نحوه سازماندهی اتاق خود در یک ساعت

سازماندهی اتاق خواب

چرت زدن در کوه اتاق درهم و برهمی در اتاق خواب شما؟ نترس! با کمی آماده سازی و یک ساعت تنها می توانید نحوه چیدمان اتاق خود را به اتاق خواب رویاهای خود بیابید.

برنامه ریزی کامل می شود

اول چیزهای مهم. اگر می خواهید در یک ساعت درهم و برهمی را پاک کنید ، باید برنامه ریزی کنید. شما نمی خواهید تلاش های شما در حالی که می خواهید جعبه ذخیره سازی جستجو کنید ، خدشه دار شود! جعبه وسایلی را که به آنها اهدا خواهید کرد ، حتما جعبه وسایلی را که در مورد آنها مطمئن نیستید و جعبه یا کیسه زباله را تهیه کنید. مواردی که در حال نگهداری هستید در جایی قرار می گیرد که در قفسه ها ، کمد یا زیر شلوار تعبیه شده باشد. حال ، به اتاق خود نگاهی دقیق بیندازید ، به این فکر کنید که چطور و در کجا می خواهید همه چیز را ذخیره کنید ، و قبل از موعد هر نوع ظروف نگهدارنده مانند کیف های پارچه ای و سازمان دهنده کفش را خریداری کنید تا آماده باشید تا در حال اجرا باشید. .

جابجایی سریع انجام دهید

عرشه ها را با یک حرکت سریع اولیه پاک کنید. سطل آشغال را درون یک کیسه زباله بریزید ، لباسهای کثیف را درون یک ملافه بپیچانید و به اتاق لباسشویی ببرید (نکات مربوط به سازماندهی لباسشویی های فضای کوچک را رعایت کنید) و سپس از تختخواب به عنوان ایستگاه پاکسازی استفاده کنید. همانطور که در هر منطقه کار می کنید ، وسایل خود را روی تخت خود پخش کنید تا همه چیز را به وضوح ببینید. به علاوه ، شما باید سریع کار کنید و یا جایی برای خواب نخواهید داشت!

به سیستم بچسبید

یک رویکرد شایع در اینجا کار نمی کند. مثلاً یک قفسه کتاب ، یک قسمت را انتخاب کنید و هر آنچه که در قفسه ها روی تخت است قرار دهید. سپس هر مورد یا گروهی از موارد را در نظر بگیرید و آنچه را که واقعاً می خواهید نگه دارید و بقیه را خیس کنید. چیزهای پریشان و حواس پرت نکنید – سریع و متد کار کنید. سپس این روند را برای مناطق دیگر اتاق خود تکرار کنید.

کمد خود را پاک کنید

کمد ها یک آهنربا برای درهم و برهمی هستند ، بنابراین سریع کمد خود را سازماندهی کنید. به سرعت تمام وسایل لباس را طی کنید و فقط مواردی را که متناسب با شما هستند و واقعاً دوستشان دارید نگه دارید. از چوب لباسی / شلوار مناسب استفاده کنید ، در یک جیب روسری سرمایه گذاری کنید ، از جیب های کشو برای جوراب و لباس استفاده کنید و از قلاب برای کیف پول و کلاه استفاده کنید. در صورت محدود بودن فضای ، لباس های خارج از فصل را در جعبه های زیر تخته ذخیره کنید. و فراموش نکنید که کفش و چکمه خود را مرتب کنید.

بالین خود را روشن کنید

فضای خواب در کنار تختخواب ، مانند کلیدها ، تغییر شل و البته تلفن ها ، درهم و برهمی را به خود جلب می کند. بنابراین یک راه حل ذخیره سازی را انتخاب کنید که درهم و برهمی در کشو های کنار تختخواب یا این قفسه شناور هوشمند با کشو داخلی باشد.

جدا کردن جدول Vanity

نگه داشتن یک میز پانسمان بدون درهم و برهم سخت است اما می توان آن را انجام داد. وسایل و لوازم آرایشی و بهداشتی که قدیمی هستند و یا دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند را خرد کنید (سه ماه حد مجاز برای آرایش است) و از کشوها با تقسیم کننده ، سبد های کوچک یا انباشت انباشته استفاده کنید تا همه چیز در دست باشد اما مرتب باشد. یک قوطی زباله برای بافتهای استفاده شده ، توپهای پنبه ای و غیره نگه دارید.

و هنگامی که وقت دارید ، چرا می توانید جدول غرور خود را با یکی از این ایده های جذاب جلوه ندهید؟

با فضای درب خود دو برابر شوید

در هنگام فکر کردن در مورد چگونگی ساماندهی اتاق خود ، درها غالباً فضا را تلف می کنند. قلاب ها برای آویز کردن دستشویی یا وسایلی که برای فردا لازم دارید مانند لباس ، روسری و کلاه شما عالی هستند. آویز کردن جیب های پلاستیکی که بالای درب آنها قلاب شده است ، برای ذخیره وسایل کوچک مانند شارژرهای برقی فوق العاده است ، بنابراین می توانید در یک نگاه مشاهده کنید که هر شارژر بدون گذراندن ساعت از کابل های خنثی کردن آن ، کجاست. در اینجا روش های بیشتری برای استفاده از فضای ذخیره سازی داخل درب های کابینت و کمد وجود دارد.

اتاق خود را بدون درهم و برهمی نگه دارید

و آنجا آن را دارید – با آماده سازی خوب و کار سریع ، واقعاً می توانید اتاق خود را در یک ساعت سازماندهی کنید.

اما پس از سازماندهی ، با جمع آوری آشغال های بیشتر ، آن پیروزی سخت را از دست ندهید! قبل از خرید هر چیز جدید ، متوقف و فکر کنید و اگر واقعاً می خواهید بدون درهم و برهم باشید ، از خرید این وسایل دست بکشید.

اکنون که اتاق شما در وضعیت مطلوبی قرار گرفته است ، در اینجا نحوه سازماندهی گاراژ خود در یک صبح ارائه می شود!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *