چگونه می توان پستان خانگی را برای حیاط خود مضراب کرد

نیش حشرات پشه ها را خارش می دهد

در حیاط خود با پشه مشکلی دارید؟ این برای بسیاری از ما هر ساله یک مشکل است. برای نگه داشتن این آفات بالدار ، یک پشه خانگی خانگی DIY را برای حیاط خود امتحان کنید. بسیاری از دستور العمل های دفع پشه را می توان با مواد ساده ای که احتمالاً در خانه دارید ، تهیه کرد.

با این هفت نکته با پشه ها مبارزه کنید.

تهیه یک ماده دافع پشه برای حیاط شما

به گفته Mosquito Magnet ، شرکتی که به مصرف کنندگان در مبارزه با آفات کمک می کند ، درست مثل شما ، پشه ها عطر و بوی خاصی را دفع می کنند. این عطرها شامل مرکبات ، نعناع ، ریحان ، سیر ، مرهم لیمو ، اسطوخودوس ، ترشیجات ، گربه ، رزماری و اکالیپتوس است. هنگام ساختن پشه خانگی برای حیاط خود ، این عطرها را در خاطر داشته باشید.

دستبندهای پشمی ، کلیپ و تکه ها: آیا اینها کار می کنند؟

دهانشویه و ضد آب پشه ها

InsectCop یک وب سایت اختصاص داده شده برای کمک به مردم در مبارزه با پشه ها در حیاط خلوت خود است. وب سایت این اسپری پشه خانگی را ارائه می دهد که می گوید در مهار پشه ها بسیار کارآمد بوده است. فقط کافی است آن را در حیاط اسپری کنید و حدود دو ماه و نیم طول خواهد کشید.

عناصر:

یک بطری 16 اونس دهانشویه با طعم نعناع

3 فنجان نمک اپسون

3 بطری 12 اونس آبجو قدیمی (آبجو ارزان قیمت بسیار خوب است)

جهت ها:

تمام مواد را در یک کاسه بزرگ قرار دهید و آنها را با یک قاشق مخلوط کنید تا نمک اپسون کاملاً حل شود. از یک قیف برای ریختن مخلوط در یک بطری اسپری استفاده کنید.

این 11 دافع کننده اشکالات طبیعی نیز ارزش امتحان کردن را دارند.

ضد سرکه سرکه سیب سیب

آیا سرکه می تواند پشه ها را دور نگه دارد؟ آره! پشه ها با رایحه سرکه نیز دفع می شوند ، بنابراین سعی کنید این ماده دافع خانگی DIY ، همچنین از InsectCop را در حیاط خود سمپاشی کنید. به علاوه ، این هک های باورنکردنی را امتحان کنید تا از شر پشه ها خلاص شوید.

عناصر:

2 اونس آب

2 اونس سرکه سیب

20 تا 25 قطره روغن Bug Off (روغن طبیعی طبیعی با ترکیبی از مرکبات ، نعناع ، لیموترش ، سرو و شمعدانی ساخته شده است.)

جهت ها:

تمام مواد را با هم مخلوط کرده و مخلوط را درون یک بطری اسپری بریزید. گفته می شود این ماده دافع سرکه سیب سرکه سرکه سیب چند هفته از ورود پشه به داخل حیاط شما جلوگیری می کند ، اما به محض این که متوجه افزایش تعداد آفات دوباره شدید ، می توانید دوباره از این ماده دافع کننده استفاده کنید بدون اینکه تردید داشته باشد. با سرکه سیب چیز دیگری را پیدا کنید.

اکنون روغن اشکال را در آمازون خریداری کنید.

این ترفندها به شما کمک می کند تا از شر نیش پشه ASAP خلاص شوید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

برخی از اشکالات شما باید در اطراف نگه دارید. در فیلم زیر اطلاعات کسب کنید.

7 افسانه درباره کنترل پشه که برای جلوگیری از اعتقاد لازم است
1 / 7

شمع

شمع سیترونلا

شمع سیترونلا در دور نگه داشتن پشه ها مؤثرتر از سایر شمع ها نیست. دود شمع به طور کلی ممکن است اثر محدودی داشته باشد. به همین ترتیب ، کاشت جوانه سیتروسا پشه ها را دفع نمی کند.
11 رفع اشکالات طبیعی که سعی در تلاش دارندغبار

مه شکن ها و سیستم های اشتباه

مه شکن ها و سیستم های نادرست در فضای باز به طور موقت تعداد پشه ها را کاهش می دهند ، اما به محض خاموش شدن سیستم و اسپری از بین می روند.سیر

سیر پاشیدن

پاشیدن سیر باعث می شود حیاط شما مانند یک شام ایتالیایی بو شود ، اما چیز دیگری ندارد.
26 نکته برای کنترل آفات داخل و اطراف خانه شمااشکال زد

Zappers اشکال

گیرنده های اشکال هزاران حشره را جذب و کشتند ، اما بیشتر آنها پشه نیستند. آنها فقط تعداد کمی از پشه های منطقه را می کشند. (از قضا ، آنها حشرات زیادی را که بر پشه ها طعمه می زنند ، جمع می کنند.)
11 استراتژی برای کنترل خود در برابر آفاتپروپانوالمارت

تله گاز پروپان

قرار دادن تله های گاز پروپان در حیاط شما به طور موثری بسیاری از پشه ها را جذب می کند ، اما باز هم ، تنها بخش کوچکی از کسانی که در حیاط شما هستند.دافع کننده

دستگاه های التراسونیک

طبق مطالعات انجام شده ، دستگاه های اولتراسونیک به هیچ وجه ارزش دفع آن را ندارند. درباره دستگاههای اولتراسونیک و نحوه محبوبیت آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.خفاش

برج های برج و خانه های بنفش مارتین

ساخت برج های خفاش و خانه های مارتین بنفش برای جذب شکارچیان احتمالی پشه اثبات نشده است. خفاش ها و مارتین های بنفش به ندرت از پشه تغذیه می شوند.
چگونه بلافاصله یک خفاش را از خانه خارج کنیم!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *