نحوه کاشت چمن برای رفع یک نقطه لخت

ابزاری برای تحقیقات نقاط لختاگر تکه های لخت در چمن خود دارید ، این یک پروژه ساده برای تحقیق در مورد آنها است. نحوه رشد چمن در لکه های لخت ، با چند کار آماده سازی ساده و دو تا سه هفته از وقف روزمره آغاز می شود. این قسمت آب روزانه است و اگر نمی خواهید این تعهد را انجام دهید ، حتی زحمت نکنید. شما فقط وقت خود را تلف می کنید.

بهترین زمان برای تکه های تحقیق ، اواسط بهار و اواسط پاییز است. بله ، می توانید این کار را در گرمای تابستان انجام دهید ، اما کار سختی است. گرما باعث می شود که پرستاری در کنار نهال ها غیرممکن شود تا بتوانند بدون کمک شما از آن عبور کنند.

با بیرون کشیدن و بریدن هر گونه رشد مرده شروع کنید تا فقط خاک را در معرض دید خود قرار دهید. سپس خاک آن را بگیرید تا آن را به عمق یک اینچ یا یک شل کنید. بذر را روی ناحیه بپاشید ، اما این کار را با دقت انجام دهید. بذر خیلی زیاد یا خیلی کم اشتباه است. فقط یک ناحیه کوچک را روی خاک بذر بگذارید و سپس یک اینچ مربع از نقطه را تصویر کنید. ممکن است دیوانه به نظر برسد ، اما دانه را در آنچ بشمارید. هدف شما این است که حدود 15 عدد بذر در هر اینچ مربع بدست آورید. هنگامی که می دانید چه چیزی به نظر می رسد ، سعی کنید بقیه لکه ها را با همان غلظت بذر بذر دهید. در مرحله بعد ، روی دانه ها خاکستر را بپاشید. آیا آن را بیش از حد ضخیم نکنید یا دانه ها قادر نخواهند بود از طریق خاك جوانه بزنند قبل از اینكه “از گاز خارج شوند” و بمیرند. هدف از پوشش ¼ در حدود. خاک به همان اندازه برای رشد کافی نیست که از خشک شدن دانه جلوگیری کند.

اکنون قسمت تعهد فرا رسیده است. ناحیه را به آرامی بپاشید تا آب در اطراف آن نفوذ کند. آن را خیس نکنید – فقط آن را مرطوب کنید. هر روز برای دو هفته آینده ، حداقل یک بار در روز آن را آب دهید. اگر هوا خشک و باد باشد ، دو بار در روز. با آن چسبیده و در عرض چند هفته ، پچ درست داخل آن می شود.

– تراویس لارسون ، سردبیر ارشد

5 محصول برتر بذر چمن زنی را پیدا کنید
1 / 5

پخش کنندهاز طریق Amazon.com

اسکاتلند Wizz پخش دستی

اگر تا چند صد فوت مربع چمن کاری برای بذر یا کاشته شده داشته باشید ، Wizz را دوست خواهید داشت. این باتری است ، بنابراین هیچ یک از میل لنگ های دست خسته کننده مانند مدل های دستی وجود ندارد (این چرخ دنده ها دوام چندانی ندارند). انجام یک کار بسیار خوب با پخش یکنواخت بذر بدون عضلات دردناک. به علاوه: برخی از نکات عالی در مورد کاشت چمن را یاد بگیرید!
اکنون آن را در آمازون بخرید.کوداز طریق Amazon.com

کود معدنی Pro Trust Lawn

اگر بذر چمن تازه کاشت می کنید ، نباید از کود معمولی چمن استفاده کنید. این در واقع می تواند به نهال های جدید آسیب برساند. درعوض ، باید از کود “استارت” استفاده کنید. برخلاف کود استاندارد ، کود استارت بطور خاص برای چمن های ظریف جدید تدوین می شود. همچنین حاوی پتاسیم است که در کود استاندارد از بین رفته و برای رشد ریشه بسیار مهم است. در اینجا برخی از نکات مربوط به باروری را باید بدانید.
کودهای اولیه برای چمن خود را امروز تهیه کنید.چمناز طریق Amazon.com

میکس تعمیر چمن اسکاتس PatchMaster

اگر لکه های لخت کوچک و متوسط ​​را به دانه دارید ، PatchMaster یک راه حل عالی است. این گیاه حاوی بذر ، کود استارت و خمیر کاغذ خشک است. پالپ به عنوان مالچ عمل می کند تا بذر مرطوب شود و این برای جوانه زنی و زنده نگه داشتن جوانه های ظریف تا رسیدن ریشه بسیار مهم است. همچنین شما را از نیاز به آب یک تا دو بار در روز برای آن ماه اول ، به ویژه در زمان هوای خشک و گرم ، حفظ می کند.
فقط آن را برای ماه اول مرطوب نگه دارید. هنگامی که مرطوب می شود ، هنگام کاشت ، دمیده نمی شود. بعلاوه: توجه داشته باشید که این 18 مراقبت از چمن ها هیچ وقت نیست.
اکنون این ترکیب را در آمازون سفارش دهید.آب پاشاز طریق Amazon.com

آبپاش ملونور نوسانگر

هنگامی که بذر چمن را تازه کاشته اید ، باید حداقل یک بار در روز آب ملایم بخورید تا خاک مرطوب شود. بسیاری از سبک های آبپاش آب را به طور مساوی پراکنده نمی کنند و یا بذر چمن را شسته نمی کنند زیرا نیروی بسیار زیادی را تحمل می کنند. آبپاش نوسان کننده راهی برای رفتن به یک چمنزار تازه کاشته شده است. دوش نور مناسب برای بذر آب بدون شستن آن است. می خواهید در مورد چمن زنی چمن بیشتر بدانید؟
اکنون آن را در آمازون بخرید.بزرگراهاز طریق Amazon.com

زمین پخش قطره زمین

اگر حیاط بزرگی برای بذر دارید ، پخش کننده پخش بهترین راه برای پخش بذر است. اما پخش کننده قطره ها جای خود را نیز دارند. اگر آن حیاط بزرگ دارای تختخواب های باغی یا جاده های مجاور است ، ابتدا یک قطره قطره در نزدیکی آن مناطق بذر دهید. سپس وقتی قسمت بزرگ حیاط را انجام می دهید ، بذر را در مناطقی که ناخواسته پخش می کنید پخش نمی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجرای هر دو نوع پخش کننده ، اینجا را کلیک کنید.
هم اکنون این دستگاه پخش را برای مجموعه ابزارهای مراقبت از چمن خود تهیه کنید.
بعلاوه: سریال های ویدیویی Stuff We Love را در فیس بوک مشاهده کنید تا در مورد جدیدترین و بهترین تجهیزات دایرهرها اطلاعات کسب کنید.
افشای اطلاعات: این پست توسط ویراستاران Family Handyman برای شما آورده شده است ، که هدف آنها برجسته کردن محصولات و خدمات شما جالب است. اگر آنها را بخرید ، ما سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما از نظرات شما استقبال می کنیم چیزی دارید که فکر می کنید باید درباره آن بدانیم؟ با ما تماس بگیرید، اینجا.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *