چگونه رنگ را از لباس حذف کنیم

چگونه رنگ را از لباس جدا کنیم Rawpixel.com/Shutterstock

برای روشن و به روزرسانی هر اتاق خانه شما چیزی شبیه به یک کت رنگ تازه نیست. مسئله این است که ، مهم نیست که چقدر مراقب باشید ، رنگ همیشه به نظر می رسد نه تنها روی دیوار بلکه در لباس هایتان نیز تمام شود. اگر حادثه رنگ آمیزی داشتید ، هنوز آن را بیرون نکنید. در اینجا چند نکته در مورد چگونگی پاک کردن رنگ از روی لباس آورده شده است.

این نکات را برای نقاشی اتاق بدون ایجاد آشفتگی بررسی کنید!

چگونه رنگ پایه آب را از لباس جدا می کنید؟

اگر هنگام رنگ آمیزی اتاق خواب خود ، به طور اتفاقی روی پیراهن خود تکه تکه کردید ، احتمال آن وجود دارد که یک رنگ مبتنی بر آب باشد. رنگ مبتنی بر آب شامل رنگ لاتکس داخلی و خارجی ، رنگ انگشت ، رنگ کاردستی اکریلیک و رنگ پوستر است. در اینجا نحوه حذف آن از لباس خود آورده شده است:

  1. هر نوع رنگ مرطوب را خراشیده و سپس لکه را زیر آب گرم اجرا کنید.
  2. لکه را با صابون ظرف یا مواد شوینده لباسشویی درمان کنید ، با یک برس نرم شستشو دهید. سپس طبق معمول شستشو دهید.
  3. در صورت از بین بردن لکه ، روند را تکرار کنید. اگر بعد از شستن هر رنگی باقی بماند ، آن را در خشک کن قرار ندهید – گرما لکه را ایجاد می کند.

مبلمان یا کابینت را به روز می کنید؟ در اینجا نحوه حذف رنگ از سخت افزار آورده شده است.

چگونه رنگ پایه روغن را از لباس جدا می کنید؟

اگر رنگ لباس شما خشک شود ، پاک کردن رنگ روغنی دشوارتر است و حتی ممکن است غیرممکن باشد. تنها نکته ای که باید با استفاده از رنگ روغنی به یاد داشته باشید این است که هرگز در هنگام درمان لکه از آب استفاده نکنید. برای از بین بردن رنگ روغن پایه این روند را دنبال کنید:

  1. هر نوع رنگ مرطوب را با یک چاقوی کسل کننده دور کنید.
  2. یک دستمال تمیز را با کمی رنگ نازک تر مرطوب کرده و سپس لکه را بزنید. تا زمانی که لکه از بین نرود ، با استفاده از نازک تر رنگ را لکه دار کنید و به سمت مناطق تمیز پارچه حرکت کنید.
  3. پس از پاک کردن تمام رنگی که می توانید ، محل و محل درمان را با صابون ظرف یا مواد شوینده لباسشویی بشویید. لباس را به طور عادی بشویید و در صورت لزوم درمان لکه را تکرار کنید.

اوه اوه ، رنگ روی فرش ریخته است؟ در اینجا نحوه پاک کردن آن آمده است.

داروهای خانگی برای از بین بردن رنگ از لباس

اگر رنگ روی لباسهای شما قبلاً خشک شده است ، وحشت نکنید! دو روش درمانی خانگی وجود دارد که ممکن است این کار را انجام دهند. یکی از گزینه ها مالیدن الکل است. تا آنجا که می توانید رنگ خشک کنید و سپس لکه را با مالیدن الکل اشباع کنید. از یک مسواک قدیمی استفاده کنید تا الکل را درون الیاف لباس بکشید و تا زمانی که رنگ آن بلند شود ، شستشو دهید. وولا! سپس به طور معمول در ماشین لباسشویی بشویید. آیا مالیدن الکل روی دست نیست؟ مویی را که حاوی الکل است ، یا پاک کننده لاک ناخن را امتحان کنید.

یک نکته آخر: هنگام نقاشی ، پوشیدن لباس هایی که دیگر به آنها اهمیتی نمی دهید ، ضروری است بنابراین اگر روی آنها نقاشی کنید ، کار بزرگی نیست. اگر نقاشی بیشتری انجام می دهید ، این ست لباس را به عنوان بخشی از وسایل نقاشی خود نگه دارید.

در اینجا نحوه جلوگیری و حذف آن دسته از رنگهای مزاحم بر روی چوب شما آورده شده است!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *