نحوه مذاکره درباره قیمت خودرو: 2 رویکرد

بسیاری از افراد از مذاکره در مورد قیمت یک ماشین جدید متنفر هستند و مایل هستند اگر بتوانند از تاکتیکهای پر فشار فشار فروش که گاهی توسط دلالان استفاده می شود جلوگیری کنند ، مبلغ بیشتری بپردازند. اما افراد دیگر عاشق هیجان کشتی بازو هستند تا قیمت سنگینی را بدست آورند. در اینجا نکاتی در مورد خریداران ارائه شده است.

A. روش “پرداخت بیشتر ، استرس کمتر” برای مذاکره در مورد قیمت خودرو:

اگر می خواهید حداقل تجربه استرس زا در خرید داشته باشید و برای جلوگیری از بدترین قسمت تجربه خرید ماشین ، مایل به پرداخت 200 دلار بیشتر هستید ، در اینجا دو گزینه وجود دارد:

1. خدمات خرید اتومبیل را که توسط اتحادیه اعتباری ، کلوپ عمده فروشی (کلوپ سام ، Costco و غیره) ارائه می شود ، خدمات جاده ای (AAA) ، شرکت بیمه اتومبیل ، انجمن حرفه ای یا خدمات کارگزاری محلی خرید کنید. این سرویس ها خودروی مورد نظر خود را پیدا کرده و قیمت قفل شده را برای شما به دست می آورند. شما در نمایندگی حاضر می شوید ، ماشین را چک می کنید و در خط نقطه ثبت نام می کنید. شما هنوز هم باید در مورد ارزش تجارت خود مذاکره کنید و با بخش مالی نمایندگی کار کنید ، اما حداقل قیمت خودرو تعیین شده است.

2. اتومبیل یا کامیون مورد نظر خود را در edmunds.com یا truecar.com انتخاب کنید و یک ایمیل الکترونیکی VIN (شماره شناسایی وسیله نقلیه) از نمایندگی های محلی بخواهید. نقل قول VIN برای اتومبیل خاصی است که در حال حاضر روی قسمت فروشنده آن نشسته است. به نقل از فروشنده ، رنگ خودرو ، گزینه های نصب شده کارخانه و فروشنده و بهترین قیمت فروشنده ذکر شده است. فقط بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید. اگر می خواهید وسیله نقلیه ، سریع عمل کنید – ممکن است به سرعت بفروشد.

نحوه مذاکره در مورد قیمت خودرو

B. روش “مبارزه برای آخرین بار” مذاکره در مورد قیمت خودرو:

با استفاده از اطلاعات مربوط به هزینه فروشنده از edmunds.com یا truecar.com ، با فروشنده تماس بگیرید و از مدیر فروش اینترنتی بخواهید. به فروشنده اطلاع دهید که قبلاً هزینه آن را در edmunds.com یا truecar.com بررسی کرده است. سپس از فروشنده بخواهید وسیله نقلیه مورد نظر خود را پیدا کند. پس از یافتن وسیله نقلیه ، هزینه فاکتور فروشنده را پیشنهاد دهید. آنها اولین پیشنهاد شما را نمی پذیرند – این هنگام شروع بازی ها است. فروشنده معمولاً با کمترین تخفیف از قیمت خرده فروشی کامل مقابله می کند. این پیشنهاد را نادیده بگیرید و از این قوانین پیروی کنید تا بهترین پیشنهاد را داشته باشید:

1. با بالا بردن پیشنهاد شما در 50 دلار افزایش ، از هزینه فاکتور دلال فروشنده مذاکره کرده و پیشنهادات “تقسیم اختلاف” را رد کنید.

2. اگر نمی توانید در اولین انتخاب رنگ خود به معامله مورد نظر خود برسید ، رنگی کم رنگ تر انتخاب کنید و مذاکرات را دوباره آغاز کنید. به مدیر فروش اینترنتی اطلاع دهید که رنگ جدید اولین انتخاب شما نیست ، اما اگر می توانید یک معامله فوق العاده بگیرید ، ممکن است آن را خریداری کنید.

3. اگر وسیله نقلیه گزینه های نصب شده دلالی را که نمی خواهید ، مانند فیلم محافظت از رنگ ، لباس زیر و غیره ، به فروشنده بگویید که آنها را نمی خواهید. گزینه ها حذف نمی شوند ، بنابراین هدف شما این است که پرداخت هرچه کمتری برای آنها یا انتخاب وسیله نقلیه بدون آنها داشته باشید. به سادگی هزینه خرده فروشی را برای همه گزینه های ناخواسته اضافه کنید و برای رسیدن به هزینه آنها ، دو تقسیم کنید. آن مبلغ را به فاکتور فروشنده اضافه کنید و پیشنهاد خود را ارائه دهید.

اگر قیمت وسیله نقلیه جدید را از طریق تلفن یا ایمیل مذاکره کرده اید ، قبل از عزیمت به فروشنده ، شرایط کتبی (از طریق ایمیل) را دریافت کنید. سپس تجارت خود را به فروشنده منتقل کنید ، چاپی از تحقیقات ارزیابی ماشین استفاده شده را که انجام داده اید ارائه دهید. از فروشنده بخواهید که قیمت آن را برای تجارت شما ضرب و شتم (یا حداقل ملاقات کند).

سپس تمام معاملات را ببندید

نحوه مذاکره در مورد قیمت خودرو

این معامله در بخش مالی انجام می شود. اگر بودجه خرید را تأمین می کنید ، از افراد مالی بخواهید که آیا آنها می توانند نرخ بهره و نرخ های نقل قول شده از تحقیق خود را ضرب و شتم کنند. سپس از آنها بخواهید قیمت اینترنت را که برای ضمانت نامه طولانی و قیمت فروشندگان محلی برای سایر افزودنیها دریافت کرده اید ، ضرب و شتم کنند.

قبل از امضای اوراق ، قیمت های توافق شده در مورد فروش و قیمت معاملات ، نرخ بهره و شرایط وام را بررسی کنید. اتهامات اضافی مانند آماده سازی فروشنده را رد کنید. به اطمینان های کلامی اعتماد نکنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *