نحوه مطابقت با چوب لکه: سر به فروشگاه نقاشی بروید

لکه های همسان

نحوه مطابقت چوب لکه

من تعدادی از مبلمان و پارچه های چوبی را دوباره تکمیل کرده ام هنگام تطبیق یک لکه موجود مهم بود. من به مراتب بهتر از این که سعی داشته باشم خودم را از رنگ قفسه مخلوط کنم ، خوشبختانه لکه ها را با کارمندان فروشگاه رنگ آمیختم. فقط یک قطعه نمونه را بیاورید تا با هم هماهنگ شوید. به خاطر داشته باشید که لکه می تواند روی تکه های مختلف چوب متفاوت باشد. به عنوان مثال ، اگر شما در حال انجام کاردستی هستید ، قطعه ای را که ساده ترین حذف آن نیست ، قرار دهید. یک قطعه نمونه را انتخاب کنید که رنگ و لحن مورد نظر شما را داشته باشد. همچنین باید یک تخته آزمایشی ناتمام از همان گونه ها و همان خصوصیات دانه را با قطعاتی که می خواهید با آنها مطابقت داشته باشید ، وارد کنید.

بعلاوه: آیا می دانید که می توانید چوب را به همراه قهوه آغشته کنید؟ در اینجا چگونه است

لکه های همسان

این پنج مورد به پایان رسیده چوب به چوب است که هر چوب باید در دست داشته باشد:
1 / 5

مهر و مومآمازون

شلاک

من هر کوارک ، پوسته های پاک کرده ، پوسته تمیز و کهربا را همیشه در دست نگه می دارم. من از پوسته دوز موم شده به عنوان کت سیلر / پایه استفاده می کنم. بسته به لحنی که به دنبالش هستم از روشنی یا کهربا استفاده می کنم. بزرگترین اشکال پوسته این است که آب را دفع نمی کند و به اندازه پلی اورتان دوام ندارد ، بنابراین من آن را در مواردی که استفاده از آن سخت است استفاده نمی کنم.
یکی از کاربردهای بسیار زیاد برای پوسته پوسته شدن را ببینید: چگونه می توان چوب را به طور مساوی لکه دار کرد بدون اینکه از لکه ها و لکه های تیره استفاده کنید.
اکنون آن را در آمازون بخرید.روپوشآمازون

پلی اورتان مبتنی بر آب

مدت زمانی طول کشید که من از پلی بر پایه آب گرم می شوم زیرا همان گرمای تندی را با اتمام روغن ندارد. برای مقابله با این ، من برای اولین بار از پوسته دفعی موم شده استفاده می کنم ، که باعث ایجاد گرمی می شود. در ستون بعلاوه ، تقریباً هیچ بویی وجود ندارد و سریعتر از روغن خشک می شود ، به این معنی که می توانم سریع تر کار را تمام کنم.
برخی از موارد مهم را بیاموزید نکاتی درباره استفاده از لاک بر پایه آب در اینجا.
اکنون آن را در آمازون بخرید.روغن آمازون

روغن جلا

همه روغنهای مالشده بر خلاف نشستن در بالای چوب مانند پلی اورتان در چوب نفوذ می کنند. روغنهای ساییده به اندازه پلی اورتان محافظت نمی کنند ، اما کاربرد آنها ساده است و علائم و قطرات برس را کاملا از بین می برد. آنها همچنین عملا برآمدگی های گرد و غبار آزار دهنده در پایان شما را از بین می برند.
در اینجا یک فیلم استارتاپ در مورد کار با روغن های مالیده شده وجود دارد:با استفاده از روغن مالش به یک چوب چوبی بی عیب و نقص برسید.
اکنون آن را در آمازون بخرید.مومآمازون

موم را بچسبانید

موم چسباندن مرحله نهایی من برای اتمام است. روی هر لایه بالایی ، موم خمیر را با پشم فولادی 0000 بمالید. بلافاصله برای اتمام ساتن تمیز کنید یا بگذارید ابتدا برای یک براق براق خشک شود. من حتی وقتی به سطح محافظ احتیاج ندارم و ظاهری طبیعی و براق می خواهم ، به خودی خود از موم خمیر استفاده می کنم.
این مقاله را در اینجا ببینید نکاتی در مورد چوب: نحوه تمدید یک پایان.
اکنون آن را در آمازون بخرید.ساتنآمازون

لاک اسپار

اگر روی مبلمان بیرونی روتختی قرار داده اید ، لاک اسپار می خواهید. نسل های زیادی در قایق های چوبی استفاده شده است. لاک Spar پس از درمان کمی نرم و انعطاف پذیر باقی می ماند. این اجازه می دهد تا با چوب هایی که در عناصر زندگی می کنند حرکت کند و با تغییر در رطوبت منبسط شود و منقبض شود.
در اینجا یک پروژه لاک الکل کامل وجود دارد:نحوه ساختن نیمکت گلدان های سرو.
اکنون آن را در آمازون بخرید.
هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *