چگونه می توان یک دک را با رنگ آمیزی آکریلیک مبتنی بر


پالایش مجدد چوب عرشه چوب خود را با یک لکه نیمه شفاف مبتنی بر آکریلیک یک راه عالی برای محافظت از آن در برابر آب ، برف و خورشید است در حالی که به شما امکان می دهد دانه های چوبی طبیعی از بین بروند. لکه و مهر و موم ضد آب نیمه شفاف بهر Premium® به گونه ای طراحی شده است که بسته به خورشید ، ترافیک ، آب و هوا و بیشتر از همه کارهای آماده سازی حداکثر تا حداکثر شش سال محافظت کند. پس از آماده کردن عرشه چوب ، روند کار سریع و آسان انجام می شود. قبل از پیش بینی انتظار باران حداقل 4 ساعت از پنجره را شروع کنید. روند استفاده از دو روت بیشتر از چند ساعت طول نمی کشد ، اما اجازه می دهد 1-2 ساعت خشک کردن بین کت ها باشد.

چوب را تمیز کنید

تمیز کردن چوب یک قدم مهم است زیرا باعث از بین بردن خاک ، روشن شدن چوب می شود تا درخشش به پایان برسد و منافذ چوب را باز کند بنابراین بهتر است انتهای جدید را جذب کند.

با دم کردن تمام بقایای سست با استفاده از دمنده برگ یا بهتر آن را شروع کنید ، عرشه را با یک واشر فشار کامل تر تمیز کنید. تمیز کردن تابلوها و شکاف های موجود بین تابلوها کار بهتری انجام می دهد. فقط مراقب باشید که به چوب آسیب نرسد. سپس یک محلول 50/50 آب و مخلوط کنید پاک کننده چوب Behr Premium® همه در یک و آن را درون یک پمپ پمپ بریزید. چوب را با شیلنگ باغ خود مرطوب کنید و روکش لیبرال پاک کننده را بمالید.

بگذارید پاک کننده به مدت 10 تا 15 دقیقه بنشیند. سپس چوب را با یک جارو سفت و محکم خرد کنید. اگر نقاط سختی دارید که با محلول 50/50 تمیز نمی شوند ، آن را با قدرت کامل اعمال کنید و مرحله مسواک زدن را تکرار کنید. سپس کل عرشه را کاملاً بشویید و بگذارید یک شب خشک شود.

شن و ماسه سبک

پس از خشک شدن عرشه ، به آرامی تمام سطح را با استفاده از یک پد ماسه ای مخصوص دیوار خشک مجهز به صفحه نمایش سنباده ای 150 گرمی ماسه سنگ کنید. شن و ماسه هر گونه الیاف چوبی بلند شده را خراب می کند و به شما کمک می کند در صورت داشتن یک عضو خانواده که دوست دارد پابرهنه راه بروید ، احساس بسیار نرم تری کسب کنید. گرد و غبار شن را با دمنده برگ خود منفجر کنید.

دو لایه نازک از آن را بمالید لکه نیمه شفاف حق بیمه بهر.

محصول را کاملاً هم بزنید و آن را درون یک سطل غوطه ور ریخت. با استفاده از یک قلم مو نایلونی ، آجرهای بدون پاچه ، اطراف نوشته ها یا هر چیز دیگری را که لکه دار نشود ، برش دهید.

سپس آن را درون یک سینی رنگ بریزید و با استفاده از یک لکه لکه دار و قطب اکستنشن ، یک لایه نازک بمالید. قبل از شروع چند تخته بعدی ، لکه ها را روی 2-3 تخته بطور همزمان بمالید و آنها را از تمام انتها تا انتها بپوشانید. برای جلوگیری از علائم دامان ، همیشه از لبه مرطوب استفاده کنید. به عبارت دیگر ، هنگام اعمال لکه ، مرتباً سطح را مرطوب نگه دارید. 1-2 ساعت صبر کنید تا اولین روکش خشک شود ، سپس یک لایه نازک دوم اضافه کنید.

قطره ها را تمیز کرده و با یک حوله کاغذی مرطوب یا پارچه ریز کنید. بگذارید عرشه به مدت 24-48 ساعت قبل از قرار دادن مبلمان عرشه روی سطح جدید خشک شود.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *