دقیق: لامپهای C GE

خط جدید لامپ های LED از GE ، که به سادگی “C” نامیده می شود ، می تواند مستقیماً با تلفن هوشمند یا رایانه لوحی از طریق بلوتوث کنترل شود – هیچ مرکز اصلی لازم نیست. در خط “C” دو نوع لامپ وجود دارد: “زندگی C” یک چراغ همه منظوره مناسب برای آشپزخانه ، اتاق نشیمن یا محل کار است. لامپ “C Sleep” به منظور پشتیبانی از ریتم های شبانه روزی طبیعی بدن طراحی شده است ، که می تواند به شما در خواب بیشتر کمک کند. یک نور نرم نرم برای روز ساطع می کند. یک نور آرام و آرام بخش قبل از خواب؛ و یک نور واضح و پر انرژی در صبح. با استفاده از یک برنامه ، چراغ ها می توانند کم نور شوند و به صورت گروهی یا جداگانه روی یک تایمر تنظیم شوند. هنگامی که روزانه سه ساعت کار می کنید ، لامپ ها باید 20 سال طول بکشند!
می توانید در مورد جایگزینی چراغ ها در محل کارگاه جدید خود با چراغ های LED فکر کنید.
آن را در آمازون بخرید.robot-lawn-mowerخانواده دستی

ماشین چمن زنی روباتیک: خودروساز

خودروساز از Husqvarna عالی کار می کند. سیم راهنما که حول محور حیاط شما اجرا می شود با ریزه کاری ها نگه داشته می شود ، بنابراین هیچ سنگر لازم نبود و برنامه نویسی ساده است. کل تنظیمات کمتر از 90 دقیقه طول کشید. آنچه باعث جذابیت بیشتر این دستگاه می شود ، تیغه های برش دهنده مانند تیغ قابل جمع شدن است. آنها فقط جزئی از اندازه تیغه های ضخیم فولادی هستند که منجر به برش های تمیز ، زمان طولانی تر و عملکرد بسیار آرام می شوند.
امروز آن را در آمازون دریافت کنید.خانواده دستی

بیشتر از درب باز گاراژ: Ryobi GD200

به این مرکز گاراژ تغییر بازی ، Ryobi GD200 گفته می شود. به جای موتور 1/2 اسب بخار مانند سایر بازکن های دیگر ، از موتور قدرتمند 2 اسب بخار در زیر کاپوت برخوردار است. این ویژگی بیش از یک زنجیره پر سر و صدا یا پیچ درایو از کمربند تقویت شده با فلز فوق العاده آرام و فولادی برخوردار است. همچنین دارای یک چراغ LED است که باید تا زمانی که خود بازکن باشد دوام داشته باشد. نور توسط یک ردیاب حرکت فعال می شود و هر زمان که وارد گاراژ شوید روشن می شود.
اما آنچه واقعاً این واحد را از هم جدا می کند ، هفت پورت است. Each port receives a module of your choosing, including a fan, a CO and temperature sensor, a Bluetooth speaker that broadcasts and receives music or phone calls from your smartphone, a retractable electrical cord, a battery backup, and even a laser system that tells you when your car is parked in exactly the right spot.
آن را در آمازون بخرید.mobile-camera-snakeخانواده دستی

See Inside your Walls with the General iBorescope

Unless you have X-ray vision, it can be tough to figure out what’s inside a wall. That’s where a ‘borescope’ comes in handy. It’s basically a small camera on the end of a snake. You just fish it through a hole or tight space to view what’s inside on a video monitor.
Several companies make borescopes, but the General iBorescope line is a little different in that it lets you use the display on your smartphone or tablet as a wireless video monitor. The borescope acts as a Wi-Fi hot spot, letting you connect your mobile device to it without a Wi-Fi router or Internet access. A free app lets you snap photos and record video, and the camera is waterproof so you can safely use it in areas that may be wet. Before removing a all, you need to know what’s inside.
اکنون آن را در آمازون بخرید.Port-Plugsخانواده دستی

Prevent Port Damage to Your Smartphone or Laptop

My 3-year-old granddaughter thought the USB ports on my son’s laptop would be a great place to hide her hairclips. It was powered up at the time, and the clips shorted out the $800 main board (he had to remind himself how precious she is).
The service guy said port damage is common, and not just from little gremlins jamming hairclips in them. Dust, dirt and metal fragments can accumulate in the ports and cause damage when you jam the plug in. So my son sealed his smartphone and laptop ports with silicone anti-dust stoppers. It’s really cheap insurance against costly repairs. — Rick Muscoplat, Contributing EditorSoil Meterخانواده دستی

Soil Testing Made Easy: General 4-in-1 Soil Condition Meter

For the aspiring gardener or a lawn enthusiast, check out the General 4-in-1 Soil Condition Meter. Stick it in the ground and you can measure soil pH, moisture content and temperature. Plus, it’ll tell you how much sunlight falls on any particular spot in the course of a day. The pH meter isn’t as reliable as having samples tested in a lab, but General claims an accuracy rate of within .5 percent, which is close enough for most plants and grass. Serious gardeners and turf lovers use that information to get the most out of their gardens and lawns. This little tool might add a bit more green to your thumb too.
Order it today.hose-reelخانواده دستی

World’s Coolest Hose Reel: RoboReel Water Hose Reel

It’s crazy-expensive, but if you’re a serious gardener, it’s crazy-cool, too. Frankly, there’s nothing like the RoboReel Water Hose Reel. Its looks may be otherworldly, but its function is totally down to earth.
Here are the neatest features. One hundred feet of high-quality 5/8-in. hose (or 150 ft. of 1/2-in. hose) retracts with the push of a button either on the top of the cover or on the remote. So, no cranking—a big onboard rechargeable battery does the heavy lifting. The remote switch snaps onto the end of the hose (it features quick-disconnects on all the accessories), and that allows you to turn the water off or on from wherever you are. Attach it to a handheld sprinkler for hand watering, or use it separately to control the lawn sprinkler. No more running back and forth to the spigot.
The water shuts off automatically after one hour, so you never have to worry about it running all night if you forget to shut it off. The RoboReel system has lots more features that are worth checking out if you think this awesome hose reel might be for you. Believe it?if you’re a hard-core gardener with money to spend on your passion, you’ll absolutely love this thing. Learn more, find a dealer and watch the videos at the manufacturer’s website.outlet-night-lightخانواده دستی

Best Night-Light in History: SnapRays Guidelight

Event though SnapRays Guidelight is just a lowly night-light, it’s practically perfect in every way. Here’s why:

 • Everyone needs it: If the sun goes down where you live, you need a few night-lights, right?
 • Anyone can install it: It takes all of 60 seconds. Remove the single screw on the old cover plate, snap in the Guidelight and reinstall the screw. That’s it.
 • It’s inexpensive to operate: The three tiny LEDs come on only when it’s dark, thanks to the light sensor built into the cover.
 • It’s not an ugly plug-in. It looks exactly like an ordinary cover plate. The LEDs at the bottom light up the floor right where you need it.
 • The price is reasonable and they cost even less per light if you buy a bunch.

The Guidelight is powered by two little prongs that snap over the terminal screws on the receptacle. Brilliant! No batteries, no wiring, no nuthin! You have a choice of two outlet cover types in ivory, almond or white.
Get some for your home now.USB-Cube-Outletخانواده دستی

Power, Cubed: E-More Cube

Long power strips are a great invention, but some electrical plugs are such space hogs that you can’t use all the available outlets. And what about your phone, tablet and other USB devices?
The E-More Cube has four three-prong power outlets as well as two USB charging ports. The outlets are configured so there’s no competition for charging space. The Cube is power-surge protected and takes up less space than a strip on a workshop or countertop. Plus, it looks cool! You can get one for about $23 at many online retail sites—just search for “power cube.” — Marcia Roepke, Art Director
Find it on Amazon.Surge protectorخانواده دستی

Surge Protection is Cheap Insurance

There’s a bunch of surge protectors to choose from at home centers these days, and they’re more affordable than ever. The six-outlet model shown here, made by Defiant, is available at The Home Depot. It’s so inexpensive, there’s no reason not to install them throughout the whole house. And don’t forget about your larger appliances. Today’s washers, dryers and refrigerators have electronic circuit boards that can be destroyed by surges.samsungfridge_01 smart appliances fridgePhoto: Courtesy of Samsung

Samsung Family Hub Refrigerator

According to Samsung, the company’s new Family Hub Refrigerator lets you “find what you need, faster.” If your kitchen needs a makeover, this fridge will certainly make it smarter. It features a touchscreen system and apps that are easy-to-use, and has a camera feed to help you track contents. The refrigerator comes in three unique designs.
اکنون آن را در آمازون بخرید.hoodlight_03 smart appliances

Faber Hood T-Light

A new vent hood can quickly transform a kitchen and the T-Light from Faber stands out with clean lines and bright LED light. With five models, smart appliances powerful Evo Motor guarantees better results in terms of energy efficiency and reduced noise.آمازون

Moen Magnetix Six-Function Handheld Showerhead

Moen’s Magnetix showerhead eliminates that annoying problem of trying to reattach the showerhead to the slidebar, or where ever the showerhead reattaches, by magnetizing the whole operation. Wrap your head around these 10 other showerheads that will make for a better experience.
Buy it now.smartfryingpan_05

Pantelligent Frying Pan

Want perfectly cooked burgers, fish fillets and steaks every time? The Pantelligent Frying Pan has a temperature sensor inside and connects to an app which will tell you when to flip the food, stir the ingredients or adjust the heat on your stove. And when you’re not cooking, just store it with the rest of your pots and pans.juneoven_07 smart ovenJune Oven

June Intelligent Oven

Make cooking a breeze with the June Intelligent Oven. The countertop convention oven comes with a built-in camera that recognizes more than 20 foods and cooks them automatically. And the oven also boasts that it’s easy to clean.perfectdrink_08

Perfect Drink Pro

You’ll make the perfect drink every time with the Perfect Drink Pro. Great for your home bar, tell the Perfect Drink Pro via the app what you have in your liquor cabinet. Choose a recipe and this bar-top appliance will help you measure out just the right proportions for your drink. Then shake or stir.
اکنون آن را در آمازون بخرید.genican_09Photo: Courtesy of GeniCan

GeniCan

Get organized in the kitchen with the GeniCan, which easily installs into your existing garbage can or recycle bin and allows you to add items to your grocery list automatically as you dispose of them. You’ll never forget to add items to your list again.hapifork_10

HAPIfork

The HAPIfork is an electric fork that helps you monitor and track your eating habits. It alerts you with the help of indicator lights and gentle vibrations when you’re eating that grilled steak too fast. The information is then uploaded via USB or Bluetooth to your online dashboard on HAPI.com to track your progress.crockpot_11

Crock-Pot WeMo Enabled Smart Slow Cooker

Give your oven a break and control your dinner from anywhere with the WeMo Crock-Pot slow cooker. Just use your smart device and the WeMo App (free) to adjust or schedule cooking time and temperature. Dinner will be ready when you are!
Find it on Amazon.electroluxelectricoven_12 smart oven

Electrolux IQ Touch Electric Range

Those in search of that modern house feel will want to upgrade to the Electrolux IQ Touch Electric Range. The front control design, Flex-2-Fit heating elements and Perfect Taste Dual Convection will make cooking everything from the weeknight meal to holiday dinners easier. The easy-to-clean cooktop surface and seven cooking modes will help even the most novice chefs prepare marvelous meals.
اکنون آن را در آمازون بخرید.Sonos Wireless Speakersآمازون

Sonos Wireless Speaker System

Sonos wireless speakers allow you to stream music in any room with these speakers and works great with Amazon’s Alexa. The set is fairly simple: just plug it in, download the free app and connect it to your Wi-Fi network. It makes entertaining easier and doesn’t require a bunch of wiring work in your ceiling.
If you like the challenge of a DIY project like installing audio in every room, learn how to do it.
Order these speakers now.Remote controlled shadesLutron

Lutron Serena Remote Controlled Shades

Let Lutron handle the hassle of opening and closing shades with its remote-controlled shades. The insulated honeycomb model has a R rating for insulation of 4.3 whereas a typical double-pane window has an R-value of 2. The shades can be controlled anywhere through the Luton App and Smart Bridge.
It can even compensate for battery voltage like if one shade has new batteries and the shade next to it has older batteries they will still move at the same speed.
Find out how to stop window drafts in your home.Nest Protect carbon monoxide detectorآمازون

Nest Protect

Nest has got it right with the second-generation model of its Protect smoke and carbon monoxide detector. It integrates with Nest’s Learning Thermostat and Nest Cam. It will test for low batteries and communicate with other Nest devices in a home. It can tell you where the problem is and uses two wavelengths of light to look for both fast and slow burning fires.
Find out how to maintain smoke alarms in your home.
Order it today.Ecobee smart thermostatآمازون

Ecobee Smart Thermostat

The Ecobee smart thermostat does everything but the dishes around the house it seems. It works well with Amazon’s Alexa and claims to save homeowners an average of 23 percent annually. It can tell when someone’s home and which rooms are occupied.
Find out if a Wi-Fi thermostat is right for you.
Get it on Amazon now.Google

Google Home Max

Google took high fidelity to the max with its Google Home Max sound system. The device uses Smart Sound to adjust to the acoustics of a room. Users get a library of 40 million songs to choose from through YouTube Music, Spotify, Pandora and more. Users can stream music through it or plug it into a record player.
See what other gadgets you can add to the house to make it smart and some really cool devices for the home.Wink

Wink Hub 2

The Wink Hub 2 offers more memory, Bluetooth support and better network support than the original. It improves connectivity between devices and supports Z-Wave products, Apple products and Alexa. It retails for $199.
Step into the future with some mind-blowing home devices and make sure smart devices stay fast on the Wi-Fi.
Find it on Amazon here.آمازون

Logitech Harmony Elite

Don’t get overburdened home tech items and check out Logitech’s Harmony Elite system. It includes a remote that can access all smart home devices to lower the blinds, dim lights, lock the doors and other functions. It works with Alexa, Lutron, Roku, Hue, Sonos, Apple TV, Nest and Sony, among others. It’s available for $299.99.
See how home automation works instead of asking the kids. Make it look like you’re up on the latest technology by setting up your children with the best high tech devices for college.
Order it now.Arlo

Netgear Arlo Pro 2

The Arlo Pro 2 captures 1080p HD quality video and has an option to keep nonstop recordings saved in the cloud. It also comes with a rechargeable battery, is weather resistant and has night vision. It will keep a rolling seven days of motion and sound-triggered recording for free. It is compatible with Alexa, IFTTT and Stringify.
There are even smart devices for your door locks and see how to save money on electricity by not letting electronics drain your bank account.
Find it online here.ADT

ADT Pulse

ADT has teamed with Amazon Alexa to allow homeowners to voice control their home security. Owners can tell Alexa to tell ADT to turn off a lamp or close a garage door.
Check out how to power a laptop with a car power inverter and other tech products you can add to the house.Abode

Abode Home Security Starter Kit

Abode has provided total home security in one kit. The starter kit includes sensors for the mini door/window, a remote KeyFob and a motion sensor. It will send alerts to a phone anytime a door gets opened, if so desired. The gateway, abode’s central hub that connects all of the devices in the home, has a built-in 93-decibel siren and doors automatically lock when you leave. Also, an added camera can allow homeowners to see what tripped an alarm. It also works with Nest’s Camera and Thermostat to provide total security.
Make sure to prevent electrical overloads when loading up on smart devices and how to recycle old electronics when you upgrade.
Get it on Amazon now.آمازون

Hisense 10,000 BTU Portable Air Conditioner With Wi-Fi

The Hisense portable air conditioner will cool down rooms up to 300 square feet and can be done with a mobile app. It won’t make a ton of noise either when cooling down a room. It does come with a steep price tag of $369.
Find it here.Philips

Philips Hue Bulbs

Philips has finally provided an answer to whether the lights were left on at home with its Hue Bulbs. The Hue app connects to the lights, which you can turn on and off remotely. The app also allows users to set schedules for lights.
Learn more about smart light switches and how to choose LED bulbs for the home.
Order a bunch of these bulbs now.آمازون

Perfect Bake Pro

The Perfect Bake Pro comes equipped with Bluetooth, three color-coded bowls, an oven thermometer, stainless steel scale and a LCD display to make baking easy. Use the recipe app to find out what you can make with what’s in your pantry. Perfect Bake will scale recipes to what you have available like if a recipe calls for a square pan but all you have is a round pan, the app will do the math for you. Once you begin mixing the device will tell you when to stop pouring each ingredient.
Make sure you don’t have any kitchen mishaps.
Get this for your kitchen today.Eufy

Eufy RoboVac 11

The RoboVac 11 provides a quiet vacuum option for users. It does not have Wi-Fi but comes with a high-performance filter fit for finding pet hair. It can cover hard floors and thin carpet as well through the use of a remote or it will run automatically. It has a run time of 1 ½ hours on its batteries.
Still going analog for now, clean out that vacuum so it clears up like it’s brand new.
Get this robo vacuum now.iRobot

iRobot Roomba 690

The Roomba 690 has added connectivity with Amazon Alexa and Google Assistant to provide a more complete integration of smart devices in the home. It also comes with the iRobot HOME app so you can clean and schedule cleaning from your phone.
Try a lo-fi vacuum cleaner fix to reach the tough spots at home and see what you’re not doing to keep your carpet long-lasting.
Find it on Amazon.Polaris Pool

Polaris 9650iQ Pool Cleaner Robot

Polaris Pool has launched a robotic pool cleaner that can be controlled from a phone. A regular cleaning schedule can be set and the iAquaLink Control app will allow users to monitor the status of the canister.
See how you should be winterizing an in-ground pool and what safety tips you need to know for the summer.
اکنون آن را در آمازون بخرید.Rachio

Rachio Smart Sprinkler Controller Generation 2

Simply having an automatic sprinkler system is fine but it isn’t as comprehensive and environmentally conscious as Rachio’s Smart Sprinkler Controller. Rachio’s device will automatically calculate watering cycles based on the specifics of a yard. It will even set up custom zones all in an effort to minimize water usage and decrease runoff.
Not worried about upgrading, find what to do when an automatic sprinkler system breaks.
Here’s a link to buy it now.Plume Labs

Flow Air Quality Wearable device

Plume Labs has developed a device that reveals air quality in any space. Flow tracks four pollutants: particulate matter (PM2.5), which is fine dust and solid aerosol, PM10, nitrogen dioxide, which is emissions from diesel or power generation, and volatile organic compounds, which are chemicals found indoors or in the home.
Discover some natural ways to improve air quality at home and the role furnace filters play in air quality.Viio

Viio Bluetooth LED Mirrors

You can finally say, “Mirror, mirror on the wall …” without looking like a lunatic. Actually, the Viio Bluetooth LED Mirror can go in any room and all users to take phones calls while getting ready for the day or play music while showering.
If you don’t want to talk to yourself in the mirror, at least know how to hang a heavy mirror and towel bars in the bathroom.Kohler

Kohler Shower

The Kohler shower is connected through a DTV+ showering system, which can create presents for your shower routine. Enjoy listening to classical music while you wash off? That’s a preset! You can preset sounds, water, steam, and lighting for the best shower experience. Once everything is set, just let the system know when to “start my morning shower.”
See what Kohler has concocted to connect smart technology to the bathroom. Keep the bathroom clean by taking care of the showerhead.Seven Dreamers

Laundroid Laundry Folding Robot

No more folding laundry? Where do you sign up? The Laundroid will fold your laundry, for $16,000. Seven Dreamers, a tech company, created the Laundroid, which uses artificial intelligence to recognize a piece of clothing, folds it and has it ready for you to wear.
Make doing laundry fun for kids with a laundry chute and find out why putting jeans in the freezer isn’t that crazy.Nanoleaf

Nanoleaf Square Color-Changing Light Panels

Nanoleaf introduced its light panels a little less than two years ago and they provide a level of creativity in interior design that hasn’t been seen before. The 12-sided panels can be arranged in any manner and emit any color so desired. It runs with Wi-Fi and is compatible smart devices like the Apple HomeKit and Amazon’s Alexa. The lights can be automated to simulate a sunrise with just your voice.
Check out how recessed lighting can create a dramatic effect and how to add a dimmer switch for another effect.
اکنون آن را در آمازون بخرید.First Alert

Onelink Safe & Sound Smart Smoke Alarm

This smart smoke alarm from Onelink will send alerts to mobile devices and even pinpoint where the smoke is coming. The device also works with Alexa. It sells for $249.99. Stay safe by maintaining a smoke detector and learning safety tips for using alert devices.
Get it on Amazon now.GE

GE Appliances Family Hub Kitchen Tablet

GE’s Family Hub Tablet isn’t so much a tablet as it is say, a 27-inch touchscreen, called a tablet. A 27-inch TV used to be considered a fairly big TV. GE’s tablet is supposed to be located above the stove and it will control as many devices as you want. It will also have a camera to allow for video chats. GE released plans for it at CES in Las Vegas though it hasn’t revealed any pricing.
Find a place for a tablet of another kind in the kitchen and see some clever ways to hide tablet stands.Catolet

Catolet Smart Automatic Litter Box

Catolet is the business of solving what to do with you cat’s business. Catolet has developed a device that connects to the water supply and sewage so a cat can go as they please without leaving a mess. The Catolet conveyor system removes the waste and cleans after itself. You might just have to see it for yourself.
If the cat doesn’t go for that, try a Dart Laser Toy that will send them up a wall. Just make sure to keep your pets safe with all of the high-tech toys.Arable

Arable Mark Crop Sensor

Arable Labs has created a tool designed to collect data around a farm like air temperature to soil moisture. It can help calculate crop yields and crop health, along with providing consumers with information on how the food was produced.
Stop invasive species from disrupting a garden and find out the benefits of an irrigation system.Nomad

Nomad USB Hub

Charge five devices all at once with this USB hub. It has four USB ports hidden underneath and the wireless charger sits on top for a versatile device.
See some other easy home tech additions.
Here’s where to buy it now.Smartclean

Smartclean Vision.5 Eyewear Ultrasonic Cleaner

The ultrasonic cleaning power of Smartclean’s eyeglass cleaner is appealing because the device can travel anywhere. Just add a little water and let the cleaning power shine up those shades. It runs $78 and cleans in just a few minutes.
Keep safety glasses, like this bifocal kind, around for some DIY projects.
اینو دریافت کنScentee Machina

Scentee Machina Smart Room Diffuser

Now you can control the smell of your home through your phone, which isn’t really a bad thing. Instead of rushing to clean for house guests and letting loose a jet stream of air freshener, the Scentee Machina Smart Room Diffuser can release snippets of scent throughout the day. There are 14 fragrances to choose from and the technology uses artificial intelligence to analyze your favorite smell. The company plans its first release for sometime in late spring.
Add some lemon around the house for an easy scent and learn to recognize what a bad smell from the basement means.DroneMobile

Drone Remote Starter

Wish you could start your car from your office on a cold day before you leave work? DroneMobile has you covered. The technology connects your car to your smartphone for a remote start. DroneMobile offers two devices, the DR-5400 module, which is $199.99 and the DR-3400, which is $159.99.
Try a more conventional remote starter and see what to do when technology fails on the road.
Get it on Amazon.Autoslide

Autoslide Smart Tag Pet Door Kit

If you let your dog out through a sliding glass door, then the Autoslide Smart Tag Pet Door Kit is worth checking out. The kit works through RFID technology located inside of a Smart Pet Tag. As the dog approaches, the door opens. The sensor has a range of up to 10 feet. An app allows users to turn the sensor on and off. Convenience is expensive, this product retails for $890.
Or just keep the dog outside all the time with a kennel or a palatial residence.
Buy it now.Satechi

Satechi Type-C 75W Multiport Travel Charger

This multiport charger from Satechi will power up MacBooks, iPads, iPhones, a Nintendo Switch and a Samsung Galaxy Note 8 among other devices. The multiport allows users to keep wall plug-ins a little clearer. It runs $64.99. Find other cool tools like this at Lowe’s.
See how a truck can turn into a generator.
Find it on Amazon here.FoodCycler

FoodCycler Eco Friendly Food Recycler

The FoodCycler Eco Friendly Food Recycler eliminates much of the hassle of composting. Food scraps can be placed into the device and turned into a nutrient rich soil additive. The whole process takes three hours and can be especially helpful for eco-conscious apartment dwellers or those who don’t have time to maintain a compost pile. It can reduce kitchen scraps up to 90 percent and doesn’t require any additives. The carbon filtration system eliminates any odor and agitators break down the food while it’s heated.
Start a compost pile with a few tips and see how to compost scraps.
Get one for your home here.آمازون

CHFUN Rechargeable Bike Tail Light

Bicyclists who use hand signals for their turns are great but those hand signals aren’t so visible at night. CHFUN has that problem solved with a rechargeable bike light that will signal a turn when a bicyclist leans one way or the other as they make a turn. It will hold a charge for around six hours.
Check out some cool ways to store a bike in the garage and how to stop thieves from stealing a bike in public.
Buy it now.Ring

Ring Beams Home Security Lights

Ring, a home security tech company, recently acquired LED light company Mr. Beams and announced the launch of several new security products that combine technology from both companies. One of the first collaborative efforts is Ring Beams Home Security Lights. The Mr. Beams lights will illuminate any motion they detect and work in conjunction with Ring’s security cameras and doorbells. An alert will be sent to any connected device when movement is detected so you can see from the camera what’s going on outside.
See how to choose motion detectors and find the brands that are built to last.
Buy them now on Amazon.آمازون

Methven Aio Modern Hi-Tech Design Bathroom Handheld Shower Handset

Discover one of the most unique showerheads available with the Methven Aio showerhead. Its halo design generates up to 25 percent more spray force than traditional showerheads. The water flows at 2.3 GPM and it’s limescale resistant. Perfect for avoiding any nasty showerhead cleaning. Not your style? Check out some other amazing showerheads.
Clean your showerhead to keep it humming or check out some other amazing showerheads.
Buy it on Amazon today.ZeNa Attachment

ZeNa Attachment

Innovation knows no bound and the ZeNa Attachment shores up a mild inconvenience in the bathroom — the toilet roll holder. The last thing you need is that thing rolling around on the bathroom floor. ZeNa erases the issue with it’s toilet paper roll holder. While you’re seeking innovation in the bathroom, try some inspiration, too, with these 13 unique toilet paper and bathroom reading material storage hacks.SpinX

SpinX Self-Cleaning Toilet

Cleaning the toilet is always one of those despised chores but it might not have to be that way anymore with SpinX’s self-cleaning toilet. Not only with a robotic arm drop down into the bowl and clean it at the push of a button, the SpinX will also clean the toilet seat. SpinX has an anticipated delivery date of September. While you wait, check out how to make a toilet cleaning bomb.
هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *